KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Avon Naturals, Tea Tree Peel-Off Mask (Maseczka złuszczająca)

2,7 na 526 opinii

lomai
    18 sierpnia 2007 o 19:09
    2 / 5
    kiepska
    spodziewałam się czegoś lepszego, niestety się zawiodłam po zastasowaniu tej maseczki musiałam zawsze użyć pillingu, bo cera przed i po maseczce niczym się nie różniła jedyny plus to miły zapach Używam tego produktu od:nie pamiętam Ilość zużytych opakowań:1

Niezapominajka19_86
    22 marca 2006 o 9:06
    3 / 5
    Gładka buxka!! :)
    Jestem zdziwiona tak słabymi recenzjami tej maseczki!Uważam,że jest fajniutka!Na lekko wilgotną skórę nakladam cienką warstwęmaseczki i rozsmarowuję równomiernie,czekam 10-15 minut i ściągam od czoła w dół.Schodzi naprawdę świetnie tylko przed zdjęciem należy upewnić się,że jest ona już całkowicie sucha.Po zastosowaniu tej maseczki moja buźka jest gładziutka i mam wrażenie takiej czustej od środka buzi heehe:) Oczywiście polecam!!:)

Seona
    25 grudnia 2005 o 20:50
    3 / 5
    Nic specjalnego.
    Sama maseczka nałożona na oczyszczoną skórę niewiele daje:/ Nie złuszcza ani nie przesusza wyprysków niestety. Ściąga się średnio. Na dodatek konsystencja jak dla mnie dziwna bo się niesmacznie ciągnie:| Zapach też niespecjalny. Daje jednak 3 gwiazdki, bo ja jej uzywam inaczej:P Polecam ten sposób, ale tylko dla kogoś kto ma tłustą trądzikową cerę niezdolną do podrażnień. (Taką jak ja, jestem gruboskórna jak hipopotam:D) Krostkę smaruje najpierw tonikiem homeopatycznym (o miksturze czyt.Forum dermatologia "Jak wyleczyć zaskórniki???"), następnie żelem (dostępnym tylko na receptę)mocno złuszczającym Differinem a następnie nakładam na to punktowo maseczkę:D I tak udaję sie spać:) Sposób jest niezawodny, rano pryszcz jest malutki lub wcale go nie ma, to zależy od jego wielkości i rodzaju:P Jako taki opatrunek, maseczka jest dla mnie super, wielkie opakowanie wystraczy mi dłuuugo,dłuuugo:D Czasem kładę ją jeszcze na całą twarz, sama nie wiem po co???

bąbelek_82
    30 listopada 2005 o 18:35
    2 / 5
    średnia
    Raczej nie olecam tej maseczki. Nie zauwżyłam, żeby oczyściła moją cerę, złuszczyła czy rozjaśniła. Nie zauważyła w ogóle, żeby zwężyła pory. Nie zmniejszyła wyprysków, jakby w ogóle na nie ni eodziałała:-/ jestem zawiedziona.

Athenka
    13 czerwca 2005 o 12:01
    1 / 5
    łeeee
    Nie wiem co ta maseczka potrafi zrobic bo na pewno nie oczyszcza ani nie złuszcza naskórka, muszę po niej robic peeling, czyli to co powinna zrobic maseczka. Totalny niewypał, podobnie jak wersja z grejpfrutem. Ostatnia maseczka peel-off jaka kupiłam, wole jednak kwasy do złuszczania i maseczki z glinką do oczyszczania. Teraz stoi na półce i sie kurzy bo szkoda wyrzucić, może posmaruję sobie posladki?