KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Vichy Dercos, Shampooing Energisant à l`Aminexil (Szampon wzmacniający z Aminexilem) (stara wersja)

3,8 na 5109 opinii

Kupi ponownie: 56% osób
    justynhha
    6 lutego 2011 o 18:57
    JESTEM NA TAK:)
    ten szmpon przeznaczony jest dla osób które mają problem z wypadaniem i złą kondycją włosów . SZampon ten : + jest wydajny +tani jak na taki szampon +pomaga + po nim włosy są delikatne i już nie są suche +ładny zapach Trzymam ten produkt na włosach przez 3 minuty po to by jak każdy szampon leczniczy mógł odżywić. Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

2 osób uznało tą opinię za pomocną
  • 1 / 5
    Zdecydowane "nie"
    Uzylam go pierwszy raz dwa lata temu. Spowodowal u mnie powstanie lupiezu tlustego. Az ciezko bylo mi uwierzyc, ze taki szampon moze wywolac takie spustoszenie. Po jakims czasie wiec znow kupilam Vichy i stalo sie dokladnie to samo. Podrazniona skora glowy, lupiez tlusty i przetluszczajace sie wlosy. Od tamtej pory co jakis czas lupiez powraca i przetluszczaja mi sie wlosy caly czas. Używam tego produktu od: 2 lata Ilość zużytych opakowań: 2
    Używa produktu od:rok lub dłużej

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    almostheaven
    29 maja 2011 o 19:11
    bardzo dobry szampon
    Szamponu używam już od dłuższego czasu, z przerwami (między innymi wymiennie szampon winogronowy z Vichy). Dercos spisuje się bardzo dobrze, nie obciąża włosów, sprawia wrażenie, że jest ich więcej. Włosy są zdrowsze, ładnie się układają, a przede wszystkim szampon ten ogranicza ich wypadanie. Rezultaty widoczne już po 3 tygodnia od rozpoczęcia stosowania. Kolejnym plusem jest bardzo ładny zapach, poza tym szamponik jest bardzo wydajny i przyjemny w zastosowaniu (uczucie chłodzenia skóry głowy). Polecam :) Używam tego produktu od: od bardzo dawna (kilka lat) Ilość zużytych opakowań: ponad 6

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    Astra89
    26 marca 2014 o 23:08
    Bardzo dobry produkt
    Szampon już przy pierwszym użyciu zasłużył na moją bardzo dobrą opinię. Na plus: włosy przestały wypadać, tak jak po umyciu włosów wanna była cała obsypana włosami, tak teraz w porywach zbieram dosłownie tylko kilka włosów. Nie plącze włosów i przyjemnie pachnie. Minusy: cena, ok. 36zł-to dość sporo, ale szampon jest wart swojej ceny. Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    NNaTT
    3 marca 2014 o 12:27
    Pomaga!
    Używałam go dość dawno temu, gdy miałam problem z wypadaniem włosów. Poradził sobie idealnie! Zauważyłam naprawdę dużą poprawę. Minusem jest tylko cena i to, że niestety plątał mi włosy. Używam tego produktu od: 2 miesiące Ilość zużytych opakowań: 2 duże
    Używa produktu od:rok lub dłużej

0 osób uznało tą opinię za pomocną