KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

L'biotica Moc Natury Wax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów `Ochrona przed promieniami UV + jedwab`

3,6 na 511 opinii

glamorous90
    7 lipca 2011 o 8:46
    3 / 5
    Przeciętna.
    Dostałam saszetkę 20ml do wypróbowania, starczyła mi na 2 użycia, szczerze powiedziawszy te waxy nie działają na moje włosy, czytałam wiele pozytywnych opinii na ich temat,a dla mnie są przeciętne. Daję 3*, maska jest dla mnie do bólu zwykła, przeciętna, gdybym miała zgadywać co to jest, to stawiałabym na tanią odżywkę z supermarketu, ale nie zrobiła też moim włosom krzywdy. Bardzo rzadka, lejąca się konsystencja, ile bym jej nie nałożyła, to mam wrażenie,że włosy chcą więcej :D Liczyłam na coś bardziej treściwego. Nawilża bardzo słabo, po jej użyciu włosy się plącza, nie pomaga w układaniu. Zapewnienia producenta o "zreperowaniu i domknięciu" zniszczonych końcówek można między bajki wkładać :) Na plus mogę dodać ładny zapach, korzystną cenę w stosunku do pojemności. Nie skuszę się na pełnowymiarowe opakowanie,bo potrzebuję czegoś mocniejszego, ewentualnie polecam do stosowania jako odżywka, a do tego coś intensywniejszego. Używam tego produktu od: tydzień Ilość zużytych opakowań: saszetka 20 ml
    Używa produktu od:miesiąc

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    lalaith
    26 stycznia 2012 o 14:40
    Szacun!
    Waxy to jak dla mnie najlepsze odżywki świata, zarówno te polskie jak i zagraniczne, a ponieważ mam obsesje na punkcie moich długich, codziennie pieczołowicie prostowanych włosów wypróbowałam ich już naprawdę sporo - zarówno tych drogich profesjonalnych, jak i tańszych sklepowych. Waxy miażdżą wszystkie na głowę. Fantastyczne składy, fajne naturalne zapachy, odżywka świetna do cienkich, delikatnych włosów - dodaje im objętości, nie obciąża, włosy przez 2 dni są puszyste, nieoklapnięte, dodaje im energii. Co do ochrony UV ciężko coś powiedzieć - wydaje mi się że wszystki Waxy chronią w jakiś sposób przed słońcem, ale zapobiegliwie używam tej wersji latem ;) Polecam!
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań

efimana
    10 czerwca 2011 o 20:36
    dobra
    Udałam sie do apteki z zamiarem kupienia maseczki z tej samej serii ale do włosów zniszczonych, jednak pani w aptece przekonała mnie, ze nie mam zniszczonych i lepiej,zebym wcieła tą. Osobiście wole tamta, aczkolwiek nie powiem ta również jest bardo dobra. Włosy sa odzywione i nawilżone, polecam, aczkolwiek lepsza jest ta dla wlosów zniszczonych ;) Używam tego produktu od: pół roku Ilość zużytych opakowań: jedno

Joskelyn
    1 lipca 2010 o 10:25
    Najlepsza z tej serii
    Do tej pory byłam fanką maski do włosów zniszczonych i suchych, a tę kupiłam tylko dlatego, że była w tej promocji 1+1 gratis i... stałam się jej fanką :)Włosy po niej są lejące, ale nie zanadto miękkie, przez co nie wygladają na oklapnięte, radzi sobie z końcówkami, rozczesywanie włosów to teraz przyjemność, włosy są milutkie w dotyku, błyszczące i po prostu wyglądają super! Dobra cena, super wydajność, fajny zapach. No i te filtry UV na lato jak znalazł :) Czego chcieć więcej :) A LBiotica to powinna dostać medal za te produkty do włosów, bo wszystkie są świetne :) Używam tego produktu od: dwóch tygodni Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

ochonueve
    23 marca 2010 o 18:14
    5 / 5
    Jest idealny:)
    Jak wszystkie produkty WAX maska jest świetna. Odbudowuje włosy, stają się one miękkie, lśniące, zdrowe! Nie ma co się wahać- jest wart swojej ceny. To najszybsza droga do pięknych włosów. Używam tego produktu od: kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: 2