KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 57% osób
    kiciaaa87
    19 sierpnia 2009 o 14:41
    Owocowa kąpiel
    Zapach tego żelu to jego główna zaleta. Pachnie owocami, od razu kojarzy się z latem. Białego imbiru nie wyczuwam ;) nawet nie wiem jak miałby pachnieć. Pieni się chyba bardziej od innych żeli Dove. Zamienia kąpiel i prysznic w przyjemność, aż nie chce się wychodzić. I na pewno budzi i dodaje energii. Idealny na lato. Minusem jest to że czasami uczula, ale to zależy też od jakości wody. Używam tego produktu od:miesiąc Ilość zużytych opakowań:1

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    anusia 77
    30 listopada 2014 o 21:30
    5 / 5
    Całkiem fajny
    Tak jak poprzedniczka kupiłam ten żel, a raczej dwa żele na promocji w Biedronce i bardzo odpowiadały mi te żele pod względem zapachu. Po użyciu żelu nie zawsze chciało mi się używać balsamu, ale też nie miałam takiej potrzeby, bo nie wysuszał mi skóry. Jedyny mały minus to konsystencja żelu-gęsty, ciężko było go wydobyć do końca. Bardzo dużo żelu zostało na ściankach, nie chciał spłynąć pomimo postawienia butelki do góry dnem. To było trochę uciążliwe także ze względu na kształt butelki. Używam tego produktu od: 1 miesiąca Ilość zużytych opakowań: 2 całe
    Używa produktu od:rok lub dłużej

201604301932
    6 lutego 2014 o 9:20
    Fajny
    Kupiłam dwa żele pod prysznic w promocji w Biedronce, tyle, że mój był w białym opakowaniu. Jako, że jest zimno i ciemno uznałam, że zapach nektarynkowy będzie idealny. I muszę przyznać, że pod tym względem żel mnie zaskoczył. Zapach jest nietypowy, gdyż nie jest mocno słodki, raczej słodko - kwaśny, świeży. Mi się bardzo podoba, ale nie każdemu przypadnie do gustu. Poza tym to typowy żel Dove - ma fajną konsystencję, dobrze się pieni i myje, nie podrażnia i jest wydajny. Jakiś efekt nawilżenia jest, ale nie tak fajny jak w klasycznej wersji. Bez balsamu się nie obędziemy. Nie jest to jakiś mój ulubieniec, ale używałam go z przyjemnością i chętnie do niego wrócę. Używam tego produktu od: 2 miesiące Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie
    Używa produktu od:rok lub dłużej

mininibi
    28 stycznia 2014 o 13:28
    3 / 5
    Taki sobie
    Mam wersje w białym opakowaniu i nie byłam z tego produktu szczególnie zadowolona. Niby fajnie się pieni, skóra jest miękka, różni się konsystencją od niektórych żeli z Dove jest bardziej gęsty, jednak największą jego wada, która przeważyła na mojej ocenie jest jego zapach, ogólnie według mnie żele z Dove pachną pięknie jednak on całkowicie się różni, jego zapach przypomina mi jakiś lek, nawet nie jestem w stanie opisać tego nieprzyjemnego zapachu:D Używam tego produktu od: dwóch miesięcy Ilość zużytych opakowań: dwa

cocomusli
    23 lipca 2013 o 18:50
    Delikatny
    Na żel skusiłam się ze względu na promocję, poza tym lubię Dove. Żel ma słodko-kwaśny zapach, z przewagą kwaśną. + delikatny dla skóry, która po kąpieli jest nawilżona i miła w dotyku + ładne, poręczne opakowanie + przyjemny zapach, dobry wiosnę oraz lato + cena w promocji + wydajny, dobrze się pieni Właściwie minusów nie zauważyłam, ale nie kupiłabym ponownie, bo to nie "mój" zapach. Maksa dać nie mogę, bo żel, mimo że przyzwoity, nie zrobił na mnie szczególnego wrażenia. Używam tego produktu od: używałam 2 miesiące Ilość zużytych opakowań: 1 op.