KWC LogobyWIZAŻ logo

milosna
    9 sierpnia 2013 o 9:27
    2 / 5
    nie nie
    zapach utrzymuje się aż wszyscy zwracają na niego uwagę. za dużo wody ma w składzie bo konsystencja jest zbyt plynnna, nie zużyłam do końca bo sie przeterminował a miałam go 7 miesięcy. nawilża na chwile i po kilku godzinach nie czuć miękkiej skóry. Używam tego produktu od: 7 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 nie do końca
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    Summer
    10 stycznia 2013 o 18:30
    4 / 5
    Dobry, ale zapach trochę męczy...
    Kupiłam ten balsam na wyprzedaży w Drogerii Aster, zachęcona także opakowaniem i sentymentem do marki. Początkowo byłam zachwycona jego zapachem, wydawał mi się bardzo autentyczny, jednak po ok. 3 użyciach mój zachwyt oklapł, bo ten kokos ostatecznie zrobił się chemiczny i męczący. Trzeba natomiast przyznać, że zapach jest trwały, szczególnie na ubraniach (substancja zapachowa jest wysoko w składzie). Bardzo mi odpowiadają jego właściwości pielęgnacyjne: dobrze nawilża, nie jest tłusty, szybko się wchłania, jest ogólnie lekki. Po posmarowaniu daje takie przyjemne uczucie, jakby skóra została spryskana mgiełką. Polecałabym go do skóry zbliżonej do normalnej. Balsam jest wydajny, pompka działa sprawnie. Używam tego produktu od: ponad miesięca Ilość zużytych opakowań: ok. 1/3
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:miesiąc