Avon, Advance Techniques 360 Nourishment, Moroccan Argan Oil Conditioner (Pielęgnująca odżywka z olejkiem arganowym)

Intensywnie pielęgnująca odżywka nawilża nawet bardzo suche włosy od nasady aż po końce. Zawiera olejek arganowy, witaminę B5 i E. Sprawia że włosy wyglądają pięknie, łatwo się układają.

Mogłaby być lepsza, ale ogólnie jest ok ;)

Oceniam jako posiadaczka włosów suchych, naturalnie bardzo kręconych, z tendencją do puszenia.
Odżywka trafiła do mnie w zestawie z szamponem i tylko w duecie z szamponem z tej samej linii jej używałam.

Plusy:
+ bardzo wydajna, wystarczyła mi na ponad pół roku przy używaniu 2 razy w tygodniu
+ gęsta konsystencja, nieprzelewająca się przez palce
ma bardzo przyjemny zapach
+ ułatwia rozczesywanie
+ bez problemu się spłukuje
+ jeśli nie nałoży się jej dużo, włosy są miękkie, lekkie, mają bardzo ładnie podkreślony skręt i ładnie się błyszczą
+ po spłukaniu włosy są na tyle śliskie, by nie było problemów z rozczesywaniem

Minusy:
- trzeba uważać, żeby nie nałożyć jej za dużo, bo wówczas efekt jest odwrotny do zamierzonego - włosy są przyklapnięte (a nie mam w ogóle tendencji do przetłuszczania!), wyglądają nieświeżo, są matowe i ogólnie wyglądają nieestetycznie

Ogólnie nie zrobiła regenerującej rewolucji na mojej głowie ;) ale też nie szkodziła. Jest to dobra odżywka, jednak nie wyróżnia się niczym wyjątkowym.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Bardzo słaba

Ze względu na to, że moje włosy są cienkie i szybko się przetłuszczają nakładam odżywkę tylko na same końcówki. Myślałam, że odżywka z olejkiem arganowym będzie świetnie nawilżała moje włosy, niestety bardzo się zawiodłam. Odżywka nawilża ale bardzo słabo, a efekt nie jest długotrwały. Ma również swoje plusy t.j.:
-treściwa konsystencja,
-odżywka nie spływa z włosów
-ładny zapach
-wydajna
-ułatwia rozczesywanie włosów
-nie obciąża włosów (nakładam ją tylko na końce).

Nie kupię jej ponownie, ponieważ bardzo słabo nawilża. Będzie idealna dla mniej wymagających włosów.

Ja sobie chwalę

Długo używam tej odżywki i w ogóle całego zestwu i bardzo sobie chwalę. Odżywka jest gęsta, treściwa , dobrze się nakłada, nie spływa z rąk. Ma dobrą przyczepność do włosów, nie trzeba jej długo trzymać , aby był efekt. Bardzo dobrze nawilża, wygładza po same końce,. Włosy są lśnie i dobrze się układają. Nie podrażnia , nie uczula, nie nie zauważyłam żadnych innych negatywnych reakcji. Przyjemny zapach. Cena również przystępna. Obecnie zamówiła cały zestaw to znaczy Szmpon, odżywkę ,odżywczą kurację za 22,99.

Używam tego produktu od: od 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

polecam

polecam w połączeniu z szampnem i olejkiem z tej samej serii

+ łądnie wygładza włoski,
+nadaje połysk i odżywia,
+jest w bardzo przystępnej cenie

-może obciązyć włoski ale w przypadku moich przesuszonych sianowatych tlenionych włosków to błogosławieństwo

Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

"Chemik" ma nawilżać?

Nigdy jakoś nadto nie ufałam Avonovi. Jedyne co się sprawdziło i z czego jestem zadowolona to kremy do rąk. Odżywkę kupiłam na promocji za bodajże 6 czy 7zł. Nie był to duży wydatek i całe szczęście, ponieważ nie jestem zadowolona z tego zakupu. Z tej samej serii kupiłam także maskę.

+ zapach
+ konsystencja
+ cena

+/- wydajność (nie jestem zadowolona z tej odżywki, dlatego w moim przypadku ta dobra wydajność jest bardziej na minus)

- Producent zapewnia nawilżenie nawet bardzo suchych włosów od nasady aż po same końce. Sądzę, że to bardzo przesadzone stwierdzenie. Nie zauważyłam jakiegokolwiek nawilżenia.
- swędzenie głowy (mimo, że nie używałam odżywki na włosy u nasady)
- włosy się elektryzują

No nie polecam nawet na promocji. Nie warta wypróbowania, bo tak naprawdę nic nie robi. W drogeriach można znaleźć dużo lepsze odżywki i co najważniejsze: o mniej chemicznym składzie. Jak taka chemia ma nawilżać? Olejek arganowy daleko w składzie, a to przecież główny "bohater" tej odżywki.

może być

Odżywka ok, włosy po niej były błyszczące i łatwo się rozczesywały, jednak nie zauważyłam nawilżenia i ogólnej poprawy kondycji moich włosów.

Jak zawsze ładny zapach ;)

Myślę, że moje włosy są dla niej zbyt grube i twarde.

Używam tego produktu od: 1 roku

Nie dla cienkich włosów

Przez dłuższy czas używałam tej odżywki do OMO, na końcówki. Spisywała się średnio. Jeśli chodzi o aplikację na całe włosy, to jestem na nie. Mam włosy cienkie, przetłuszczające się u nasady. Nakładając odżywkę na całe włosy otrzymywałam u góry przyklapnięte, a na długości od ucha w dół okropnie przesuszone siano. Niezależnie od szamponu, jaki nakładałam przed aplikacją tej odżywki, efekt zawsze był ten sam. Nie polecam jej dziewczynom, które mają cienkie, łatwe do obciążenia włosy. Włosy jednocześnie przypominają nieumyte strąki, ale też wyglądają na zniszczone i puszące się. Nie mam zwykle problemu z ujarzmieniem ich, a tu, mimo tego, że łatwo było je rozczesać, po wyschnięciu musiałam nakładać wygładzający jedwab, żeby nie sterczały na wszystkie strony świata.

Na plus:
-ułatwia rozczesywanie
-jest bardzo wydajna
-niedroga
-konsystencja

Nie kupię jej ponownie. Widocznie nie mam szczęścia do odżywek z Avonu.

Może być.

Ze wzgledu na moje gęste i strasznie plączące się wlosy szukałam odżywki, która je odżywi i ułatwi rozszesywanie. Odzywka ładnie pachnie, ułatwia rozczesywanie i jest wydajna. Jednak moje włosy po jej uzyciu strasznie się puszą, po wyschnieciu plącza się dalej. Nie jest to zła odzywka ale znam lepsze.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1/250 ml

ULUBIONA!

Moja ulubiona odżywka do moich długich włosów. Razem z szamponem tworzy mój najlepszy zestaw do włosów.
Włosy łatwo się rozczesuje, są błyszczące, odżywione, nie elektryzują się i nie robią się loczki, włosy są proste, ale nie przyklapnięte.

Najlepsza jak do tej pory. Używam od kilku lat, na przemian z jakimiś "wynalazkami", bo do tej zawsze wracam :)

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

bardzo przyzwoita odżywka

uzywałam już paru różnych odżywek z linii AT i ze wszystkich byłam zadowolona. myślę, że najlepiej sprawdza się do codziennego stosowania, bo jako maska nakładana np raz w tygodniu może wiele nie zdziałać. włosy po niej są miękkie, "sypkie",błyszczące i ładnie pachną. podczas uzywania tej odżywki zauważyłam u siebie naprawdę widoczną poprawę stanu moich tragicznych końcówek, wiec jak najbardziej plus. niestety jedyne, do czego mogę się przyczepić to wydajność, ale za takie pieniądze... :)

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: cztery różne

Dobra

Nie widzę dużej różnicy pomiędzy różnymi odżywkami Advance. Tak jest podobna jak inne, czyli całkiem fajna. Włosy sa po niej miękkie, gładkie, błyszczące, łatwo się rozczesują. Konsystencja ok, nie lejące się, ale też nie tak gęsta, jak maska. Może nie ma jakiegoś cudownego działania odżywczego, ale włosy na pewno sa mocniejsze, niż gdybym jej nie używała. Zapach charakterystyczny dla odżywek z Avonu, długo utrzymuje się na włosach. Olejek dość wysoko w składzie.

niezła

O ile szampon z tej serii mi nie podszedł, z odżywką sprawa wygląda lepiej. Może cudów nie robi (mam włosy cienkie, łamliwe, rozjasniane, skłonne do przetłuszczania i obciążania),ale na pewno pomaga w pielęgnacji. Zalety:
-ładnie pachnie
-ułatwia rozczesywanie
-nie obciąża i nie przyśpiesza przetłuszczania
-lekko nawilża i wygładza
-jest niedroga.
Jakiejś wielkiej regeneracji nie ma co się spodziewać, ale dla włosów normalnych/lekko przesuszonych powinna być wystarczająca.

Używam tego produktu od: lipiec 2013