Teva, Activblock Sensitive Roll - On (Antyperspirant w kulce do skóry wrażliwej)

Antyperspirant Sensitive przeznaczony jest do opanowania nadmiernej potliwości dla osób o skórze wrażliwej. Jego formuła, wzbogacona o składniki zmniejszające działanie drażniące - allantoinę, pantenol i ekstrakt z bawełny - została specjalnie dostosowana do potrzeb wrażliwej skóry, aby dawać pewność efektu i poczucie komfortu, minimalizując ryzyko podrażnień.
Przeznaczony jest do stosowania na noc, kiedy aktywność gruczołów potowych jest ograniczona, na czystą i całkowicie suchą skórę pach. Preparat posiada aplikator roll - on dla zapewnienia szybkiego i precyzyjnego nakładania. Po aplikacji preparatu należy odczekać do jego całkowitego wyschnięcia. Rano dokładnie zmyć preparat delikatnym mydłem i spłukać. Początkowo zaleca się stosowanie antyperspirantu co drugi wieczór, przez 6 dni. Następnie można zmniejszyć częstotliwość stosowania antyperspirantu do 2 - 3 razy w tygodniu lub rzadziej - w zależności od indywidualnych potrzeb - aby utrzymać efekt redukcji wydzielania potu.

Skóra
wrażliwa
ochronne
bezzapachowa
w kulce
<50ml

Używa produktu od: próbka

Nigdy więcej...

Zdecydowanie odradzam... użyłam raz i dostałam tak silnej reakcji (chyba) alergicznej, że pachy były całe czerwone, a ból był tak silny, że prawie mdlałam... co więcej, nie mam ani wrażliwej skóry ani skłonności do alergii

Nocna walka z potem

ACTIVBLOCK Sensitive - to ciekawa alternatywa antyperspirantu dla skóry wrażliwej. Możemy stosować go jedynie 3 razy w tygodniu, a otrzymamy ten sam efekt, jak przy codziennym używaniu zwykłych antyperspirantów. Oprócz wysokiego stężenia chlorku glinu, który zwiększa efekt ochrony przed poceniem, zawiera także formułę łagodząca - allantoinę i panthenol, oraz ekstrakt z bawełny.
Dużym plusem jest też uniwersalność produktu, który dzięki temu, że nie zwiera kompozycji zapachowej, nadaje się zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Opakowanie – jest poręczne i bardzo praktyczne, zajmuje niewiele miejsca.
Wydajność – choć produkt ten ma stosunkowo małe opakowanie, przestrzegając zaleceń producenta wystarczy na bardzo długo.

Jednym słowem jest to alternatywa dla osób, które niezbyt przepadają za stosowaniem kulek w trakcie dnia oraz wilgocią, jaką z reguły pozostawiają pod pachami.
Jak dla mnie minusem produktu jest jego skład, który zawiera alkohol, aluminium oraz pięć różnych parabenów.
Należy uważać na wszelkie zacięcia czy też podrażnienia, gdyż może wystąpić pieczenie zaraz po zastosowaniu antyperspirantu (alkohol robi swoje). Stąd nie mogę do końca zgodzić się ze stwierdzeniem, iż przeznaczony jest do skóry wrażliwej.

Nigdy więcej!

Kupiłam activblock z powodu nadmiernej potliwości. Potrafiłam się pocić nawet w zimę, wychodząc przy -10 na samym krótkim rękawku i kurtce zimowej. Szukałam czegoś co pomoże... i tak trafiłam na activblock. Faktycznie, raz użyłam i widziałam poprawę. Ale to, co on mi wyrządził pod pachami... nie jest wart ani jednej złotówki. Nie jestem osobą skłonną do podrażnień ani typ podobne. Moje pachy przeżyły chyba Saharę ;) Czerwony obrzęk, ból nie do zniesienia a na koniec jak się okazało, strupki. Pachy wysuszone na maksa. Posmarowalam je o godzinie 19, o 23 zmyłam ledwo co a z bólu zrobiło mi się czarno przed oczami. Naprawdę nie polecam, nigdy więcej!

Po prostu świetny!!!

Zdecydowanie spełnia swoją rolę. Zmagam się z potliwością od kiedy pamiętam. Stosowałam rożne preparaty, ale dopiero z Activblock jestem zadowolona. U mnie sprawdza się idealnie. Naprawdę hamuje wydzielanie potu.

PLUSY
+ przede wszystkim naprawdę działa ograniczając potliwość
+ nie uczula i nie podrażnia
+ wydajność
+ cena
+ dostępność

MINUSY
- nie można go używać na świeżo wydepilowana skórę, bo bardzo piecze i trzeba go szybko zmyć
- rano mam odczucie lepkości, ale wystarczy przemyć skórę pod pachami i wszystko wraca do normy

Używam tego produktu od: ok. 2 lata

Działa lecz podrażnia

Skuteczny dezodorant ( mam wersję sensitive) lecz powoduje podrażnienia i świąd.
Minusem jest cena i częstość stosowania ( co drugi, trzeci dzień) czyli jak zwykły antyperspirant 48.

Dla mnie wyłącznie do zadań specjalnych ze względu na podrażnienia.

Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte