Etiaxil, Antyperspirant roll - on (Antyperspirant w kulce)

Etiaxil, Antyperspirant roll - on (Antyperspirant w kulce)

Pojemność 12,5 ml

Etiaxil, antyperspirant w kulce, ma unikalną opatentowaną formułę, która zapewnia efektywne działanie - długotrwałą ochronę przed potem. Wystarczy go zastosować tylko 2-3 razy w tygodniu, by uzyskać całkowitą ochronę. To prawdziwy bloker potu!

Uwaga! Etiaxil to nie jest zwykły dezodorant antyperspiracyjny! Przed zastosowaniem należy dokładnie przeczytać ulotkę, a potem przestrzegać tego co jest w niej napisane, ponieważ środek ten działa dość silnie i "samowolka" może prowadzić do przykrych konsekwencji.

Etiaxil, antyperspirant w kulce występuje w dwóch wersjach: dla skóry normalnej (z czerwonym kwadratem) oraz wrażliwej (z niebieskim kwadratem). Ma postać bezbarwnego płynu, który nie pozostawia żadnych śladów na ubraniu. Jest bezzapachowy i bardzo wydajny. Nie testowany na zwierzętach.

zapachowa
w kulce
<50ml

Skuteczność do kilku dni!

Mam go pod nazwą Perspirex, ale skład oraz marka te same. Generalnie to ten sam produkt, jednak w Polsce głównie znany jako Etiaxil właśnie.
Jako, że jest to typowy bloker nie stosuje go regularnie, a jedynie w momentach gdy wiem, że będę potrzebować mega ochrony. Np podczas wyjazdów, jakichś dłuższych wędrówek itd itp.
Produkt ma ostrawy i niezbyt przyjemny aromat. Długo się wchłania, dlatego jak to obiecuje Producent dobrze zastosować go na noc do całkowitego wchloniecia. Jakiś czas po aplikacji czuję delikatne mrowienie i swędzenie skóry, które na szczęście później znika.
Roll on nie pozostawia mokrych plam, ani nie brudzi ubrań.
Genialnie chroni przed potem, nieprzyjemnym zapachem oraz całym dyskomfortem z tym związanym przez kilka dni. Wystarczy zastosować go raz, dwa razy w tygodniu aby mieć pewność skutecznej ochrony.
Na codzień wolę jednak sięgnąć po zwykle antyperspiranty. Po recenzowanego sięgam gdy wiem, że czekają mnie ekstremalne warunki do przeżycia ;)

Dobry bloker

Znalazłam Etiaxil kiedy szukałam jakiegoś rozwiązania, żeby tak bardzo się nie pocić pod pachami. Zaczęłam od tej mocniejszej wersji - czerwonej, potem przeszłam na niebieską, dla skóry wrażliwej. Antyperspirant działa cuda, już po pierwszym użyciu na bluzkach nie było śladu mokrych plam potu. Nawet w największe upały nie było śladów niekomfortowych plam pod pachami. Przy użyciu niestety trochę piecze, ale da się to znieść. Dobrym sposobem jest nie nakładanie go tuż po myciu, tylko odczekanie jakiegoś czasu (szczególnie po goleniu), i bardzo dokładne osuszenie skóry. Niestety po dłuższym czasie stosowania mocno podrażnił mi skórę pod pachami.

Stop pocieniu się

Miałam straszny problem z potliwością. Kiedyś siostra mi poleciła żebym zakupiła właśnie eiaxil. Po kilku użyciach zauważyłam, że faktycznie zaczęłam się mniej pocić. Trochę swędzi po użyciu ale idzie przeżyć. Robi swoją robotę.

Za drogi

Kupiłam ten produkt z polecenia, zgadzam się z tym że jest dobry. Naprawdę pomaga przy problemie pocenia się, ale nie kupię go ponownie ponieważ, jak dla mnie, jest to produkt za drogi. Ziaja ma Bloker który kosztuje grosze a działa tak samo jak Etiaxil. Jeśli dla kogoś nie jest przeszkodą cena, to produkt jest naprawdę dobry i działa a to najważniejsze. Starczył mi na kilka miesięcy. Zapach ma nieciekawy, lekko piecze po nałożeniu, ale problem pocenia znika już po kilku dniach stosowania zgodnie z zaleceniami producenta.

mój przyjaciel

od x lat go używam jest to mój niezastąpiony przyjaciel. Stosuję go raz w tygodniu i mi to wystarcza aby zahamować mój intensywny pot. Wcześniej miałam ogromny problem z potem takie mega wielkie mokre plamy na ubraniach i w aptece Pani poleciła mi ten sam jednak ten czerwony eraxil - niestety piekła mnie skóra po nim więc kupiłam ten do skóry wrażliwej i spełnił swoje funkcje! Hamuje pot i odór!

Kilka lat temu, jak miałam problemy z nadmierną potliwością... był moim wybawieniem. Pierwszy produkt, który pomógł - skończył moją traumę z plamami pod pachami. Zawsze pozostanie mi do niego sentyment. Był dosyć mocny, czasami powodował pieczenie pod pachami (szczególnie przy pierwszych użyciach), kategorycznie nie można stosować go zaraz po goleniu. Teraz nie mam już takich problemów, więc stosuję go rzadziej (raz na 2-3 tygodnie) - ale spełnia moje oczekiwania. Na rynku jest również jego polski odpowiednik (i ma nieco chyba łagodniejsze działanie, ale również skuteczne) Polecam.

Nie polubiliśmy się

użyłam raz - bo więcej nie dałam rady - myślałam, że "wyżre" mi całą skórę pod pachami, nie chcę się przekonywać jak działa wersja, która nie jest przeznaczona do skóry wrażliwej

Najlepszy.

Etiaxil znam już od kilkunastu lat. Jak większość nastolatek bardziej się pociłam, jak tylko o tym myślałem to efekt był jeszcze większy. Znalazłyśmy z koleżanką etiaxil w aptece. Postanowiliśmy sobie kupić. Ja miałam niebieski do skóry wrażliwej, ona czerwony. Efekt był widoczny już po pierwszym użyciu. Mniej się pociłyśmy. Używałyśmy go na noc, zmywalyśmy rano. Najlepszy najskuteczniejszy produkt jaki używałyśmy. Kupiłam to ponownie jakieś 2 lata temu. Nic się nie zmieniło dalej działa. Polecam każdemu.

Po prostu go kocham! ;)

Z nadmierną potliwością zmagałam się od 13 roku życia. Nie pomagało mi nic, wystarczało 15 minut po wyjściu spod prysznica, a już miałam na bluzce mokre plamy.
Rok temu przeglądając Wizaż przez przypadek trafiłam na Etiaxil i postanowiłam spróbować (wersja do skóry normalnej). Od tego czasu się z nim nie rozstaję, jest świetny!
Po pierwszym użyciu nie mogłam uwierzyć, sucho przez calutki dzień ;)
Teraz stosuję co 3-4 dni, dalej działa tak, jak na początku. Fakt, że podrażnia, ale jestem w stanie to wytrzymać dla takiego efektu. Nie wyobrażam sobie bez niego życia ;)
Polecam, na prawdę warto.

Idealny na lato

Dla mnie ten antyperspirant jest idealny na lato. Faktycznie po dwóch trzech użyciach w tygodniu zapewnia długotrwała ochronę przez cały dzień. Ważne jest to że nie wysusza skóry pod pachami. Często stosuje go latem oraz przed jakimiś wyjściami. Produkt wart polecenia i uwagi.

likwiduje nadpotliwość

Używam Etiaxilu już ponad 5 lat. Był moim wybawieniem gdy w licuem nie mogłam sobie poradzić z plamami na ubraniach pod pachami. Teraz mój problem z nadpotliwością jest mniejszy więc używam go rzadziej. Muszę uważać z aplikacją, ponieważ czasem mnie podrażnia, ale działa tak super, że jestem w staniu mu to wybaczyć. Głównym składnikiem jest alkohol, więc jest on bardzo mocno wyczuwalny podczas i po aplikacji. Stosuję go zgodnie z zalecaniami producenta: aplikuję wieczorem i zmywam rano. Największym minusem jest dla mnie wysoka cena.

bardzo dobry produkt

Zapewnia suche pachy w największe nawet upały przez ok.4 dni. Trzeba go jednak aplikować dokładnie tak jak radzi w ulotce dołączonej do produktu producent. Kto tego nie zrobi będzie srogo cierpiał i oceni produkt jako bubel.
Jest bardzo drogi, ok.42 złote, ale spokojnie wystarczy na prawie cztery miesiące.