Etiaxil, Antyperspirant roll - on (Antyperspirant w kulce)

Etiaxil, Antyperspirant roll - on (Antyperspirant w kulce)

Pojemność 12,5 ml

Etiaxil, antyperspirant w kulce, ma unikalną opatentowaną formułę, która zapewnia efektywne działanie - długotrwałą ochronę przed potem. Wystarczy go zastosować tylko 2-3 razy w tygodniu, by uzyskać całkowitą ochronę. To prawdziwy bloker potu!

Uwaga! Etiaxil to nie jest zwykły dezodorant antyperspiracyjny! Przed zastosowaniem należy dokładnie przeczytać ulotkę, a potem przestrzegać tego co jest w niej napisane, ponieważ środek ten działa dość silnie i "samowolka" może prowadzić do przykrych konsekwencji.

Etiaxil, antyperspirant w kulce występuje w dwóch wersjach: dla skóry normalnej (z czerwonym kwadratem) oraz wrażliwej (z niebieskim kwadratem). Ma postać bezbarwnego płynu, który nie pozostawia żadnych śladów na ubraniu. Jest bezzapachowy i bardzo wydajny. Nie testowany na zwierzętach.

zapachowa
w kulce
<50ml

Sztos

Od zawsze miałam porblem z poceniem się pod pachami. Do tego nieprzyjemny zapach. Zaden antyperspirant nie sprawdza sie w 100%. Kiedy, oj bardzo dawno temu natrafiłam na etiaxil (byl jeszcze w starej tubce). I o dziwko w koncu cos zadzialalo. Jak producent zaleca stosuje 3x pod rzad na noc a pozniej raz w tydoniu. Dzieki temu moja pachy są zawsze sucha, a ja czuje się w koncu komportowo. Preparat jest wydajny. Aby zaaplikowac antyperspirant nalezy conajmniej 2-3 dni nie golic pach gdyz swiezoogolone baaardzo mocno podrazni. Dodatkowo nalezy dokladnie umyc pachy, wysuszyc (ja to robie suszarka, najpierw cieple powietrze, pozniej zime) i zaaplikowac. Niewysuszone dobrze pachy moga piec po aplikacji. Zdecydowanie jest to moj hit

Bardzo dobry

Używam od kilku lat i jestem bardzo zadowolona ! Odpowiednio zaaplikowany sprawdza się świetnie, nie podrażnia i nie powoduje swędzenia pach. Jedynym minusem może być cena ponieważ produkt kosztuje ponad 40zl, jednak wydaje mi się ze za tak świetnie działający produkt to nie jest aż tak dużo :)

Nr 1 wśród antyperspirantow!

Od kiedy zaczęłam używać tego perspirantu, problem z plamami pod pachami zniknął!

Często towarzyszyły mi brzydkie, mokre plamy pod pachami, szczególnie w sezonie letnim. Bardzo długo poszukiwalam idealnego antyperspirantu, wypróbowałam wszystkie drogeryjne i nic.. Dopiero koleżanka poleciła mi to cudo, którego używam już chyba z dziesięć lat.

Produkt zapakowany jest w mała buteleczke, zakończona kulka, co bardzo ułatwia aplikację ( kupiłam kiedyś większe opakowanie, jednak tam kulki nie ma). Posiada bardzo specyficzny zapach . Wystarczyła tylko jedna aplikacja, aby pozbyć się plam na zawsze. Antyperspirant jest bardzo wydajny i skuteczny, stosuje raz na dwa tygodnie, w okresie letnim raz na tydzień. Nie pozostawia żadnych śladów na ubraniach. Uważam, że cena jest stosunkowo niska, jak na taki produkt.

Nie należy używać to ma podrażnienia skórę!!!

polecam!

To moje wybawienie w czasie upałów. Bardzo silny antyperspirant. Dzięki niemu przestałam się stresować poceniem (co oczywiście jeszcze bardziej pogłębiało problem). Teraz w okresie letnim mogę nosić wszystkie ubrania, a nie tylko takie w których nie będzie widać plam. Genialny produkt.

doskonały, ale ostrożnie

Strzał w 10, ale trzeba stosować zgodnie z instrukcją!!! Powyrywałam kilka włosków i wieczorem posmarowałam pachy Etiaxilem..maskara....całą noc strasznie piekło i ściągnęło skórę (do tego stopnia bolało, że nie mogłam spać na boku tylko na plecach i miałam podłożone poduszki pod ręce).

Skuteczny środek

Produkt ten ma dość intensywny, gryzący zapach. Na szczescie dosc szybko sie wchlania. Calkowicie blokuje wydzelanie potu, nie nalezy stosowac go na skore podrazniona lub swiezo po depilacji- moze doprowadzic do zaognienia stanu zapalnego. W razie pojawienia szczypania, mozna je zniwelowac, zmywajac produkt woda.

Jest to bardzo dobry i mocny antyperspirant w kulce, jesli postepuje sie zgodnie z informacjami na ulotce.

Swietny

Witam wszystkich!
Chcialabym poleciec Perspirex jest po prostu swietny, przed jego stosowaniem, musialam bardzo sie maskowac aby nie bylo mi widac plam potu na koszulkach, po jego zastosowaniu nie wiem co znaczy problem ,,mokrych pach&quot;, oraz przykrego zapachu, antyperspirant jest po prostu rewelacyjny.
Stosuje go narazie prze okolo miesia, i juz wiem ze kupie go nastepnym razem rowniez. Stosuje sie go na noc, na poczatku nic mnie nie swedzialo, po drugiej aplikacji troche pieklo, ale da sie to wytrzymac, bardzo polecam ja jestem z niego zadowolana i juz nosze takie koszulki jak ja chce.

Etiaxil

Używam tego produktu już jakiś czas i kupuje od nowa gdy się skończy ;) jest on przeznaczony dla osób zmagających się z nadmierną potliwością, którym nie pomagają zwykłe drogeryjne antyperspiranty. Używałam już kilku aptekowych antyperspirantów i ten jest moim numerem 1 :) Fakt nie można go używać codziennie, gdyż skóra się przyzwyczai do niego i nie będzie oczekiwanych efektów. Nie można używać go na podrażnioną skórę bo bardzo szczypie, gdyż jest w nim zawarty alkohol

Niczym się nie wyróżnia

Kiedyś Etiaxil był jednym z najpopularniejszych blokerów potu i sprzedawał się jak świeże bułeczki, ale od tej pory przybyło sporo produktów tego typu, które nawet jeśli niczym się nie różnią w działaniu, to są przede wszystkim tańsze i mają opakowania o większej pojemności.
Tak jak napisałam pod względem działania Etiaxil działa jak każdy bloker potu. To na co ja zwracam uwagę, to czy można stosować taki kosmetyk po goleniu i czy bardzo szczypie. Etiaxilu nie polecam pod tym kątem - szczypie i swędzi jak diabli, a są blokery, które tu dają radę. Dlatego dla mnie ten kosmetyk nie jest niczym szczególnym wśród blokerów, a małe opakowanie plus wysoka cena zniechęcają całkowicie. Owszem jest wydajny, ale który bloker taki nie jest?
Opakowanie jak to w przypadku blokera w kulce. Zapach też typowy.

rewelacyjny!

Problemy z nadmiernym poceniem miałam od dawna, dodatkowo odnosiłam wrażenie, że z tygodnia na tydzień jest coraz gorzej. Wszystko skończyło się, kiedy dostałam od mamy Etiaxil. Ten antyperspirant jest fantastyczny!!! Właściwie używam go raczej jako lekarstwa i dodatkowo i tak stosuję dezodoranty zapachowe.
Po pierwsze działa już od pierwszej aplikacji, po wieczornym użyciu następnego dnia po prostu przestałam się pocić i skończyły się problemy z mokrymi plamami na ubraniach i nieprzyjemnym zapachem. Mam wersję dla wrażliwej skóry i rzeczywiście produkt nie podrażnia (chyba, że użyję go po goleniu pach). Jest wydajny (stosuję jedynie 2 razy w tygodniu). Ma drażniący zapach, ale ten szybko znika i, biorąc pod uwagę 100% skuteczność, jest to niewielka wada.
Zdecydowanie polecam. Produkt wart swojej ceny.

Bardzo dobry!

Jest to moja ostatnia zdobycz, jeśli chodzi o blokery (a przetestowałam już ich trochę) i póki co jest moim ulubionym! Po pierwsze - nie podrażnia, a zdarzało się to nawet w przypadku blokerów do skóry wrażliwej. Po drugie nie ma zapachu i wchłania się szybko w skórę, nie pozostawiając uczucia wilgoci, lub dyskomfortu. Jego działanie jest skuteczne przez cały dzień, ani razu mnie nie zawiódł :) Kupiłam go, bo byłam bardzo niezadowolona z blokera od Ziai - jest duża różnica w cenie, ale jednak w jakości też.
W sumie tylko cena jest według mnie dosyć wysoka jak za tak małą pojemność, ale być może starczy mi na dłużej niż się to wydaje. Zobaczymy. Myślę, że warto zainwestować pieniądze, jeśli ma się problem i inne preparatu nie działały zbyt dobrze.

super!

Po wielu latach znowu powróciłam do etiaxilu :D Bardzo fajnie blokuje pocenie się. Ze względu na zawartość alkoholu polecam robić przerwę po jednym opakowaniu. Ogólnie jestem zadowolona i na pewno wrócę jeszcze nie raz do tego produktu