Ziaja, Wazelina biała

Ziaja, Wazelina biała

Wazelina biała (Vaselinum album FP V) Ziaja:
- skutecznie zapobiega wysuszaniu skóry,
- doskonale regeneruje uszkodzony naskórek,
- ma działanie natłuszczające i ochronne.

Rewelacja

Ratunek dla przesuszonych ust. Działa jak opatrunek. Używam jej tylko na noc, na dzień preferuję pomadki, które są wygodną i higieniczną opcją.
Czasami smaruję nią pięty.

Lek na wszystko

Uwielbiam ten produkt, zimą do codziennego użytku, a latem doraźnie- odbudowuje i pięknie uwydatnia usta.
Sama łączę to niekiedy z konturówką, co daje na prawdę "efekt WoW"

taniapomadka do ust i nie tylko

wazelina jest bezzapachowa. kosztuje niecałe 4 zł. Można ten produkt stosować jako odzywke do brwi. Pięknie nawilża i daje świeży,delikatny blask(tak jak błyszczyk). produkt jest dostępny praktycznie we wszystkich drogeriach. 1opakowanie wystarcza na długo.

SOS dla ust

Wazelinka zamknięta jest w małym pojemniczku, neutralnie pachnie. Jest świetna jako ratunek dla suchych ust. Często nakładam ją na noc i rano mam mega gładkie, nawilżone usta. Jest trochę zbyt tłusta do codziennego stosowania, dlatego na co dzień używam pomadek. Myślę, że będzie świetna dla osób ze zniszczonymi, suchymi, spierzchniętymi ustami. Działa jak balsam kojący :)

dobry produkt

Wazelina dobrej jakości. Idealna do nawilżania ust i mieszania z pomadkami. Cena jest naprawdę niska takze warto przetestować. Poza tym jest wydajna. To moje 3 opakowanie i na pewno kupię kolejne. Bardzo polecam ;)

Multizadaniowy produkt

Ten produkt sprawdza się na wszystko - od popękanych i wysuszonych ust, po problemy z przesuszoną skórą twarzy. Ja stosuję ją również pod oczy - przed snem. Sprawdza się super.
Ma delikatny zapach (bardzo delikatny) i fajną, lekką konsystencję.
No i koszt - kupimy ją za 3zł, więc jest naprawdę tanim produktem.

Ratuje suche usta

Moje usta sa duze i jak wiekszosc mojej skóry - suche. Nie moge nigdzie wyjsc bez pomadki nawilzajacej, wazeliny czy balsamu - przez to stosowanie kolorówki do ust jest u mnie bardzo ograniczone.

Nie lubię za bardzo wazeliny - dla mnie wydaje sie zawsze za tłusta w ramach coddziennej pielegnacji. Ale sprawdza sie u mnie w ramach SOS - kiedy moje usta sa tak wysuszone, ze nie jestem w stanie ich ogarnac za pomoca zwyklych chocby nie wiem jak bardzo nawilzajacych poamdek i balsamów.

Wazelina jak wazelina, ale zawsze się do czegoś przyda

Wazelina jest tak uniwersalnym produktem, że aż trudno zliczyć jej zastosowania. Kupiłam ją w roli smaru do skrzypiących drzwi i działa doskonałe ;) Dobrze sprawuje się też jako kosmetyk, ale średnio przepadam za jej "prostotą". Używam jej czasem zamiast balsamu do rąk czy ust, ale nie jest pod tym względem niewiadomo jak cudowna. Fajnie łagodzi podrażnienia skóry, po za tym cena, która mówi w sumie sama za siebie. Uważam, że każdy powinien mieć ją w domu, nawet jeśli nie używa się jej jako kosmetyk.

Skuteczny opatrunek

Wazelina Ziaja jest ze mną odkąd pamiętam, ratuje mnie w wielu sytuacjach, zwłaszcza zimą, kiedy skóra wymaga szczególnej ochrony, przydaje sie zwłaszcza na usta i pod nos, świetnie natłuszcza i zapobiega wysychaniu ust, dzięki czemu są dobrze chronione nawet na najsilniejszym mrozie, przydatna również do innych części ciała, ma wszechstronne zastosowanie i jest przystępna cenowo, polecam:)

super

Wazelina Ziaja jest mega, regeneruje i chroni usta, po nałożeniu daje natychmiastową ulgę jest bezzapachowa mega wydajna i przede wszystkim jest tania

Ratunek na suche usta

Tę wazelinę używam już od kilku lat i dla mnie to ratunek w sytuacji, gdy mam spierzchnięte usta i mnie pieką. Dosłownie w kilka sekund od nałożenia daje ulgę, chroni i regeneruje usta. Jest bardzo wydajna, jedno opakowanie mam już od mniej więcej roku i nadal jest jej dużo. Czasem smaruję nią suche dłonie. Kosztuje kilka złotych, można ją kupić praktycznie wszędzie, więc bardzo się opłaca.

Uwielbiam

Używam go do robienia własnych pomadek ale również jako normalna wazelina.
Jest u mnie od dłuższego czasu i bardzo dobrze mi się sprawdza.
Polecam jako balsam oraz na jako maseczka nawilżająca do ust.