Ziaja, Wazelina biała

Średnia ocena: 4.68/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

Wazelina biała (Vaselinum album FP V) Ziaja:
- skutecznie zapobiega wysuszaniu skóry,
- doskonale regeneruje uszkodzony naskórek,
- ma działanie natłuszczające i ochronne.

Wazelina, ale...

Opakowanie wazeliny od Ziaji robi naprawdę dobre wrażenie - jest minimalistyczne i estetyczne, chociaż jego otworzenie moze sprawić czasem problem. Niemniej jest to bardzo poręczne pudełeczko i sprawdza się do noszenia ze sobą na co dzień. Wazelina, jak na wazelinę przystało, ma dosc zbitą konsystencję, co wpływa też na jej wydajność. Nie wyczułam żadnego charakterystycznego zapachu.

Mam też jednak w związku ze wszystkim pewien zgrzyt - otóż wazelina rzeczywiscie natłuszza dobrze, ale nie nawilża i nie odzywia skóry, przez co jest bardzo krótkodystansowym rozwiązaniem i np. nie sprawdziła mi się do ust.

(Nie)uniwersalny kosmetyk

Sprawdza się super jako kuracja odżywcza i zwiększająca objętość rzęs, w pielęgnacji brwi i na delikatną skórę pod oczami.
Trzeba pamiętać, że jest to produkt, który jedynie natłuszcza. Jeżeli chodzi o stosowanie na spierzchnięte usta, czy przesuszone części ciała, szukałabym czegoś bardziej odżywczego i nawilżającego.
Wazelina kosmetyczna ma wiele zastosowań, ale też nie zastąpi w pełni wszystkiego.

Sztuczny emolient. Produkt przereklamowany.

Dziwi mnie używanie tego emolientu ( bo wazelina nie nawilża) w dzisiejszych czasach. Co prawda w zasadzie prawie nie uczula i nie zapycha porów ale używany w nadmiarze powoduje wysuszenie skóry, gdyż skóra traci swoją warstwę ochronną i nie pracuje prawidłowo. Z ciekawości spróbowałam, gdyż tanie i w końcu kosmetyk wszechczasów ale co dla wszystkich, to nie dla mnie.
Syntetyk, który tylko udaje pomoc skórze.

Wazelina

Wazelinka znajduje się w małym tradycyjnym opakowaniu o pojemności 30g. Opakowanie ma ładną szatę graficzną, która wpada w oko. Co do zamknięcia opakowania to miałam problem z otworzeniem. Dla mnie dużym plusem jest że wazelinka jest mała, podręczna a do tego do każdej kosmetyczki czy torebki się zmieści.
Konsystencja wazelinka jest bardzo gęsta a nawet zbita. Kosmetyk jest całkiem wydajny a do tego dużym plusem że ma wiele zastosowań. Produkt jest bezzapachowy i również bezbarwny.
Co do jej działania to przeważnie była stosowana na usta. Efekt po prostu był zauważalny po paru dniach. Co zauważyłam nawilżenie jak i usta mięciutkie.

Wazelinka bardzo dobrze się u mnie sprawdziła. Wiec napewno do niej znowu wro

Super jakość

Bardzo pomocny kosmetyk, nawilżający i dobry jakościowo. Opakowanie jest proste, a zarazem eleganckie. Na pewno kupie nastepne opakowania. Jest bardzo łatwo dostępne i w przystępnej cenie.

Hit za grosze

Małe pudełeczko kosztuje zaledwie 2-3 zł, a kosmetyk jest dosyć wydajny i co istotne - ma wiele zastosowań. Wazeliny można użyć jako pomadki( pomaga na spierzchnięte usta), miejscowo na skórę (zadziała jak opatrunek, zapobiegający jej wysuszaniu). Można nią np. posmarować spierzchnięte łokcie czy zrogowaciałą skórę na kolanach a także nawet i stopy. Wazelina jest bezbarwna, bezzapachowa i hipoalergiczna.
Jej opakowanie jest bardzo praktyczne - ze względu na jego kształt można z łatwością aplikować odpowiednią ilość kosmetyku, jak również wykorzystać go do samego końca.

Przydaje się

Produkt niezbędny u mnie zwłaszcza w okresie jesienno zimowym.
Przy kuracji retinolem bardzo się przydaje, zabezpiecza delikatną skórę wokół oczu , chroni ją przed przesuszeniem kiedy mam retinol na twarzy . Wazeliną z Ziaji smaruje grubą warstwą również usta , tam skóra lubi sie najbardziej przesuszać. Świetnie nadaje się na podrażnioną skórę pod nosem podczas kataru.
Ziaja ma łatwo dostępną wazelinę, można ją dostać w każdej drogerii czy hipermarkecie za bardzo niska cenę . Opakowanie jest małe i wygodne , wazelina zajmuje mało miejsca a jest przy tym dość wydajna.

Bardzo dobra tania wazelinka

Stosuję tą wazelinę tylko na usta. Natłuszcza, nabłyszcza, chroni i nawilża usta. Nawilżenie utrzymuje się nawet do 3h. Dzięki niej moje suche usta są miękkie, nie pękają i nie są spierzchnięte. Na noc nakładam grubszą warstwę. Jest bezzapachowa, bardzo wydajna, tania i ma poręczne opakowanie. Jedyny minus to niehigieniczna aplikacja poza domem.

Niezwykły zwyklak

Po porostu wazelina, bez dodatkowych składników i zbędnych udziwnień, bezzapachowa. Słuszna cena. Warto mieć pod ręką i korzystać kiedy skóra ma kryzys :D

Produkt do wszystkiego

Uwielbiam ten produkt, a używałam go do wszystkiego, ale jednak najczęściej do stóp. Produkt dobrze się rozprowadzał, nie wchłaniał się pół dnia i uratował niejedną krytyczną sytuację. Polecam!

must have

Wazelina za niską cenę. Skuteczna w działaniu. Dające duże i trwałe efekty po użyciu. Opakowanie jest małe i praktyczne. Jest wydajna. najlepsza ze wszystkich

Fajna

Sprawdza się na moje wysuszone usta od leków na trądzik. Dobrze regeneruje naskórek. Natłuszcza i jest łatwo dostępna oraz tania. Zdecydowanie polecam!