Ziaja, Wazelina biała

Ziaja, Wazelina biała

Wazelina biała (Vaselinum album FP V) Ziaja:
- skutecznie zapobiega wysuszaniu skóry,
- doskonale regeneruje uszkodzony naskórek,
- ma działanie natłuszczające i ochronne.

Żadnego działania.

Nie polecam, wazelina nakłada na usta tylko i wyłącznie powłokę ochronną, ale kontakcie ust z wodą powłoka schodzi i usta są dalej suche. Nigdy już nie kupie tej wazeliny.

Niezbędnik!

Stosuje miejscowo na suche miejsca(np. suche skórki wokół paznokci) i na usta zamiast balsamu czy błyszczyku.

+nawilża
+zmiękcza
+stosowana na ustach dodaje im lekkiego połysku i ładnego koloru
+dobra na każdą porę roku
+zmniejsza suche skórki
+nie zapycha(tak przynajmniej mi się wydaje;)
+wydajna i niedroga
+zmniejsza zaczerwienienia skóry związane z wysuszeniem bądź wrażliwością skóry
-mogłaby trochę dłużej zostawać na ustach
Jest to jedyna wazelina jakiej używałam, a chciałabym jeszcze sprawdzić tę z isany, dlatego nie daję 5, bo może tamta okaże się lepsza

Niezbędnik w kosmetyczce

Ten produkt stosuję na wiele sposobów: jako ukojenie dla suchych ust, łokci czy skórek wokół paznokci jednak najlepiej sprawdza mi się jako produkt do demakijażu oczu. Jednocześnie pielęgnuje i nawilża moje rzęsy i przy regularnym stosowaniu naprawdę widać, że są dłuższe i bardziej odżywione.
Pięknie ściąga makijaż oka do ostatniego brudu, na upartego kiedy już naprawdę wieczorem nine mam siły na kompletną pielęgnację zastepuje mi krem pod oczy. Uniwersalny produkt, który świetnie zastąpi kilka kosmetyków na przykład podczas wyjazdu.
Opakowanie jest małe i poręczne więc zmieści się do każdej kosmetyczki.
Kupowałam, kupuję i kupować będę!

Najlepsza!

Wazelina świetnie się sprawdza kiedy dopadnie mnie problem spierzchniętych ust, kilka aplikacji i po problemie. Stosuję również na przesuszoną skórę dłoni, od razu przynosi ulgę i nawilżenie.

NAJLEPSZA

Używam jej już od kilku dobrych lat. Jest najlepsza. Gęsta konsystencja, wydajna, skuteczna i w bardzo niskiej cenie. Idealna do przesuszonych ust i robienia własnych smakowych nawilżających wersji.

Moja ulubiona

Zdecydowanie moja ulubiona wazelina - tania i spełniajaca 100% swoją rolę. Usta po wazelinie są odpowiednio nawilżone i miękkie, bardzo fajie sprawdzila mi sie takze jako odżywka na rzęsy. Ma także właściwą konsystencje i zapach.

WADY:
Wazelina chyba nie ma wad:)

Uniwersalny produkt

Wazelina to kosmetyk, który jest zawsze w mojej kosmetyczce. Sięgam po nią za każdym razem, kiedy moje usta są spierzchnięte i przesuszone. Kosmetyk doskonale je natłuszcza i regeneruje. Już po chwili odczuwam ulgę. Usta są nawilżone i wygładzone. Wazelinę stosuję też na przesuszone łokcie, kolana i skórki przy paznokciach i wszędzie sprawdza się rewelacyjnie. Zimą, kiedy jest mróz, a chodniki posypane są solą stosuję wazelinę do zabezpieczenia poduszek na łapkach mojego pupilka (zalecenie weterynarza). Wazelina świetnie też sprawdza się w pielęgnacji skórzanego obuwia, ładnie nabłyszcza buty i je zabezpiecza. Jedyne do czego mogę się przyczepić to opakowanie, mało wygodne i higieniczne.

Wszystko super, oprócz opakowania

Świetnie nawilża, nieraz ratowała moje spękane usta. Bardzo wydajna i tania. Minus to opakowanie, mogłoby być przynajmniej zakręcane, a tak ciężko było znaleźć mi w sklepie nieutłuszczone zawartością pudełko.

super

Bardzo dobry produkt, nawilża, długo utrzymuję się na skórze, na suche i spierzchnięte usta rewelacja, choć można używać również na inne podrażnienia.
Jedyny minus to, że jesli ktoś ma długie paznokcie wchodzi pod nie.

Najlepsza!

Co tu dużo pisać, wazelina z Ziaji jest po prostu najlepsza. Świetnie radzi sobie ze spierzchnietymi ustami oraz wysuszonym nosem. Dodatkowo nakładam ja na suche łokcie i kolana, najpierw krem a gdy już się wchlonie dodaje grubsza warstwę wazelina, rewelacja. Obowiązkowy produkt w każdej kosmetyczce.

Must have w każdej kosmetyczce

Wazelina z Ziaji jest tania, łatwo dostępna, ma super konstystencję i zastępuje wiele kosmetyków. Używam jej do ust (pomadki z górnej półki dawały co najwyżej zbliżony efekt, jednak szkoda przepłacać) i w tej roli spełnia się znakomicie, nakładam małą ilość wacikiem na noc na rzęsy, które po miesiącu stosowania są wydłużone, odżywione i wyglądają jak po wizycie u kosmetyczki. Koleżanki ciągle pytają gdzie byłam na podkręcaniu i wydłużaniu rzęs!
Przy spierzchniętych dłoniach (też zadzierających się skórkach), suchych łokciach sprawdza się rewelacyjnie. Wazelina ma wiele innych zastosowań, a ta z Ziaji jest zamknięta w fajnym opakowaniu i wszędzie dostępna. Kupiłam kiedyś wazelinę z innej firmy - niby w środku to samo, ale jedynie forma z Ziaji do mnie przemawia. Polecam zastosowanie przy mało trwałych perfumach - po spryskaniu skóry nakładam malutką, cienką warstwę w tych miejsach i zapach trzyma się 2x dłużej :)

Uwielbieniec

Uwielbiam produkty, które mają wiele zastosowań to chyba najlepsze rozwiązanie dla osoby lubiącej minimalizm w kosmetyczce. Wazeliny używam głównie do nawilżenia warg i bije ona na głowę wszystkie pomadki ochronne razem wzięte, ratuje mnie też w sytuacjach, gdy mam bardzo przesuszoną skórę twarzy, nakładam wówczas wieczorem na całą buzię i po jakimś czasie usuwam płatkiem kosmetycznym, a czasami zostawiam na noc, polecam jednak turban do włosów, ponieważ mogą się przetłuścić. Sprawdza się również zimą jako ochrona poduszek u moich psiaków, gdy chodniki są posypane solą i uniemożliwiają im spacerowanie bez bólu.
Co tu jeszcze napisać o tak genialnym w swojej prostocie produkcie? Jest bezzapachowa, więc nie odrzuca tych, którym zapach przeszkadza w stosowaniu kosmetyku. Jest też niesamowicie wydajny, ponieważ już cienka warstwa dobrze się spisuje nawilżając, jak powinna. I kosztuje grosze, więc myślę, żę na zawsze pozostanie klasykiem, który każda kobieta powinna mieć przy sobie :)