Ziaja, Wazelina biała

makeup.pl
Średnia ocena: 4.70/5

zobacz więcej ofertzwiń

Wazelina biała (Vaselinum album FP V) Ziaja:
- skutecznie zapobiega wysuszaniu skóry,
- doskonale regeneruje uszkodzony naskórek,
- ma działanie natłuszczające i ochronne.

Cudeńko za około 3 pln

Produkt wielofunkcyjny, nawilżający i regenerujący. Niewielkie opakowanie sprawia, że produkt jest łatwy w przechowywaniu. Bez zapachu. Idealna ochrona ust w okresie zimowym, wydajna.

Przystępny cenowo must-have

To kosmetyk, który w składzie zawiera tylko wazelinę, dlatego trudno będzie ocenić mi jego działanie. Chcąc wynotować wszystkie zastosowania wazeliny, z pewnością przekroczyłabym limit znaków recenzji ;) Tytułem przykładu mogę wymienić chociażby: spierzchnięte usta, zabezpieczenie naskórka przed utratą wody - zwłaszcza miejsc oparzonych gorącą blachą piekarnika czy żelazkiem (to u mnie nagminne), a nawet leczenie śluzówki mojego kota. To produkt, który po prostu muszę mieć na stanie.

Jako must-have, po którym wiem czego się spodziewać i czego oczekiwać, od produktu oczekuję przede wszystkim dobrego stosunku jakości do ceny. Tak jest w przypadku wazeliny Ziai, której 50g kosztuje 2,99zł i jest powszechnie dostępna w drogeriach. Nie widzę sensu przepłacać za wazeliny droższych marek, podczas gdy zależy mi po prostu na czystej wazelinie.

Niezbędnik w kosmetyczce

Cóż więcej można powiedzieć o tym produkcie. Każdy z nas choć raz go używał. Wazelina jest moim niezbędnikiem w kosmetyczce na suche łokcie, czy pięty, które potrzebują silnej dawki nawilżenia. Jest uniwersalna i nie ma sprecyzowanego zastosowania tylko na jedną część ciała. Niedrogi kosmetyk, który warto mieć.

Super

Zwyczajna, fajna wazelina. Trochę za tłusta do niektórych charakteryzacji. Bardzo gęsta i wydajna. Bardziej nadaje się jako neutralny balsam. Zapach w porządku.

Ratunek dla spierzchniętych ust

Lubię ją za wiele zastosowań. Używam głownie na przesuszone usta, ale również na suche skórki i na dłonie. Jest dla mnie ratunkiem w zimne, wietrzne dni.
Ogromny plus za dostępność i za cenę.

5/5

Zwyczajna dobrej konsystencji i jakości wazelina kosmetyczna. Dobra do kosmetyków DIY i zabezpieczania ust w chłodne wietrzne dni. Dobrze natłuszcza i spełnia oczekiwania

Niezwykły produkt do zadań specjalnych.

Nic tak nie regeneruje moich spierzchniętuch ust jak właśnie ta wazelina. Opakowanie jest bardzo poręczne, niewielki pojemniczek zakręcany, bezpiecznie można go nosić w torebce bez obawy, że się coś pobrudzi. Zapach jest neutralny. Czasami używam jej do nawilżenia dłoni i również się znakomicie sprawdza. Jest to produkt który zawsze warto mieć z uwagi na jego elastyczne, skuteczne zastosowanie i tak niewielkie pieniądze :)

ulubiona

Niby takie malutkie, a tyle zastosowań. Co tu dużo mówić, dobrze nawilża, ma wiele zastosowań, używam i na przesuszone miejsca na ciele, na usta, na skórki, na dłonie, na rzęsy, radzi sobie idealnie.

Must have w każdej kosmetyczce

Produkt, który trzeba po prostu mieć. Nadaje się do wielu czynności, ja najczęściej używam w celu nawilżenia ust. Jest bardzo wydajna i starcza na długo. Zapach lekko mydlany, co mi nie przeszkadza. Opakowanie z nakrętką na plus, ponieważ lubię nakładać produkt palcem, co dla niektórych może stanowić problem i świadczyć o braku higieny.

super

Łagodny, niepodrażniający produkt. Bardzo wydajne opakowanie i wygodne w użyciu. Cena korzystna. Można z powodzeniem stosować przy każdym podrażnieniu skóry, do nawilżania.

warto miec ja zawsze przy sobie

szczegolnie idealna na okres jesienno zimowy, gdy pekaja nam w kacikach usta, czy rece za bardzo sie przesuszaja , od plynow do dezynfekcji. Super prosty sklad, ja takie produkty lubie najbardziej. Fajne male opakowanie, zmiesci sie w kazda kieszen czy torebke- nawet ta najmniejsza, wydajne - wystarczy troszeczke by poczuc nawilzenie.

Na zimę idealny!

Potrzebowałam czegoś na zimę i chłodne jesienne dni na moje wiecznie pękające usta więc postanowiłam kupić właśnie tą wazelinę od Ziaji. Wazelina znajduje się w pojemniku z nakrętką co ułatwia nałożenie odpowiedniej ilości na usta. Zdecydowanie ta wazelina się sprawdza moje usta są natłuszczone, zabezpieczone przed zimnem przez co już tak nie pękają i nie są spierzchnięte. Mój nowy must have na każdy chłodny dzień!