Ziaja, Wazelina biała

Ziaja, Wazelina biała

Okazje i pomysły na prezent

Zobacz oferty

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Wazelina biała (Vaselinum album FP V) Ziaja:
- skutecznie zapobiega wysuszaniu skóry,
- doskonale regeneruje uszkodzony naskórek,
- ma działanie natłuszczające i ochronne.

od zawsze tylko ona

odkad pamietam zawsze kupuję tą wazelinę na zimę! Jak dla mnie jest rewelacyjna i kocham jej delikatny zapach. Na wysuszone usta od mrozu i zimna ona jest najlepsza! Do tego kosztuje tylko grosze a jest bardzo wydajna!

Bardzo dobry produkt!

Wazelina od wielu lat jest nieodłącznym elementem mojego życia. Moje wysuszone usta bardzo dobrze reagują na nią, Świetnie się wchłania, nie posiada zapachu i ładnie wygląda na ustach nie zmiając ich koloru. Jak najbardziej polecam każdej posiadaczce suchych ust!

Niezastąpiona i super uniwersalna

Mam ją w domu od zawsze. Kupuję, bo lubię w niej wszystko, m.in. brak zapachu, fajną konsystencję, to, że sprawdza się na wielu frontach oraz jej minimalistyczne, nienachalne opakowanie, kojarzące się właśnie z bezbarwną i bezwonną zawartością. Lubię taką konsekwencje producentów, u których opakowanie jest kompatybilne z produktem, a nie go "przysłania".

Co do działania. Tu też "ochom" i "achom" nie będzie końca. Używałam ją zazwyczaj, by poprawić kondycję ust i nawilżyć je. Zawsze dobrze się w tej roli sprawdzała. Aż pewnego razu zapomniałam kupić preparat na popękane pięty. Pamiętam , było to latem i chodzenie w klapkach dało im się we znaki. Z braku specjalistycznego produktu sięgnęłam po wazelinę Ziaja. I był to strzał w dziesiątkę! Pięknie je zregenerowała, nawilżyła i mój problem przeszedł do historii. Nie sądziłam, że może mieć takie zastosowanie, wiec przeżyłam miłe zaskoczenie. Kropką nad "i" jest oczywiście także jej cena. To chyba najtańszy, tak wielozadaniowy produkt, jaki znam.

Wielofunkcyjna

Klasyk! Nawilża usta, szczególnie zimą. Używam na łokcie i suche miejsca na skórze. Rewelacyjnie radzi sobie ze suchymi skorkami. Jest dostępna praktycznie w każdym sklepie i drogerii. Nie zmienia się,caly czas jest taka sama :) Polecam serdecznie-klasyczna wazelina, najlepsza.

Najlepsza

Zdecydowanie najlepsza wazelina - zgrabne opakowanie, minimalistyczna szata graficzna, gęsta konsystencja, rewelacyjnie nawilża. Wszechstronne zastosowanie, a zwłaszcza na usta - stosuję codziennie przed zaśnięciem, sprawdziła się również świeżo po wypełnieniu ust.

Prudukt, który używam nieustannie i na pewno będę kupować regularnie.

To jest żart, prawda?

Kupiłam ją by móc nawilżać miejsca zaatakowane przez łuszczycę, przy okazji używałam jej do ust. Skóra wydaje mi się bardziej sucha niż była, efekt utrzymuje się dosłownie z pół godziny no nie licząc skóry głowy gdzie tam zostaje na zawsze i chodzimy z tłustymi włosami. Ponadto zostawia straszne ślady na ubraniach.
Wnioskując, natłuszcza tylko włosy, ochrony nie zapewnia, a co do regeneracji naskórka to nawet na minus, bo skóra jest tak sucha że pęka.

To kosmetyk marzeń, który kosztuje tak niewiele a tak dużo daje

Wazelina od Ziaji dostaniemy w lekkim białym okrągłym plastikowym pudełeczku, w którym mieści się 30g produktu.

Konsystencja jest bardzo gęsta, która pod wpływem ciepła ciała rozpuszcza się i co ułatwia jej rozprowadzanie. Nakładam ją na usta codziennie przed spaniem, o poranku moje usta są miękkie, bez żadnych suchych skórek. Jest fantastycznym lekarstwem na matowe pomadki, które usta wysuszają. Również eksperymentuje z nią z różnymi pomatkami, nadaje img podkład ładnego połysku i nawilżenia.
Chroni ona usta przed chłodem, mrozem, wiatrem.

Ma ona doskonałe właściwości natłuszczające. Nałożona na skórę tworzy ochronny filtr, który chroni ją przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi i tym samym pomaga jej szybciej zregenerować się. Idealnie sprawdza się na nocne maski na dłonie, które po całym dniu dyzefekowania stają się szorstkie i wysuszone.

Zaczęłam ją również stosować do układania brwi, super wyglądaja, wazelina je nabłyszcza podkreśla kolor, ułatwia je ułożenie grzebyczkiem.

Jest bardzo wydajny, używam ja juz miesiąc a w dalszym ciagu nie widze dna tego małego pojemniczka.

To kosmetyk marzeń, który kosztuje tak niewiele a tak dużo daje.

Bardzo dobra

To jest najfajniejsza wazelina jaką do tej pory stosowałam :) chętnie do niej powracam po testach innych produktów.
Ma świetną konsystencję, jest bezzapachowa (duży atut!), bardzo dobrze natłuszcza spierzchnięte usta, łokcie, pięty. To jest produkt uniwersalny, bardzo wydajny, tani... must have w każdym gospodarstwie domowym :D
Jedyne, do czego mogłabym się przyczepić, to opakowanie, które trzymane w torebce, czasem zbiera na obrzeżach jakieś okruszki, które później mogą się dostać do środka przy otwieraniu. No i napisy się ścierają z czasem :) ale to mi nie przeszkadza.

Podstawa w każdym domu

Jest to produkt, który zawsze znajduje się w naszym domu, stosowany przeze mnie jak i przez rodzinę na rozmaite sposoby
-do ust
-do włosów
-na suche miejsca skóry
-do smarowania poduszek pieskowi w zimie:)

Podstawa

Jak najbardziej jest potrzebny w każdej kosmetyczce, sprawdza się na suche usta, u mnie również sprawdził się przy goleniu gdy nie miałam nic innego do użycia. Nie podrażniła skóry i bardzo ładnie z niej zeszła, natłuszcza skórę. Najlepsza w zimowe dni. Niestety opakowanie nie przypadło mi do gustu może ja mam akurat wadliwą sztukę ale opakowanie nie zamyka się do końca i łatwo się otwiera.

Must have w każdej kosmetyczce.

Od zawsze mam go w kosmetyczce! Wspaniale działa na moje usta, ale w sytuacjach kryzysowych radzi sobie też z suchą skórą na nosie czy zaciągniętych skórkach przy paznokciach! Również w przypadku poparzeń czy strupów wspomaga ich gojenie i zasklepia rany jeśli nie mamy dostępu do innych maści.

Najlepsza na spierzchnięte usta :D

Najlepsza na spierzchnięte usta :D Świetnie sobie radzi z nimi w zimę, wtedy mam największy problem. Nawilża, daje barierę ochronną na dłuższy czas i usta są w lepszym stanie. Dodatkowo ja jeszcze korzystam z niej jak przesuszają mi się np. łokcie, świetnie nawilża :) Kosztuje parę złotych i jest wydajna.