Etiaxil, Antyperspirant Comfort

Etiaxil, Antyperspirant Comfort

Etiaxil Comfort to nowy i innowacyjny produkt. Został specjalnie opracowany w celu zapewnienia skutecznej ochrony przed nadmierną potliwością i przykrym zapachem podczas gdy unikalny system ochrony i pielęgnacji - Comfort C px zapewnia extra łagodny efekt dbając o delikatną skórę.
Nowy Etiaxil Comfort z aktywnym systemem ochrony skóry - Cpx zapewnia skuteczną i trwałą ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem przez 3-5 dni po jednokrotnym zastosowaniu. Jedno opakowanie wystarcza na 2-3 miesiące stosowania.
Stosowane w preparatach Etiaxil wyjątkowe, aktywne systemy pielęgnacji skóry ograniczają do minimum ryzyko wystąpienia podrażnień nawet wrażliwej i delikatnej skóry.

antyperspiranty
ochronne
w kulce

Myślałam, że będzie ulubieńcem, ale potem odkryłam siostrzaną wersję Strong

Produkt ma dosyć mocny, alkoholowy zapach, który szybko się ulatnia i niewidoczną dla oka konsystencje. 1 użycie dla mnie utrzymywało efekt ochrony tak do max 2 dni, co według producenta jest niby opisane jako 3-5 dni, ale dla mnie tak nie jest. Te 2 dni normalnie to i tak super wynik, bo mało który produkt tak ma, że wystarcza na dłużej niż kilka godzin. Ochrona była w porządku, była to ochrona przed potem i nieprzyjemnym zapachem. Co do samego zastosowania, po jego aplikacji delikatne uczucie klejenia się pachy. Konsystencja nie zostawiała plam na ubraniach. Produkt po goleniu (tak do 2 dni) potrafił szczypać i podrażniać pod pachą, więc nie można go stosować kiedy nam się spodoba.
Dla mnie jest to produkt, który początkowo myślałam, że jest hitem, ale z czasem nie uważałam go za jakiegoś mocnego zawodnika, ponieważ poznałam inną wersję - Strong, która okazała się dla mnie hitem i tutaj rzeczywiście mam spokój na kilka ładnych dni, więc automatycznie nie wrócę do tej wersji, bo znalazłam coś lepszego z tej samej marki. Wydajność była w porządku.

Bardzo skuteczny

Antyperspirant Etiaxil to moim zdaniem najlepszy produkt do walki z potliwością.
Już po 2 aplikacjach odczuwa się skuteczne działanie antyperspirantu.
Jedyną wadą produktu jest fakt, iż czasami podrażnia miejscowo skórę i odczuwalne jest pieczenie skóry.
Produkt jest wydajny.
Cena produktu jest trochę wygórowana

Prawie idealny

Antyperspirant Etiaxil jest niemal moim ideałem. Stosuję go dwa razy w tygodniu. Bardzo dobrze chroni przed potem i zapobiega mokrym plamom pod pachami. Jest bezzapachowy i co dla mnie bardzo ważne, nie pozostawia zabrudzeń na ubraniach. Jedynym jego minusem jest to, że na drugi dzień po stosowaniu skóra pod pachami mocno swędzi. Jest to trochę uciążliwe.

Brat niebieskiego jako kontynuacja

Nieco słabsza wersja niebieskiego Etiaxilu.
Przeważnie stosuje jako kontynuację po kilkudniowym stosowaniu niebieskiego Etiaxilu albo zimą, gdyż problem potliwości aż tak bardzo nie doskwiera.

Myślę, że będzie dobrą alternatywą dla osób o bardzo wrażliwej skórze pod pachami. Nie działa aż tak intensywnie, tudzież nie powoduje tak silnych podrażnień jak niebieskie. Pragnę zaznaczyć, że szalenie ważna jest liczba nałożonych warstw. Im więcej warstw tym produkt silniej zadziała. Dlatego i zielonym można sobie zrobić krzywdę.

Moja rada - ostrożnie, a będziecie zadowoleni z efektu, bo produkt działa!

Po użyciu czuję się konfortowo.

Antyperspirant jest zamknięty w plastikowej buteleczce w formie roll.
Ja od kilku dni stosuje wersję Comfort. Antyperspirant stosuje się na wieczór kiedy gruczoły potowe są najmniej aktywne. Trzeba również uważać i nie stosować antyperspirantu po depilacji do 48h.

Nie podrażnił mojej skóry i rzeczywiście odczuwam większy komfort. Podczas stresu np. w pracy czuje się pewniej siebie.
Brak plam na ubraniach i przykrego zapachu.

❌ zdecydowanie zapach mógłby być lepszy choć podczas snu nie wyczuwam go.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Dobra ochrona

Jestem pozytywnie zaskoczona działaniem tego antyperspirantu, jest delikatny a ma mocne działanie i jest zauważona widoczna mniejsza potliwość. Nie mam żadnych obaw już zakładając kolorowe ubrania na których plamy z potu są widoczniejsze. Stosuję się go na noc i działa już po pierwszym użyciu.
Posiada małe, wygodnie i wydajne opakowanie.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Działa

Zaskoczył mnie sposób używania tego produktu. Że na noc? Tak zdrowo? Jednak widzę tego plusy, rano się już antypespirantu nie nakłada a przy wyższych temperaturach oznacza to, że nie będzie się nic lepiło, podrażniało itp. Oczywiście można stosować swój perfum/dezodorant, bowiem nie wpływa to na skuteczność działania Etiaxilu.
Zapachu nie potrafię sprecyzować. Ani alkoholowy, ani ziołowy, nie jest też "aptekarski". Mnie nie przeszkadzał, ale wolę takie "alkoholowe" od kwiatowych, perfumowanych. Zapach czułam do zaśnięcia, rano po nim nie było śladu. Jak dla mnie mógłby krócej schnąć ale ja do takich spraw zawsze mam mało cierpliwości i zawsze zbyt długo trwają.
Nie podrażnił mnie choć ważne jest aby stosować kosmetyk zgodnie z zaleceniami (ulotka w kartoniku), t.j. nie za dużo produktu, nie na podrażnioną skórę, na bardzo suchą skórę, tylko w centralnym punkcie pachy. Ja za pierwszym razem pociągnęłam rollon jak to przy normalnej kulce (maziesz gdzie się da ????) i poczułam po krótkim czasie lekkie pieczenie, przetarłam zwykłym tonikiem i rano nie było żadnego uczulenia, zaczerwienienia itp. Co istotne, od początku nie nadużywałam produktu, uznałam, że wystarczy co drugi, trzeci dzień i być może dlatego nie miałam problemu z przesuszona czy podrażniona skórą.
Po pierwszej aplikacji czułam lekki dyskomfort. Nie czułam potu ale pacha była lekko wilgotna. Ten stan skończył się po trzeciej aplikacji. Skóra podczas dnia była sucha, nie odczuwałam dyskomfortu, etiaxil zaczęłam więc stosować rzadziej i zdawało to egzamin. Bardzo ważne aby nakładać na suchą skórę, co nie jest takie proste po wyjściu spod prysznica. Mi pomagało przetarcie ręcznikiem z ciepłego kaloryfera ale latem to już nie wiem jakby to miało wyglądać... Wygoda jest taka, że rano nic nie nakładasz, a na dobrą sprawę to używasz preparat kilka nocy w miesiącu. W związku z powyższym uznać należy, że opakowanie jest dość wydajne choć zawiera jedynie 15 ml płynu.

Zdecydowanie najlepszy dermokosmetyk przeciwko potliwości! Na prawdę działa, przynosi ukojenie paszkom latem i nie straszna mu żadna plama potu na bluzce. Cena jego jak najbardziej do działania, dostępny w wielu drogeriach, różne warianty dla każdego nawet dla skóry wrażliwej, wydajny, a co najważniejsze mieści się wszędzie z racji mini opakowania. Dodatkowo nie brudzi ubrań, szybko schnie i nie podrażnia ani nie uczula skóry - oczywiście nie używałam go bezpośrednio po depilacji. Zapach drażniący, ale efekt boski!

BEZKONKURENCYJNY

Moim zdaniem ten antyperspirant jest po prostu bezkonkurencyjny. Kiedyś nie wierzyłam, że środek zaaplikowany raz da ochronę na kilka dni. A jednak u mnie dokładnie tak zadziałał. Podczas aplikacji nie czułam pieczenia, jedynie dośc mocny alkoholowy zapach, ale też raczej nie nakładałam go świeżo po depilacji. Czekałam chwilę jak wyschnie i na ok. 3-4 dni mogłam zapomnieć o poceniu.

Ze względu na silne działanie stosowałam go tylko latem. Tym bardziej, że nie ma pewności, w jakim stopniu codzienne stosowanie soli aluminium wpływa na zdrowie.

Mały Wielki pogromca potu

Przez jakiś czas miałam problemy z nadmierną potliwością, znajoma poleciła mi właśnie Etiaxil,najpierw wypróbowałam wersję niebieską dla skóry wrażliwej, następnie przyszła kolej na wersję Comfort. Opakowanie klasyczne mała poręczna kulka, lekka o pojemności 15 ml, do użytkowania jest dołączona instrukcja obsługi gdyż tego antyperspirantu nie należy używać codziennie jak tradycyjnych,ja używałam go na noc co 2 dni przez pierwszy tydzień a potem kolejne tygodnie wystraczyła mi aplikacja raz w tygodniu.
Jego działaniem jest zachwycona cała moja rodzina, skutecznie blokuje brzydki zapach potu, ogranicza jego wydzielanie, nie podrażnia wrażliwej skóry a my mamy wszyscy suche paszki :)

Bez wad gdy stosujesz z umiarem

Świetny produkt na skuteczną ochronę przed nadmierną potliwością. Przetestowałam także warianty: czerwony i niebieski ale to własnie zielony najbardziej pasuje do mojej skóry.

Preparatu używam okresowo od kilku lat. Częstotliwość stosowania zmieniam w zależności od pory roku.
W czasie letnim, stosuję 1 maks 2 razy na tydzień z zachowaniem 2 tygodniowej lub miesięcznej przerwy, a w zimowym - raz na miesiąc lub rzadziej. W dniach pomiędzy, stosowaniem Etiaxil'u używam standardowych dezodorantów (kulka, sztyft lub spray).

Dla optymalnego efektu ważne jest stosowanie się do odpowiedniej aplikacji i zachowanie pewnych przerw w stosowaniu produktu. Unikniemy wtedy przesuszenia i podrażnienia skóry.

Preparat nanosimy wieczorem, na oczyszczoną, dokładnie osuszoną i wolną od podrażnień skórę (odradzam smarowanie na uszkodzonej powierzchni np. po goleniu), a rano dokładnie zmywamy.
Warto też, po nałożeniu produktu, chwilę poleżeć z ramionami uniesionymi do góry.

Opakowanie jest małe, zgrabne i nadaje się do przewożenia w kosmetyczce.
Zapach: mocny, drażniący, alkoholowy.

Produkt godny polecenia, w 100% spełnia oczekiwania, a stosowany z umiarem, niweluje stan nadmiernej potliwości i nie podrażnia skóry.

Jedyny

Moje życie wygląda zupełnie inaczej odkąd stosuje ten antyperspirant. Żadne zwykle kulki na mnie nie działają tylko ta. Nie mam mokrych plam pod pachami i śladów na ubraniach. Jest delikatny dla mojej skóry, nie podrażnia jej.