KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Delia Dermo System, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu i ust (stara wersja)

3,5 na 5132 opinie

Kupi ponownie: 47% osób
    nadia07
    2 lutego 2011 o 19:31
    4 / 5
    Lubię go, ale zadanie spełnia w połowie
    Demakijaż - ogólny opis/ocena: Zazwyczaj demakijażu dokonuję już po wstępnym rozpuszczeniu makijażu (umyciu twarzy pianką/żelem itd). W tej sytuacji dwufazowy płyn DELIA sprawuje się bardzo dobrze. Zostawia lekki tłusty/silikonowy film, ale mi to nie przeszkadza (ba! nawet całkiem to lubię ;)). Makijaż oczu zostaje do końca idealnie zmyty, tak, że rano nie budzę się już z resztkowymi "pandami" (jak to było w przypadku innych mleczek/płynów). Nie do końca jednak jest tak, że wystarczy na kilka sekund przyłożyć nasączony płynem wacik i tylko zetrzeć..W zależności od świeżości i ilości wcześniej rozpuszczonego makijażu muszę "trzeć" kilka razy, zużywając 2-3 waciki. Natomiast demakijaż płynem bez wcześniejszego rozpuszczenia nie jest już tak przyjemny. Cień schodzi błyskawicznie, natomiast tusz nieco się kruszy. Dodatkowo muszę się chwilę namachać, żeby go zmyć, a i tak czy siak trochę go jeszcze zostaje :/ Szczerze powiedziawszy wolałabym tego tarcia właśnie uniknąć (znajoma miała inny płyn i nie musiała tego robić - niestety nie wiem co to było :/) Inne plusy: - płyn na pewno jest wydajny - jego niska cena - nie podrażnia oczu, nie szczypie - nie uczula mnie ( póki co ;), bo z tym to nigdy nie wiadomo ) Inne minusy: - szybko powraca do stanu pierwotnego (niezmieszanych dwóch faz) - odkręcana buteleczka (przy konieczności powtórnego mieszania płynu.. kilkukrotne odkręcanie i zakręcanie podczas jednego demakijażu jest irytujące) Używam tego produktu od: około miesiąca Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

201610111032
    3 maja 2011 o 15:37
    1 / 5
    zdecydowanie nie
    Nie jestem zadowolona. Wcześniej używałam dwufazowy Ziaja. Wystarczyło że wacik nasączyłam płynem, przyłożyłam do oka i od razu pojawiała się resztka makijażu na waciku. Czułam delikatnie że jest tłusty. A przy Deli tego nie ma. Płyn jakby rozkruszał tusz a nie rozpuszczał. Muszę dość mocno pocierać by dokładnie go zmyć. Więcej już go nie kupię. Używam tego produktu od: trzy miesiace Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

suzi55
    2 października 2012 o 12:56
    5 / 5
    Swietny!
    Mialam juz wiele plynow dwufazowych. Jednak ten okazal sie najlepszy!!! Plusy: - baaardzo wydajny - dobrze zmywa makijaz, nawet wodoodporny - niska cena Minusy: - nie zauwazylam Nie wiem dlaczego ten produkt ma tyle niepochlebnych opinii, moze wynika to z tego ze kazdy kosmetyk na kazda z nas dziala inaczej....lub ze zlego zmywania makijazu. Ja nalewam wstrzasniety produkt na wacik, a nastepnie przykladam go do oka i czekam pare sekund, nasteonie delikatnie zjezdzam w dol. Nie ma sie co dziwic ze wypadaja rzesy jak trze sie oko we wszystkie strony swiata, moze to nie wina produktu tylko metody. Warto sie nad tym zastanowic. Polecam ten produkt kazdemu!!!! Używam tego produktu od: ok. 3 miesiecy Ilość zużytych opakowań: jedno cale

karogar
    21 sierpnia 2014 o 20:57
    4 / 5
    Poprawny, bez szaleństw
    Obecnie jest to mój ulubiony płyn do demakijażu, jednak bez większych wyrzutów sumienia zmieniłabym go na inny w podobnym przedziale cenowym. Zalety: -cena -brak pieczenia, swędzenia, zaczerwienień -duże opakowanie -bardzo wydajny Minusy: -nie zawsze radzi sobie z demakijażem oczu, zazwyczaj muszę wspomagać się innymi kosmetykami Używam tego produktu od: kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 (200 ml)
    Używa produktu od:miesiąc

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    LendieViv
    5 czerwca 2014 o 21:30
    3 / 5
    Z braku laku...
    może być. Nie powala. Zmywa ale niezbyt trwały tusz, cienie. Podkładu raczej nie zetrze, chociaż pisze, że jest do oczu i ust (?) Dziwne, w każdym razie nigdy nie zmywam ust niczym innym jak wodą, ale ok :). Produkt jest wydajny, tani, łatwo dostępny. Nie jest też beznadziejny. Używam tego produktu od: rok temu używałam Ilość zużytych opakowań: 1 całe

0 osób uznało tą opinię za pomocną