Reklama

Korektor z kwasem hialuronowym jest mocno napigmentowany i bardzo trwały, dzięki czemu cera pozostaje nieskazitelna od rana do wieczora. Ma przyjemną konsystencję, łatwo się rozprowadza i stapia ze skórą. Bez trudu podbił serca Wizażanek, które oceniły go na 4,7/5!

Reklama

Spis treści:

  1. Jak działa korektor z kwasem hialuronowym?
  2. Skład korektora kamuflującego Eveline
  3. Opinie o korektorze z kwasem hialuronowym
  4. Zalety i wady korektora kamuflującego Eveline

Jak działa korektor z kwasem hialuronowym?

Korektor Eveline Liquid Camouflage może być stosowany zarówno pod oczy, jak i na niedoskonałości pojawiające się na innych partiach twarzy. Zapewnia wysoki stopień krycia i doskonale radzi sobie z cieniami i zasinieniami pod oczami, workami, krostkami i zaczerwienieniami. Ma wodoodporną formułę i wyróżnia się trwałością, pozostając na skórze nawet cały dzień.

Korektor z kwasem hialuronowym nie tylko nie wysusza skóry, ale działa silnie nawilżająco, regenerująco i odżywczo. Dzięki bogatemu składowi chroni ją przed utratą wilgoci, szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a nawet opóźnia fotostarzenie. Nie obciąża skóry, nie zapycha, nie powoduje podrażnień, nie podkreśla też suchych skórek. Ma niemal niewyczuwalny zapach, z łatwością rozprowadza się za pomocą szerokiego aplikatora, nie wchodzi w zmarszczki i załamania skóry. Dostępny jest w pięciu wersjach kolorystycznych.

mat. prasowe

Skład korektora kamuflującego Eveline

Korektor kamuflujący Eveline można w zasadzie uznać za kosmetyk 2 w 1. Nie tylko pozwala zamaskować niedoskonałości, ale też pielęgnuje skórę wokół oczu. Za takie działanie odpowiadają:

  • kwas hialuronowy – ma właściwości higroskopijne, wnika w skórę i zatrzymuje w niej nawilżenie;
  • wosk pszczeli – uzupełnia płaszcz hydrolipidowy, nawilża, natłuszcza, poprawia elastyczność;
  • olej jojoba – podobnie jak wosk pszczeli uzupełnia ubytki w barierze hydrolipidowej, dodatkowo reguluje wydzielanie sebum, działa przeciwzapalnie i przeciwstarzeniowo;
  • witamina E – nawilża, odżywia, opóźnia proces starzenia skóry;
  • masło shea – wykazuje podobne działanie jak olej jojoba, natłuszcza, odżywia, zmniejsza transepidermalną utratę wody (TEWL);
  • D-panthenol – utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia, łagodzi podrażnienia i zmiękcza skórę.

Zobacz także: Krem pod oczy z korektorem korygującym 3w1 to hit drogerii. Zmniejsza linie mimiczne i nawilża na 1 dobę

Opinie o korektorze z kwasem hialuronowym

Korektor z kwasem hialuronowym Eveline zgromadził jak dotychczas tylko 15 recenzji Wizażanek, jednak opinie o nim są bardzo pozytywne i z pewnością zasługuje na większą popularność. Zdobył bardzo wysoką ocenę 4,7/5, a niektóre internautki piszą o nim, że to najlepszy korektor, jakiego używały.

(…) Gładko się rozprowadza, idealnie wtapia i rzeczywiście mamy wrażenie, że oprócz tego, że znikają cienie i wory pod oczami, to zabezpieczamy skórę przyjemnym, treściwym kremem. Trzyma się idealnie do końca dnia i utrzymuje kondycję naszej skóry pod oczami w idealnym stanie. (…)

wilan8

(…) Konsystencja jest idealna. Ani za gęsta, ani za rzadka. Bardzo łatwo go nałożyć. Krycie też spełnia moje wymagania, używam pod oczy, ale też gdy pojawią się niedoskonałości i do zakrycia zaczerwienień i pajączków. Oprócz tego, gdy nie mam zbyt wiele czasu, nakładam go tak bez podkładu, plus odrobinę na nos, brodę, łuk kupidyna i miejsce pomiędzy brwiami, na to puder Variete (ten w złotym opakowaniu) i mogę wychodzić

ReaVia

Zalety i wady korektora kamuflującego Eveline

Korektor z kwasem hialuronowym jest trwały i skutecznie maskuje niedoskonałości. Ma wygodne opakowanie i praktyczny aplikator w formie dość szerokiej gąbeczki. Wizażanki chwalą jego konsystencję, dzięki której łatwo się rozprowadza, idealnie stapia ze skórą i nie gromadzi w załamaniach. Nie wysusza skóry wokół oczu, a wręcz przeciwnie – nawilża ją jak dobry treściwy krem.

Reklama

Jakie wady ma korektor Eveline? W zasadzie jedyną wadą, jaka powtarza się w niektórych opiniach, jest gama kolorystyczna. Internautki piszą, że dostępne są głównie jasne odcienie i w przypadku ciemniejszej karnacji zbyt mocno odróżniają się one na skórze.

Reklama
Reklama
Reklama

Nasze akcje

Polecane