Poprzedni artykuł: Test redakcji: Nie tylko Rossmann! Genialny puder do twarzy kupicie w.... Następny artykuł: Największe hity z promocji -55 proc. w Rossmannie. Te kosmetyki błyska...

Najlepsze podkłady kryjące na promocji w Rossmannie - 55%. Już od 11 zł!

Kryją wszelkie niedoskonałości i zostawiają idealnie gładką cerę - wasze ulubione podkłady kryjące można kupić w promocji Rossmanna. Kosmetyki do makijażu zostały przecenione aż o 55%! Jakie podkłady warto upolować w tej promocji?

Szukasz dobrego podkładu kryjącego w świetnej cenie? Pamiętaj, że od 9 kwietnia w drogeriach Rossmann trwa niezwykła promocja. Kosmetyki kolorowe są przecenione aż o 55%. Okazyjnymi cenami mogą się cieszyć wszystkie osoby z Klubu Rossmann. Aby skorzystać z promocji, należy wybrać minimum 3 różne produkty, które będzie odróżniał kod kreskowy, no i oczywiście będą kosmetykami do makijażu.

Polecamy:  Te tusze warto kupić na promocji w Rossmannie. Ich ceny zaczynają się już od 5 zł

Co kupić na promocji -55% w Rossmannie?

Wielka promocja trwa do 18 kwietnia, ale już dzisiaj warto zacząć zakupy. Poprzednie edycje tej promocyjnej akcji pokazały nam, że kobiety bardzo chętnie korzystają z tych okazji cenowych i choć drogerie dbają o odpowiednie zaopatrzenie, to najbardziej popularne kolory dosłownie znikają z półek.
Myśląc o kolejnej wizycie w Rossmannie, dzisiaj przyjrzałyśmy się podkładom kryjącym, które doskonale sprawdzają się w codziennym makijażu i cieszą się uznaniem Wizażanek. Zapraszamy do naszej galerii;)

Polecamy:  Promocja Rossmann -55% - te matowe pomadki warto kupić!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 06:52

Zobacz także

Nasze propozycje