Rimmel, Lasting Finish 25HR Foundation with Comfort Serum (Trwały podkład z serum (nowa wersja))

Zobacz oferty

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Pragniesz zachwycającego wyglądu? Podkład Lasting Finish 25H z formułą Hydration Boost od Rimmel London to gwarancja nieskazitelne i nawilżonej cery z efektem utrzymującym się nawet przez 25h! Doskonale i natychmiast dopasowuje się do Twojej skóry, aby zniwelować cienie pod oczami i wszelkie niedoskonałości. Podkład zapewnia wysokie krycie i utrzymuje się nawet przy wysokich temperaturach i dużej wilgotności, dzięki czemu nie musisz martwić się o swój makijaż. Jest odporny na ścieranie również pod maseczką ochronną. Formuła podkładu z kwasem hialuronowym zapewnia skórze zastrzyk nawilżenia, a witamina E chroni ją przed wolnymi rodnikami. Podkład doskonale się rozprowadza, zapewniając średnie lub pełne krycie i satynowe wykończenie. Stanowi doskonałą bazę do dalszego makijaż i stanowi bazę ochronną dla skóry dzięki zawartości SPF 20.

• Podkład kryjący z formułą Hydration Boost zapewniająca skórze zastrzyk nawilżenia
• Doskonale dopasowuje się do Twojej skóry, aby zniwelować cienie pod oczami i wszelkie niedoskonałości
• Formuła z kwasem hialuronowym i witaminą E pielęgnująca skórę

Mój ulubieniec ostatnich miesięcy

Widziałam wiele pozytywnych opinii na temat tego podkładu, ale zawsze coś mnie powstrzymywało przed zakupem. Kiedy jednak przestał podobać mi się efekt, jaki dawał poprzedni używany przez mnie podkład postanowiłam spróbować.
Podkład ma niezłe krycie. Jedna warstwa w zupełności wystarczy mi do wyrównania kolorytu cery i zakrycia drobnych zaczerwienień. Podkład dobrze współgra ze wszystkimi pudrami, z którymi do tej pory go używałam.
Jest też trwały i nie ściera się pod maseczką.

Nie, Nie, Nie

Zdecydowałam się na zakup po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii. Kolory zdecydowanie na plus, bez problemu dobrałam dla swojej jasnej karnacji. Ma to być produkt długotrwały, jednak na mojej mieszanej cerze wygląda dobrze może 2-3 h. Potem zamienia się w schodzące plamiście ciastko, wygląda tak źle że nie sposób tego opisać. Pokładałam duże nadzieje, jednak mi nie sprawdził się w ogóle. Dawałam mu kilka szans i za każdym razem (różne bazy, pudry) i za każdym razem porażka.

Nie moja bajka

Na co dzień używam Lasting radiance Rimmela, ale że w żadnej drogerii nie mogłam go dostać to na próbę kupiłam Lasting finish. Niestety nie spełnił moich oczekiwań. Nie jest to zły podkład, jednak zdecydowanie nie dla mnie. Wolę produkty rozświetlające, dzięki którym cera wygląda promiennie a ja wyglądam na wypoczętą. Jak dla mnie podkład jest zbyt matowy i zbyt kryjący, wchodzi w zmarszczki i je podkreśla przez co wyglądam trochę jak "stara pudernica". Podkład ma ładne kolory, nieco oksyduje i robi się ciemniejszy na twarzy, ale mnie to nie przeszkadza, ma dobrą konsystencje, łatwo się rozprowadza i przyzwoicie pachnie. Trzyma się na twarzy stosunkowo długo.

Najlepszy podkład jakikolwiek używałam

Krótko mówiąc uwielbiam ten podkład. Spełnił obietnice producenta. Bardzo dobrze sprawdza się na skórze mieszane z niedoskonałościami. Jest to jedyny podkład, który utrzymuje się u mnie 12h bez poprawek.

Podkład na co dzień

Idealny podkład na co dzień. Łatwo się rozprowadza, szybko wchłania w skórę pozostawiając ją jednolitą. Nie wysusza skóry, mam wrażenie, że działa na nią nawilżająco. Krycie określiłabym jako średnie, można je budować. Wygodne opakowanie z pompką i przystępna cena.

Nie ma lepszego w tej cenie!

Podkłady Rimmel Lasting Finish towarzyszą mi już ładnych parę lat. Producent oferuje bardzo bogatą gamę kolorystyczną, przez co z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Moim faworytem jest odcień 103 True Ivory.

Produkt sprzedawany jest w szklanej buteleczce doposażonej w pompkę. Pompka zabezpieczona jest nakrętką z tworzywa sztucznego i chroni przez niezmierzonym użyciem oraz przed ubrudzeniem kosmetyczki czy torebki. Całość działa sprawnie i bez zarzutu. W tym typie opakowania niestety nie uda nam się wydobyć 99% produktu, za który zapłaciłyśmy. Duża jego część gromadzi się na ściance oraz na dnie. Mi z pomocą przychodzi patyczek do czyszczenia uszu. Design opakowania również pozostawia wiele do życzenia - wygląda tanio.

Podkład ma dość lekką konsystencję i krycie średniego stopnia. Bardzo przyjemnie rozprowadza się go palcami. Nie podkreśla ani porów, ani zmarszczek ani suchych skórek. Ma satynowe wykończenie, przez co nadaje skórze ładny, świeży wygląd. Nie wysusza i dzięki SPF 20 zabezpiecza przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego. Na twarzy utrzymuje się praktycznie cały dzień, po czym z łatwością poddaje się wszystkim środkom do demakijażu. Stosuję codziennie, bez względu na porę roku. Nie ma lepszego!

Najlepszy!

Najlepszy podkład. Cudownie kryje, daje naturalny efekt jest bardzo przyjemny w aplikacji. Łatwo się rozprowadza. Dopasowuje się do skóry i sprawia, że makijaż jest piękny i subtelny.

Niestety.

Byłam pozytywnie nastawiona ale niestety u mnie się nie sprawdził. Mam kolor 001 Pearl, który mi odpowiada, nie ściemniał i jest jasny, ładnie pachnie, ma ładne opakowanie i to tyle z plusów. Nie mam widocznych porów, a po nałożeniu tego podkładu niestety mam okropnie widoczne i rozszerzone, podkreśla każdy włosek na twarzy powodując brzydkie rozłożenie podkładu, krycie bardzo słabe, nie zakrył mi bardzo starej ledwo widocznej pozostałości po wyprysku, gdzie radzi sobie z tym naprawdę najtańszy podkład na rynku. Wygląda na twarzy po prostu brzydko, uwypukla każdą niedoskonałość o której nawet nie byliście świadomi, że ją macie. Z bólem serca i portfela - nie polecam.

Jest naprawdę dobry

Ten podkład Rimmel używam od ponad miesiąca. Jest on używany przez mnie pierwszy raz i zapewne nie ostatni. Sprawdza się naprawdę dobrze.
Kolor bardzo mi odpowiada. Jego krycie też jest dobre chociaż nie utrzymuje się bardzo długo a już na pewno nie tyle ile zapewnia producent.
Kosmetyk jest też wydajny i bardzo łatwo rozprowadza się na twarzy. Wystarczy jedno miarka pompki na pokrycie całej twarzy.
Jest to jeden z lepszych podkładów jakie używałam mam kilka niedoskonałości na skórze twarzy i dosyć dobrze je ukrywa.

Cena produktu jest przystępna.

Dobry na zastępstwo

Używam tego podkładu, aby dostosować kolor do cery. Nie jest idealny, ale zmieszany z innym podkładem Rimmela pasuje idealnie. Kryjący, ale nie trzyma się zbyt długo.

Trwały

Podkład łatwo się nakłada i rozprowadza. Polecam kobietom z problemami skórnymi, ponieważ wszystko ukryje, nawilży i nada skórze idealny kolor. Nie powoduje efektu maski więc jest idealny do codziennego makijażu. Nie ściera się z twarzy cały dzień. Wygodne opakowanie z praktyczną pompką. Jedyną wadą jest wysoka cena.

Totalny niewypał

Mi ten podkład się nie sprawdził. Uwypuklił wszystkie niedoskonałości. Mam bardzo jasną cerę, więc kupiłam najjaśniejszy kolor 001. Po kilku minutach na twarzy zmienił kolor na sino różowy, okropny! Był bardzo mokry na skórze, zostawiał smugi, nie mogłam nim zakryć przebarwień. Po godzinie widać już było wszystkie wypryski, powłaził w zmarszczki przy ustach i oczach, a moje pory przy nosie-które nie są na co dzień tak widoczne- wyglądały jak kaniony. Bardzo się błyszczałam, a jeśli dotknęłam twarzy, w tym miejscu podkład magicznie znikał. Myślałam, że będzie to lekki podkład do codziennego użytku, ale jakbym się nim malowała, to wolałabym się nikomu nie pokazywać...

1993