Max Factor, Lasting Performance Make - Up (Trwały podkład do twarzy)

Max Factor, Lasting Performance Make - Up (Trwały podkład do twarzy)

Max Factor Lasting Performance Make - Up to podkład o przedłużonej trwałości. Nie ściera się przez cały dzień i nie brudzi ubrań. Dobrze kryje, ale ma dość lekką formułę. Nadaje się do cer normalnych - tłustych. Duży wybór odcieni.

Fajny

Mam wrażenie, że ten podkład tyle samo osób kocha co nienawidzi. Mimo że jest to klasyk wśród podkładów, to nigdy wcześniej go nie miałam, bo byłam przekonana, że dla mojej wrażliwej cery będzie za ciężki, za matowy, za męczący. Ale tak chodził i chodził za mną ten podkład i w końcu kupiłam, żeby zaspokoić swoją ciekawość i udowodnić sobie, że nie jest on dla mnie. Jakie było moje zaskoczenie po nałożeniu go na twarz! Wygląda pięknie, nie robi tapety (nakładam palcami), nie podkreśla suchych skórek i do tego moja wrażliwa skóra nie jest przesuszona. Bałam się suchego matu, a okazało się, że moja cera jest po nim rozświetlona. Myślę, że jeśli chodzi o wykończenie, to dużo zależy od pudru, którego używamy. Mam kolor 101 Ivory Beige. Wg mnie bardzo ładny kolor dla jasnej cery, ale nie porcelanowej. Ps. Niektórzy mu zarzucają, że ciemnieje na twarzy. U mnie się tak nie dzieje, a mam cerę jasną, więc od razu by mi się to w oczy rzuciło.

Zawsze się sprawdza

Pierwszy raz podkład ten zakupiłam ładnych kilka lat temu. Od tamtego czasu regularnie do niego wracam. Mam skórę suchą i wrażliwą.

Zaczynając od opakowania, moim zdaniem jest ono przyzwoite, lubię formy tubki, podkład można wówczas dowolnie porcjować według oczekiwań, a taka tubka pozwala na wyciśnięcie go niemalże do ostatniej kropelki. Zapach kosmetyku jest chemiczny ale praktycznie niewyczuwalny, ja go nie zauważam.

Podkład najlepiej rozprowadza się za pomocą gąbeczki, wówczas moim zdaniem efekt jest najlepszy. Ma dosyć delikatne krycie, bardziej wyrównuje koloryt niż matowi, ale ja właśnie takiego efektu szukam, więc pod tym względem bardzo mi odpowiada.

Mam bardzo jasną cerę więc używam najjaśniejszego odcienia, który bardzo dobrze stapia się z moją skórą. Nie zauważyłam też aby w ciągu dnia ciemniał. Lubię naturalny i delikatny efekt podkładu i tutaj taki właśnie otrzymuję. Cera wygląda naturalnie, świeżo i młodzieńczo. Nie uwidacznia suchych skórek.

Ten podkład zawsze zadziwia mnie gdy ponownie do niego wracam. Po pewnym czasie oczywiście wkrada się nuda, zaczynam myśleć o zmianie, kupuję coś innego używam przez jakiś czas i często jestem nawet zadowolona, ale gdy znów wracam do tego, ponownie mnie zachwyca i zaczynam go regularnie używać przez kolejne miesiące i tak w kółko.... Nie wiem dlaczego tak się dzieje, w każdym razie jest to jeden z moich ulubionych podkładów na co dzień. Wątpię czy sprawdzi się przy mocnych wieczorowych make upach, które miałyby wytrzymać całą noc. Polecam go raczej na delikatny dzienny makijaż bo w takiej roli spisuje się najlepiej.

Najlepszy podkład !

Kupiłam podkład w drogerii rossmann. Moja skóra bardzo polubiła się z tym podkładem . Podkład trzymał się dłużej niż zapewnia producent . Mi osobiście trzymał się 13 godzin . Jest bardzo delikatny , nie obciąża skory , ma dobre krycie . No po prostu ideał !

Bez efektu maski

Świetny podkład, stosuję go od bardzo dawna ! Twarz wygląda naturalnie, świeżo, młodzieńczo i bez efektu maski. Ładnie kryje wszelkie niedoskonałości. Świetnie matuje, utrzymuje się na skórze bez skazy przez 10-12 godzin.
Sprawdza się w każdych warunkach, nawet gdy jest bardzo gorąco.
Jest bardzo wydajny i łatwo się go aplikuje zarówno gąbeczką jak i pędzlem. Efekt jest długotrwały i nie ściera się, nawet przy pocieraniu rękoma czy przy przebieraniu. Polecam osobom, które szukają trwałego podkładu.

Tradycyjny, zawsze sie sprawdza

jest to podkład który stosuje od lat na przemian z innymi. Produkt który niegdy mnie nie zawiódł, a zuzyłam już dobre kilkanaście tubek. Fajny efekt, trwały ale delikatny. Nie tworzy erfektu maski i jest bardzo wydajny. Dobrze kryje niedoskonałości. Gama kolorystyczna bardzo mi odpowiada, z łatwością znajduję jaśniejsze odcienie stosowane w czasie zimy jak i ciemniejsze na lato.

Sredniaczek ale może być:)

Fajna konsystencja i kolorystyka, łatwo się go nakłada i nie tworzy maski. Wystarczy niewielka ilość produktu aby wykonać makijaż. Dodatkowo ma średnie krycie, które pozwala zakryć delikatne przebarwienia bądź niedoskonałości. Jeśli chodzi o trwałość produktu to szału nie ma, na mojej skórze ładnie wygląda i wytrzymuje przez około 4-5 godzin, po tym czasie zaczyna się wazyc i "znika" z niektórych miejsc w moim przypadku szczególnie z nosa. Zauwazylam ze po pewnym czasie ciemnieje. Na codzień jest raczej wystarczajacy, na wyjście radzę zaopatrzyć się w lepszy produkt :) nie należy do moich ulubieńców ale jest ok.

Zawiodłam się

Pozytywne recenzje zachęciły mnie do zakupu tego podkładu. Niestety zawiodłam się. Poczynając od zapachu, który jest bardzo intensywny i chemiczny a na trwałości kończąc. Podkład dobrze się rozprowadza gąbką, z pędzlem jest gorzej. Konsystencja gęsta, ciężka. Twarz po nałożeniu wygląda dobrze, są zakryte niedoskonałości. Niestety po około 4 godzinach skóra zaczyna się świecić i podkład się waży. Przy próbie zdjęcia sebum bibułką matującą podkład ściera się z twarzy. Nie nadaje się do cery mieszanych oraz tłustych. Zauważyłam też, że kosmetyk oksyduje. Na plus wygodne i higieniczne opakowanie. W cenie regularnej bardzo drogi, kupiłam w drogerii internetowej za niecałe 20zł.

Ciężki i kryjący

Mam cerę naczynkową, więc dla mnie podkład musi być kryjący - naprawdę mocno kryjący. Lasting Performance właśnie taki jest bardzo kryjący co za tym idzie jest ciężki na twarzy, ale jego wykończenie jest tak matowe, że sprawia wrażenie, że jest pomalowanym zamszem.
Jego zapach jest neutralny. Niestety ciemnieje po nałożeniu niezależnie od pudru jakiego użyjemy później, podkład ściemnieje i będziemy miały okropną maskę na twarzy. U mnie dodatkowo (mimo użycia bazy pod spodem) były widoczne pory.

podsumowując:
Nie nadaje się do codziennego makijażu, jeśli będziecie miały wyjście np. do klubu, albo na wesele - pamiętając o tym, że ciemnieje i nałożycie go również na szyję i dekolt będziecie miały całą noc trzymający się podkład, który nie spłynie i nie trzeba go będzie poprawiać

Twarz wygląda naturalnie, świeżo i młodzieńczo

Świetny podkład, stosuję go od lat. Twarz wygląda naturalnie, świeżo, młodzieńczo i
Sprawdza się w każdych warunkach, nawet gdy jest bardzo gorąco.

Fajny

Cena podkładu jest dość wysoka, dlatego kupiłam go na promocji. Podkład ładnie kryje jednak nie jest to bardzo mocne krycie. Konsystencja jest dosyć lekka. Po nałożeniu utrzymuje się dość długo na twarzy. Dobrze łączy się z innymi kosmetykami, kremami przed makijażem. Minusem jest opakowanie produktu, nie pozwala na wydobycie całej zawartości. Bardzie dla cery mieszanej. Polecam przetestować na promocji.

Najlepszy kosmetyk!

Najlepszy podkład jaki miałam przyjemność używać, od kilku lat niezmiennie góruje nad każdym innym! Idealnie i długotrwało kryje, konsystencja nie jest oleista. Stosuje go od kilku lat i póki co żaden inny podkład który testowałam nie przebił tego.

uwielbiam go

Mój kwc.
Przede wszystkim
+fajna konsystencja
+wydajny
+ duża paleta odcieni (jasnych)
+nie tworzy maski
+ nie waży się na buzi w ciągu dnia

minusy:
cena... ale poluję na promocję :)