Max Factor, Lasting Performance Make - Up (Trwały podkład do twarzy)

Max Factor, Lasting Performance Make - Up (Trwały podkład do twarzy)

Średnia ocena: 4.63/5

Średnia ocena: 3.54/5

Średnia ocena: 0.00/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.88/5

zobacz więcej ofertzwiń
Cena PLN 45.00

Max Factor Lasting Performance Make - Up to podkład o przedłużonej trwałości. Nie ściera się przez cały dzień i nie brudzi ubrań. Dobrze kryje, ale ma dość lekką formułę. Nadaje się do cer normalnych - tłustych. Duży wybór odcieni.

fluidy
normalna
o przedłużonej trwałości, kryjące

Ciemnieje :(

Podkład który zna sporo osób, mi również przewinął się gdzie i został w głowie.

Kupiłam na promocji w rosmanie a nadzieji znalezienia nowego hit produktu. Niestety tak się nie stało. :(

Podkład strasznie ciemnieje przez co produkt nie był odpowiedni. Po jakimś czasie nie wygląda już dobrze i zgadzam się z opinią że dodaje lat. Problem jest też z aplikatorem nie przepadam za takimi tubkami. Nawet jeśli bym go zużyła to i tak pewnie masa by się zmarnowała i poszła do kosza.

Nie polecam, myślę że lepiej poszukać innego produktu lub wcześniej go porządnie przetestować.

Nie polecam

Podkład robi efekt maski i dodaje lat. Nie wygląda dobrze na twarzy i nie współpracuje z resztą kosmetyków. Po połączeniu z innymi podkładami zmienia konsystencje i nie da się go nałożyć na twarz. Zakupiłam go z powodu opinii pani w drogerii ale niestety nie jest to podkład dla każdego. Ja nie polecam.

Zbyt ciężki

Ten podkład kupiłam z myślą o długiej trwałości.
Mam cerę tłustą i u mnie niestety nie zdaje egzaminu.
Jest ciężko, wchodzi w zmarszczki i przede wszystkim szybko się wyswieca i ściera.
Niestety, mimo obietnic producenta brudzi ubrania.
Może byłby lepszą opcją na większe wyjścia, ale na co dzień kompletnie się nie nadaje.

Zbyt ciężki, dodaje lat

Podkład który na początku zrobił w miare dobrze wrażenie na mnie, jednak niestety z nim jest tak że ciemnieje. Mam kolorek 095 Ivory który przy jasnej skórze odcina się zwłaszcza na szyi i nie wygląda to dobrze. Sam podkład jest kryjący i potrafi nadac skórze ciężkości i lat a tego też nie lubię. Jeśli ktoś szuka podkładu kryjącego to ten jest okej. Na twarzy trzyma sie długo .
Ja jednak wolę podkład Facefitniy All Day Flawless 3w1 jaoś bardziej mi odpowiada i wygląda lepiej na mojej twarzy, efekt jest naturalniejszy. i też dobrze kryje co trzeba. Na pewno ju z nie wróce do tego podkladu . Opakowanie również zniechęca, jestem fanką podkładów w szklanych buteleczkach z pompką, tutaj mamy plastikową tubkę, którą pod koniec trzeba rozciąć na pół aby wydobyć jeszcze sporo podkładu.

Jestem na nie

Podkład od max factor miałam okazję kupić na jednej z promocji, ale niestety - jestem na nie. Kilkukrotnie podchodziłam do niego i za każdym razem efekt był niezadowalający.

Opakowanie - dla mnie mało wygodne, ciężko wydobyć końcówkę podkładu.

Podkład przede wszystkim bardzo się utlenia. Na twarzy ciemnieje myślę o 2 tony. Niezbyt dobrze współpracuje z korektorem czy pudrem. Twarz miałam wrażenie, że jest zmęczona, a sam make up bardzo widoczny. Dokładanie podkładu powoduje efekt maski.

Dla mnie zdecydowanie nie.

Podkład max factor

Ja muszę napisać że jestem bardzo zadowolona z tego produktu naprawdę jest dobry i kryjacy tak jak powinien być . Kolor podkładu też są w porządku nie są za bardzo jaskrawe ani mdłe dobra kolorystyka. Zawsze mam plem z doborem koloru. Bardzo często ten podkład jest na promocji więc można go kupić za naprawdę przyzwoitą gotówkę :)

Świetny, uniwersalny podkład

Kupowałam różne, droższe, tańsze ale zawsze kończyło się na powrocie do tego podkładu. Uniwersalny, raczej lekki ale dobrze kryjący, nie uwydatnia zmarszczek, długo pozostaje na skórze, nawet po całym dniu moja skóra się nie błyszczy i wygląda dobrze. To chyba moje 6 opakowanie i na pewno nie mam zamiaru eliminować go z mojej kosmetyczki ;) cena też okej.

TAk i nie

Kupując dobry podkład sugeruje się opiniami koleżanek bądź konsultantki. Jednak efekt mnie zaskoczył był doskonały , każda niedoskonałość idealnie zatuszowana jednak minus taki iż wydawał się bardzo ciężko. Skóra stała się dziwnie sztuczna a nie na taki efekt stawiałam. Trwałość doskonała na piękny cały dzień ekstra.
Makijaż dobrze komponował się z innymi kosmetykami nie zlewał się .
Jedyny minus że skóra wyglądała na ciężka.

Jestem na nie!

W związku z pozytywnymi komentarzami na wizaż.pl postanowiłam wyprobować podkład marki Max Factor pomimo iż jest to marka często występująca w drogerii nie miałam za bardzo okazji do testowania ich produktów. Podkład ten jednak nie spełnił moich oczekiwań. Podkład jest lekki, łatwo się rozprowadza aczkolwiek po dłuższym używaniu pojawiły mi się na skórze twarzy wypryski. Podkład ten był zatem dla mnie zdecydowanie za ciężki. Nie podoba mi się także opakowanie tego podkładu, ciężko wykorzystać go do końca, chyba że przetniemy opakowanie ale wtedy podkład szybko wysycha. Myślę, że finalnie za taką cenę można wybrać co lepszego z innych popularnych marek zatem jestem na nie i nie kupię go ponownie.

Dobry podkład

Przez kilka lat używałam jednego podkładu. Pewnego dnia postanowiłam coś zmienić i kupiłam ten podkład. Jestem z niego bardzo zadowolona. Dobrze kryje, moja cera go lubi, a on lubi moją cere????
Jedyny minus, jak na produkt takiej firmy, to opakowanie jest kiepskie. Buteleczka jest wykonana z bardzo twardego materiału, dlatego jeśli jest jeszcze sporo produktu w środku, to ciężko go wycisnąć i trzeba rozcinać buteleczke.

Jestem na tak

Podkładu zaczęłam używać już dawno bywając u przyjaciółki i choć bardzo go lubiłam to sama nie kupiłam. Mam cerę mieszaną i najczęstszym problemem jest u mnie podkreślanie przez podkład suchych skórek, zmarszczek lub źle wyglądające policzki. Ostatnio kupiłam go w promocji za mniej niż 30 zlotych i od razu zaczęłam od grubej warstwy. Po dokładnym wklepaniu gąbczką wyglądał perfekcyjnie. Przy dużej jak i małej ilości wygląda on na twarzy bardzo dobrze. Bez kremu pod spod jak i na krem trwałość jest dobra. Nie nakładam na niego pudru sypkiego, ponieważ nie czuje klejenia. Muszę przyznać jednak że jest to gęsty, cieżki i treściwy produkt. Przy zbyt dużej ilości można doszukać się efektu maski, jednak czasem go lubię. Produkt nie podkreśla suchych skórek, zmarszczek, nie ciastkuje się, wytrzymuje na twarzy cały dzień, zmiany temperatury, deszcz. Uwielbiam go. 5/5.

Zbyt ciężki

Jak dla mnie ten podkład jest zbyt ciężki, czuje że moja cera po nim się zapycha, szybko się ściera i jest nie trwały, nie zbyt ładnie wygląda na twarzy, robi się efekt maski, nie kupię go ponownie.