Max Factor, Lasting Performance Make - Up (Trwały podkład do twarzy)

Max Factor, Lasting Performance Make - Up (Trwały podkład do twarzy)

Max Factor Lasting Performance Make - Up to podkład o przedłużonej trwałości. Nie ściera się przez cały dzień i nie brudzi ubrań. Dobrze kryje, ale ma dość lekką formułę. Nadaje się do cer normalnych - tłustych. Duży wybór odcieni.

Kiedyś go lubiłam

Kiedyś go lubiłam, teraz znalazłam lepsze od niego. Owszem ma ładne kolory, lekkie opakowanie i lekka prosta w nakładaniu konsystencje ale ściera się bardzo, podkreśla suche skórki i niestety u mnie znacząco ciemnieje na twarzy. Łatwo się go aplikuje.

Podkład

Ten podkład dobierała mi pani w drogerii. Niestety nie spełnił on moich oczekiwań, był za ciemny i za ciężki. Nierównomiernie się rozprowadza zarówno gąbeczką jak i pędzelkiem. Raczej nie kupię go ponownie.

żałuję , że tak późno go odkryłam

Wow, wow , wow.
Nie sądziłam, że to taki fajny produkt.
Podkład zamknięty w plastikowej tubce, co może być i minusem i plusem, to zależy kto co lubi.
Łatwo i dobrze się dozuje.
Jest bardzo wodnisty, ma lekką formułę.
Ładnie kryje, ale nie jest to krycie pełne. Można je budować bez problemu.
Duża gama kolorów. Nie oksyduje .
Pięknie wygląda na buzi. Nie podkreśla suchości czy zmarszczek. Według mnie delikatnie wygładza. Super się trzyma przez wiele godzin na cerze tłustej.
Nie obciąża skóry.
Naprawdę nie mam do czego się przyczepić.
Jestem jego fanka.

Kiedyś tak teraz pół na pół

Kiedyś, kiedy malowałam sie mocniej bardzo lubiłam ten podkład. Teraz jest dla mnie za ciężki i mieszam go z kremem, żeby sobie zrobić taki BB. Krycie mocne, trwałość mocna. Plus za, to że nie wchodzi w pory, nie ściera się. Odpowiednio nałożony jest naprawdę w porządku. Po prostu im jestem starsza tym lżejszy makijaż stosuje. Ale ogólnie polecam go.

Zadowalający choć mogłoby być lepiej

Używałam tego podkładu przez dość długi czas i byłam zadowolona. Dość dobrze kryje i matuje, z trwałością bywa różnie (im cieplej na zewnątrz, tym gorzej). Ma dość duży wybór kolorów, więc każdy znajdzie coś dla siebie, Ogólnie polecam dla osób które nie mają zbyt tłustej cery (tutaj lepiej sprawdzi się Face Finity).

Dobre krycie, bez obciążenia skóry

Lasting Performance to świetny podkład, zamknięty w przezroczystej tubce o pojemności 35 ml. Na wstępnie mojej recenzji podkładu muszę przyznać, że stosuje go już ponad rok i zużyłam kilka opakowań - aktualnie używam odcienia 100 fair ( jest to najjaśniejszy odcień), latem skłaniam się do ciemniejszych odcieni, ze względu na to, że twarz dość szybko mi się opla i najjaśniejszy jest po po prostu za jasny, czasem jest to 101 lub 102 odcień. Fluid jest to jeden z lepszych jakie stosowałam, ponieważ świetnie kryje niedoskonałości bez efektu obciążenia skóry, nie wysusza mojej skóry ani tez nie uczula mnie. Nadaje się do delikatnego makijażu dziennego jak i do wieczorowego. Jedno opakowanie wystarcza mi na około 2 miesiące. Cena produktu jest dość wysoka, zdarza się go kupić na promocji i wtedy właśnie kupuję go. Według mnie jest wart swojej ceny i wiem, że zagości u mnie na stałe.

Niezawodny w tej kategorii cenowej

Jako posiadaczka wyjątkowo kapryśnej, mieszanej cery, już wcale nienajmłodszej, w dodatku z tendencją do przetłuszczania i wykwitowych niespodzianek związanych z trądzikiem dorosłych jestem zmuszona posiadać w mojej kosmetyczce po kilka kosmetyków na wypadek, kiedy moja cera pewnego dnia stwierdzi, że kosmetyk, który pasował jej jeszcze wczoraj, dzisiaj jest już be i współpraca się skończyła. Mam więc kilka kremów (osobnych na dzień i noc), kilka szamponów i jeszcze więcej podkładów do twarzy. Bo jednego dnia cera jest idealna ale potrzebuje lekkiego liftingu, innego dnia wygląda tak fatalnie, że tylko podkład-maska typu Double Wear jest w stanie jakoś uratować sytuację, innego dnia po próbach wyleczenia niedoskonałości skóra jest tak przesuszona, że podkład musi nawilżać i pielęgnować, jednocześnie nie spływać z buzi (jak np Cellukar Sensai). Naturalnie, że w takiej sytuacji nie stać mnie tylko na kupowanie kosmetyków wysokopółkowych. Z markami drogeryjnymi miałam już kilka wtop, że niby jakaś marka czy produkt ma dobre opinie a moja cera ma odmienne od wszystkich zdanie. Wyrzuciłam sporo pieniędzy w błoto, wiele kosmetyków oddałam dalej bo nie sprawdzały się do tego stopnia, że nawet próba mieszania z innymi podkładami nie zdawała egzaminu. Lasting Performance od Max Factor jest tu chyba jedynym wyjątkiem, do którego wracam na przestrzeni lat. Podkład zmienił formułę jakieś 3 razy od momentu, kiedy używałam go po raz pierwszy (wtedy wydawał się produktem wysokopółkowym), również kolorystyka lekko się zmieniła (używałam na pewno porcelain, ivory), jednak uważam, że naprawdę dobrze sobie radzi z kaprysami mojej twarzy. Przez większość czasu trafiałam tylko w podkłady matujaco - kryjące, najlepiej o przedłużonej trwałości. Myślę, że i tutaj recenzowany podkład daje radę. Wygląda na buzi bardzo ładnie, nie spływa, nie wyświęca jakoś nachalnie, łatwo utrzymać go w ryzach. I co najważniejsze jego cena jest przystępna i często bywa w promocji. W kategorii podkładów drogeryjnych, dla mnie jest numerem jeden.

Nie dla mnie

Niestety na mojej buzi oksyduje na toksyczną pomarańczę :D poza tym robi mi się po nim kaszka na buzi, więc ewidentnie ma w sobie coś, czego moja skóra nie lubi. Gdyby nie to, to leży i kryje naprawdę fajnie, więc szkoda.

Jest to dobry produkt. Kolor 101 /edit

Jest dobrym podkładem.Uwazam,ze jest to podkład wieczorowy, na dzien moze byc zbyt " wyraźny ".Krycie ,ma pomiędzy mocnym a średnim .Wtapia się w skórę, jest wydajny,w miarę trwaly,łatwo się rozprowadza i skóra po nim jest wygladzona ,aksamitna,pięknie matuje ale...
Byc moze, nie zda egzaminu na cerze tłustej ( u mnie czoło jest najgorsze).Nie mówię tu o lekko tlustych, ale takich wiecie...Mat trwał do około 3,5 h.Po tym czasie musiałam sebum " odsączyć " i przypudrowac transparentnym pudrem.Fajne jest to,że nie robi efektu maski(U mnie). Może być dobrym przyjacielem, dla skóry dobrze oczyszczonej i normalnej.Lubi "zbierać " zmarszczki co sprawia ,że wszystkie łącza się, nie potrafię tego określić. Zazwyczaj podklad wchodzi w zmarszczki,a ten je ściąga, co wygląda jak by było ich 10 razy więcej w danym miejscu. Jeśli skóra nie jest nawilzona, lubi podkreślić skórki ( wszystkie).Nie mniej polecam wypróbować, bo może okazać się strzalem w 10. Warto również, sprawdzić na różne kremy, bo to one mogą dac złudne wrażenie.Co mam zamiar też uczynić.

Edit: Zmieniłam krem , pod oczyma wiecej kremu,technikę nakladania, gąbka ciut bardziej wilgotna niż zwykle.Okazuje się...Jednym z lepszych podkładów jakie mialam. W połączeniu z pudrem ryżowym - prawie 7 h bez poprawki. Twarz swierza i gładka. Podnoszę o gwiazdkę.

Polecam!

Posiadam dwa odcienie 95 i 105, moim zdaniem odcień 105 jest trochę bardziej kremowej konsystencji. Fajnie się sprawdza, jest lekki, wyciera się trochę na nosie i brodzie jednak nie są to takie brzydkie wytarte plamy. Fajnie się nosi, długo utrzymuje, ładnie się zachowuje na cerze tłustej, gdyż w momencie " świecenia się" daje mokry efekt . Polecam ten produkt

Przeciętniak od świetnej firmy

Max Factor kojarzy się ze świetną jakością i niesamowitą popularnością. Niestety ten podkład mnie bardzo rozczarował. Odcień był dobrany idealnie, jednak na skórze miałam wrażenie, że ciemnieje. Niestety nie współgrał z moimi pudrami, rolował się. Liczyłam na to, że mimo iż jest to produkt tańszy niż najpopularniejsze od Max Factor, zachowa on swoją jakość. Pachnie ładnie, nie chemią. Wydaje się dość wydajny, ale niestety nie dokończę raczej opakowania. Spore rozczarowanie, ale może to po prostu moja skóra twarzy nie zaprzyjaźniła się z tym podkładem, a u którejś z Pań, będzie idealny.

Podkład idealny na każdą okazję.

Używam go od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Ma lekką formułę, ale kryje niedoskonałości. Duży wybór kolorów i dobrze sprawdza się przy cerze z tendencją do przetłuszczania. W połączeniu z pudrem matującym tworzy super duet.