KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

St. Ives Morelowy peeling głęboko oczyszczający 

4,3 na 5338 opinii
flame27 hitów!
77% kupi ponownie
Product wycofany
Przeglądasz produkt, który nie jest już dostępny na rynku, w związku z tym nie możesz dodać nowej opinii o tym produkcie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
4,3 na 5
Kupi ponownie: 77% osób
  • 4 lutego 2011 o 17:09
    Wow
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:nie określono
    Baaardzo, baaardzo dobry, ale z pewnością nie dla każdego typu cery, producent trochę się zapędził ;) Peeling jest co prawda drobnoziarnisty, ale mega ostry - prawdziwy papier ścierny do twarzy! Wrażliwym, płytko unaczynionym lub trądzikowym cerom nie polecam, za to dla cery normalnej/mieszanej powinien być idealny. Bazą jest gęsty krem, w którym zatopione są drobinki mniej więcej tego samego kształtu i wielkości, ostre i skoncentrowane. Peeling zmiata wszystkie suche skórki, wygładza nierówności, niweluje szorstkość, oczyszcza i odświeża. Ściera równomiernie, mojej cery nie podrażnia, ale tak jak wspomniałam, trzeba uważać i trzeć z wyczuciem, najlepiej aplikować na wilgotną buzię, co zwiększy poślizg. Dobrze się spłukuje, pomimo kremowej konsystencji nie zostawia tłustego filmu, nie zapycha. Przyjemny, owocowy zapach zwiększa komfort stosowania. Wydajność imponująca, używam już 3-ci miesiąc, tuba zdaje się nie mieć dna ;) Używam tego produktu od: ok 3 m-cy Ilość zużytych opakowań: dalej 1
    Produkt kupił/a w
    4 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • ireliga
    ireliga
    5 / 5
    14 marca 2015 o 20:19
    Super produkt do mojej mieszanej cery
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Jaka wielka szkoda że nigdzie nie moge go dostać. Już po pierwszym użyciu wyrażnie działa. - oczyszcza na maksa moją skóre - ściera nie chciane czarne kropeczki -buzia jest gladziutka delikatna jak pupcia niemowlęcia -odświeża złuszcza i przygotowoje skórę do ekstremalnego przyjecia kolejnego kosmetyku chociaży maseczki Używam tego produktu od: 4 lat Ilość zużytych opakowań: 6 sztuk
    Produkt kupił/a w
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • annaboo
    annaboo
    4 / 5
    23 października 2010 o 14:21
    Bardzo dobry
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:nie określono
    Przyłączam się do pozytywnych recenzji na temat tego peelingu.Kupiłam go oczywiście pod wpływem wizażu. Peeling jest bardzo mocny, ma bardzo drobne, ale iście szatańskie drobinki, które ścierają intensywnie naskórek.Skora po wszystkim jest porządnie oczyszczona i złuszczona takie miało być jego zadanie.Przywraca gładką i promienna cerę. Pachnie pięknie morelowo, naturalnie.Sama przyjemność w używaniu. Opakowanie jest wielkie i wydajne, przy tym estetyczne i poręczne pod prysznicem. Nie ma to jak szwajcarska jakość. Używam tego produktu od:7 m-cy Ilość zużytych opakowań:2/3 opakowania
    Produkt kupił/a w
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 16 marca 2016 o 21:59
    Wpisujcie miasta
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Nie mogę go już nigdzie znaleźć, a to mój sklepowy ideał peelingowy. Złuszczał, oczyszczał, nie wysuszał, nie podrażniał i pachniał bardzo ok. Stosunek jakości do ceny to prawdziwa kamasutra. Ocena 10/5 Z rozpaczy kupiłam teraz jakąś wariację o tym produkcie z firmy Himalaya (potestujemy, zobaczymy). 10/5
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 19 listopada 2014 o 16:07
    doceniam, jest niezawodny!
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:nie określono
    Moim zdaniem peeling jest fajnym kosmetykiem o dobrej konsystencji . + wydajny +wygodny w użyciu +ładnie pachnie +skuteczny: dobrze złuszcza, wygładza, przygotowuje do innych zabiegów +nie wysusza +niska cena Na minus: dostępność Używam tego produktu od: lipca 2013 Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie
    Produkt kupił/a w
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną