KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 50% osób
    lily92920
    30 października 2008 o 16:45
    OK
    Uważam, iż jest to bardzo dobry kosmetyk, godny polecenia. Kupiam go za ok. 7 zł, bo była promocja. I cieszę się, bo to był trafny wybór.Mam problemy tego typu ze skórą, a ten specyfik poradził sobie doskonale, chociaż kuracji nie wolno przerywać! Polecam! Używam tego produktu od: 4 mies. Ilość zużytych opakowań: 1 całe :P
    Używa produktu od:rok lub dłużej

wpaula
    28 czerwca 2008 o 14:24
    1 / 5
    Niestety nie dla mnie
    Niestety to serum kompletnie u mnie sie sprawdzilo , ani troche nie zmniejszylo rozstepow ani nie ujedrnilo skory , zmarnowany czas na smarowanie :) byc moze na innnych on dziala bo widze dobre komentarze ale skora kazda jest inna , na moje rozstepy pomogl mi inny krem , pozdrawiam Używam tego produktu od: juz nie uzywam Ilość zużytych opakowań: 1

jowisia
    3 sierpnia 2007 o 10:33
    3 / 5
    Lubię
    Bardzo lubie to serum, ze wzgledu na jego forme "friendly-user" : przesympatyczny zapach (slodko-perfumiany), bardzo wygodna konsystencje, swietne rozprowadzanie, natychmiastowe wchlanianie, nawilzanie na poziomie zadowalajacym, wydajnosc bdb. EFEKT : Ladnie ujedrniona i napieta skora ( w moim przypadku ramion i biustu), bardziej zwarta, spieta, wygladzona. Cellulit oczywiscie ani drgnal, ale ale, rozstepy znow ciut sie rozjasnily! Ogolnie jak na taki badziew (cenowy, i ten wykreowany przez design opakowania), bardzo fajna sprawa. Po prostu lubie.Używam tego produktu od: 4 tygodni Ilość zużytych opakowań: 1.
    Używa produktu od:rok lub dłużej

aisne
    28 czerwca 2006 o 17:11
    Niezły :)
    Używam go na okropne rozstępy na łydkach :) i muszę przyznać, ze efekt jest zaskakujący, gdyż stają sie one dużo mniej widoczne! Jednak trzeba pamiętac o regularnym stosowaniu, bo inaczej rozstępy wracają do dawnej "formy". Zapach nie jest przyjemny, ale da się wytrzymać :) Jednak wciąż szukam mojego cellulitowo-rozstępowego KWC :) Używam tego produktu od:kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1

anstak
    11 lutego 2006 o 15:55
    Zasłużona pochwała
    Zawahałam się w sklepie, chciałam po raz kolejny kupić doskonałe serum Erisa, ale jakoś wyszło tak, że z oszczędności zaryzykowałam i kupiłam o 8 zł tańsze serum Sorai( zapłacilam 16 zł). I okazało sie to być swietną decyzją. Zacznę jednak od wad- sama marka soraya- po prostu nie lubię, a kolor różowy opakowania to brak smaku i kicz. Co do zapachu mam wrażenia neutralne, jak dla mnie może zbyt wyrazisty. Serum w miarę szybko sie tez wchłania. Natomiast co do efektów- naprawde niezłe, uważam ze na pewno nie gorsze niż serum erisa. Dodam jednak że ćwiczę dwa razy w tygodniu i staram się rozsądnie jeść. Zużyłam jedno opakowanie i mam wrażenie, że skóra sie ujędrniła, rozstępy naprawde są troszke mniej widoczne. Cudów oczywiście nigdy nie ma, ale mysle, ze spokojnie moge polecić, tym którym już się Eris trochę znudził