KWC LogobyWIZAŻ logo

11 czerwca 2009 o 17:08
    powiększa usta, ale
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:nie określono
    Używam go na specjalne okazje, powiększa usta i bardzo podoba mi się ten efekt, ale uważam, że ma bardzo nieładny chemiczny zapach. Po prostu wstrętny, ale na szczęście po jakimś czasie neutralizuje się. Wyszłam z założenia, że dla ładnych dużych ust warto się poświęcić i przeczekać ten negatywny punkt programu, czyli zapach oraz mrowienie. Mam wrażliwe usta i właściwie nie powinnam używać takich kosmetyków tylko bepanthenu, ale co tam, liczy się efekt. Błyszczyk działa na usta przez 4-5 godzin i wspaniale je uwydatnia. Jeżeli w tym czasie coś zjemy, to już raczej nie. Ale wypicie łyka wody z butelki nie psuje efektu. Jeżeli o mnie chodzi, poprawianie makeupu tym błyszczykiem nie wchodzi w grę, ponieważ jest ostry i nie chcę bombardować nim ust tak często. Mam na to sposób- do korekty używam LOreal lub innych tzw. normalnych. Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze
    5 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 25 lutego 2018 o 16:30
    koszmarek (zemsta wizażystek i makijażystek)
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    To jest błyszczyk z serii koszmar. Mnie piekło jakieś 5 minut, mojej koleżance zaczęły puchnąć wargi. Już nazwa wskazuje, że może być ciężko. Można używać od czasu do czasu. Ja go mieszam z błyszczykiem z Revlon. Może trochę nie ma to sensu. Ja tak lubię. Widocznie uwypukla, ale trochę uszkadza. Do zastosowań ekstremalnych. Stosować tylko na zadbanych ustach. Może wysuszać i powodować podrażnienia. Ponoć usta się uodoparniają. Być może. Chyba nie jest to zdrowe. Ponoć niektórzy coś jeszcze dodają do tego błyszczyka, by efekt był mocniejszy. Nie wnikam.
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
    uzunia
    6 maja 2018 o 22:49
    Piecze ,ale robi swoje
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kilka lat temu ten produkt był już w PL Sephora i robił furore teraz powraca w ładniejszym opakowaniu. Ekstrakt z papryczki powoduje mrowienie ,ale po kilku chwilach usta wyglądają jak po kwasie hialuronowym.
    Zalety:
    • efekt jaki daje produkt
    • dwie pojemności
    Wady:
    • brak koloru
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 30 stycznia 2018 o 13:26
    Dziala
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Rzeczywiscie jak ktos wspomnial poza konturem pojawia sie zaczerwienienie ale o tym pisze takze w ulotce takze do tego nie ma co sie przyczepiać :) Blyszczyk ladnie wyglada na ustach, ladnie mrowi (w moim przypadku ok 5 minut) i rzeczywiscie powieksza/wypełnia usta. Ja widze duza roznice na gornej wardze ktore bardzo "puchnie", dolnej nie mam malutkiej dlategonie widze tam duzej roznicy. Niestety ja kupilam w Sephora po poniesoeniu ceny dk 119 zl i uwazam ze to zdecydowanie za duzo, ale bylo warto. Dorzucam zdecia przed i po
    Zalety:
    • Efekt powiekszenia
    • Ladnie wyglada na ustach
    Wady:
    • Cena
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
    de-brie
    29 grudnia 2017 o 21:10
    Spełnia zadanie
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Wygodny w stosowaniu, ładnie truskawkowo pachnie, powoduje pieczenie, szczypanie, przekrwienie ust i przez to lekkie nabrzmienie/powiększenie. Poza tym nadaje też ładny połysk, powiększa więc usta także optycznie. Efekt całości utrzymuje się 2 godziny, jeśli nie jemy i nie pijemy. Powinien kosztować max 50 pln. Nie kupię więcej, bo ten sposób działania, choć skuteczny, nadaje ustom przekrwiony, purpurowy kolor, w którym wyglądam źle. Fanki ust nude powinny to wziąć pod uwagę przed zakupem :)
    Zalety:
    • działa
    • ładnie pachnie
    Wady:
    • lekko wysusza usta
    • powoduje krwisty kolor ust, który nie każdemu pasuje
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną