KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Yves Rocher Les Plaisirs Nature, Noix de Coco EDT (stara wersja)

4,1 na 5103 opinie

Średnia ocena:
4,1 na 5
Kupi ponownie: 55% osób
  • 31 stycznia 2012 o 11:58
    Mleko i kokosanki, czyli smak dzieciństwa ...
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Lubię YR , a najbardziej ich linię Plaisirs Nature :) Niestety, EDT z tej gamy zwykle mnie zawodziły. Jeśli już zapach mi odpowiadał, trwałość była naprawdę kiepska i na odwrót. Tutaj jest mój ideał :D Woda ( w tej chwili mają już zmienioną szatę graficzną opakowania ) wygląda jak mleko i tak też pachnie :D Nie jest to typowy, " surowy " kokos, jak w nielubianym przeze mnie maśle TBS. Nuty kokosowe brzmią jak echo, akompaniament do mleka i wanilii. Całość niezwykle apetyczna, otulająca, poprawiająca nastrój. Pachnąca domem i podwieczorkiem u babci ( w najlepszym tego słowa znaczeniu ) :) Ogrzewa ciało i duszę :) Jest jak kokosanka maczana w kubku gorącego mleka w mroźny , zimowy poranek :) Trwałość zabójcza, porównywalna do zapachów wysokopólkowych, cały dzień ! Po prostu MÓJ ! Używam tego produktu od: 3- 4 m-cy Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 ( 100 ml )
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 30 stycznia 2011 o 21:52
    Waniliowo - alkoholowo - Malibu, tylko kokosa brak!
    Używa od:kilka miesięcy
    Od jakiegoś czasu przepadam za jadalnymi zapachami i chętnie je widzę pod postacią kosmetyków. Wydaje mi się że stworzyć coś o zapachu kokosu to nie lada sztuka, bo mało jest produktów pachnących prawdziwym kokosem. Wodę toaletową nazwałabym kokoso-podobną. To tak jak z czekoladą i wyrobami czekoladopodobnymi. Różnica diametralna, ale każdy produkt znajdzie swoich nabywców. To zależy od naszych upodobań i węchu, każdy ocenia inaczej dany zapach. Dla mnie ta woda toaletowa pachnie bardziej wanilią niż kokosem, wyczuwam też (szczególnie na początku) alkohol stąd skojarzenie z Malibu. Zapach na zimę, od razu robi się cieplej. Czasem psikam się nim na poprawę humoru. Jednak po skończeniu tej buteleczki nie kupię jej ponownie. Kupiłam małą buteleczkę 20 ml. Cena jest jak najbardziej do przyjęcia - 20 zł. Z trwałością mogłoby być lepiej. Szybko przestaję go czuć. Niestety z tym zapachem łatwo przesadzić i wtedy zamienia się w duszącą chmurę. Myślę że może być źle odbierany przez otoczenie, bo mało kto lubi takie zapachy jakbyśmy pracowali w cukierni. Używam tego produktu od: miesiąc Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego / 20ml
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
    Summer
    3 / 5
    11 lutego 2011 o 21:25
    Zapach kokosopodobny
    Używa od:rok lub dłużej
    Czuję się rozczarowana tą wodą. Owszem, przypomina ona kokosa, ale tylko przypomina. Jest w niej spora doza sztuczności i czegoś ostrawego, drażniącego. Byłaby dobra jako zapach do samochodu. Może niektórych to zdziwi, ale uważam też, że jest za mało słodka. Spodziewałam się zapachu wiórek kokosowych, a one z pewnością pachną bardziej słodko. Trwałość zapachu nie jest zbyt dobra - jakieś 3, góra 4 godziny, ale może za tą cenę nie należy oczekiwać więcej. Pewnie jakoś ją zmęczę, ale na pewno nie kupię ponownie. Używam tego produktu od: 3 dni Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego Wraz z nadejściem jesiennych chłodów powróciłam do tego zapachu i teraz odbieram go inaczej niż rok temu - bardziej pozytywnie. Wtedy używałam go na zmianę z dwoma innymi okropnymi "jadalnymi słodziakami"; teraz, kiedy nos mi odwykł, rocherowy kokosik jest wystarczająco słodki. :D Wydaje mi się też mniej sztuczny, ale taką drapiącą nutę ciągle wyczuwam.
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 14 maja 2015 o 13:35
    fantastyczny kokos!
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Na początku nie byłam do końca przekonana do tego zapachu jednak po kilku użyciach po prostu go pokochałam! Zauważyłam też pewną przypadłość, zapach ten bardzo podoba się mężczyznom. Zwracają na niego uwagę, zdarzyło mi się kilka razy, że koledzy pytali co to za zapach, bo jest genialny. ps. jeden z moich kolegów używa go jako "odświerzacza do pokoju" bo uwielbia ten zapach:) No i świetna cena! Używam tego produktu od: 3 lat Ilość zużytych opakowań: 5 całych
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
    Tam Dao
    3 / 5
    4 lipca 2012 o 16:59
    Kokos wybrakowany
    Używa od:rok lub dłużej
    Biedny troche ten kokos, slodki i krotkotrwaly. Otwarcie przypomina mi kokosowe drzewko Wuenderbaum do samochodow, po krotkim zmaganiu z oparami nadchodzi obloczek kremowego kokosa, ktory trwa tylko chwilke. Jendym ze sposobow na przedluzenie zycia Noix de Coco - jest nalozenie go na inny zapach. Ciekawy efekt daje mariage z Noa Cacharel, zwlaszcza z wersja Gold - dostajemy kokos kawa podszyty. Inna ciekawa kombinacja, jaka wyprobowalam to NDC + Jeux de Peau Lutensa, ktorego inaczej nie toleruje, a ktore dzieki zabiegowi staje sie nie tylko przyjemnie smakowite, ale trwa dluzej. Używam tego produktu od: 6 months Ilość zużytych opakowań: 50 ml
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną