WIZAŻ logo
Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Produkty podobne
Artykuły
Uroda

Max Factor Hyper Smooth 

star fullstar fullstar fullstar half fullstar empty
3,7 (54)
22% kupi ponownie
Product wycofany
Przeglądasz produkt, który nie jest już dostępny na rynku, w związku z tym nie możesz dodać nowej opinii o tym produkcie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby opinie publikowane w katalogu KWC pochodziły od osób, które faktycznie używały opiniowane produkty. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.
Średnia ocena:
star fullstar fullstar fullstar half fullstar empty
3,7 na 5
Kupi ponownie: 22% osób
  • star fullstar fullstar fullstar emptystar empty
    3 / 5
    10 listopada 2009 o 11:47
    Spływa z twarzy
    Mam kolor 003 Natural i 007 Bronze nie widzę jakiejś gigantycznej różnicy pomiędzy nimi(dla mnie różnica jest minimalna) Plusy: - ładnie nawilża - nie podkreśla niedoskonałości - ładne kolory (nie różowe:))) Minusy: - bardzo rzadki - spływa z twarzy, osadza się wszędzie - na rękach, dokumentach itp. Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • star fullstar fullstar fullstar emptystar empty
    3 / 5
    27 października 2009 o 22:57
    wspomnienie
    Bedac mloda panienka z niedoskonala cera i testujac pierwsze kolorowe kosmetyki dalam sie namowic w perfumerii na ten dla mnie wtedy drogi podklad. Koronnym argumentem pani w perfumerii bylo - UWAGA: to podklad ktory byl uzywany na planie Pearl Harbour. Duzo sie nie zastanawiajac, zakupilam wiec owe cudo, bo jesli jest dobre dla gwiazd filmowych to dla mnie tym bardziej...i nie zaluje. Tak rozpoczela sie moja milosc z kosmetykami MF. Uzywalam tego podkladu regularnie przez kilka lat do dzis czasem wracam sentymentalnie. Dobrze maskowal pryszcze i ogolnie dobrze wyrownuje niedoskonalosci. Jednak zawsze mialam problem z jego lejaca sie konsystencja. Niestety latwo wziasc za duzo i wymalowac na twarzy piekna maske. Dozuje sie skandalicznie zle i rozlewa bez opamietania. Nie ma mowy o uzywaniu recznym, gabka to koniecznosc. Niestety jakis rok temu zauwazylam, ze cos sie zmienilo i nie kryje juz tak dobrze jak kiedys... moze przy nastepnym powrocie... Używam tego produktu od: 2002 roku Ilość zużytych opakowań: 4 conajmniej
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 4 listopada 2007 o 2:31
    jestem na TAK !
    Chyba najlepszy podkład jaki mialam okazje przetestować. Dla kogo...?myslę , ze jest idealny dla mlodej cery jak i do tej z wypryskami, naczynkowej, przebarwieniowej poniewaz ma swietne wlasciwosci kryjace. Doskonale nawilza, wiec idealny do cery suchej. Jak moja:-) Jest dosc widoczny jak dla mnie, ale mimo tego zachowuje swiezosc i naturalnosc... Podsumowujac: -Wydajny(wystarczy jedna kropelka) -Doskonale dopasowuje sie do karnacji -Dlugo sie trzyma co jest wdg mnie zadkoscia -Autentycznie i wyczuwalnie nawilza -Swietnie maskuje niedoskonalosci -Daje poczucie swiezosci Minusy dwa: -zapach -troche ciezko sie usuwa Używam tego produktu od:hmm, jakis rok z przerwami Ilość zużytych opakowań:2
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 5 stycznia 2007 o 17:34
    gorsze lasting performance
    Jak w streszczeniu - ten podkład jest gorszą, gorzej rozprowadzająca się, brzydzszą wersją klasycznego podkładu lasting performance. Po co zatem go kupować, zamiast poprzedniego? Używam tego produktu od:kilkanaście razy Ilość zużytych opakowań:jw
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    5 / 5
    12 listopada 2006 o 17:50
    to jest to
    Dla mnie numer jeden wśród podkładów, a często i wiele próbowałam. Za co go kocham? Przede wszystkim za niezwykle naturalny wygląd. Podkład jest niewidoczny, wręcz idealnie stapia się ze skórą, ma świetnie skomponowany barwnik - w ogóle go nie widać. Nie "robi" pudrowej buzi, ale też nie nabłyszcza. Na codzień nie jest mi potrzebny do niego żaden puder na wierzch, wręcz szkoda go zakrywać, cera ma pięknie naturalny blask. Wydaje się być półprzezroczysty, ale to chyba zasługa dobrego dopasowania koloru do twarzy, bo kryje wystarczająco. A kolorki są piękne, takie jak lubię - bez różowego pigmentu, za to z żółtym, idealne do śniadej cery. Zaskakujące jest, że jeden dobrze dobrany kolor sprawdza się i latem i zimą - dopasowuje się do kolorytu buzi. Co ważne nie ma przymusu stosowania go na całą twarz, można przykryć jedynie wymagające tego partie (np. latem, kiedy nie ma się ochoty na szczelny makijaż) i jest super. Jakby wszystkiego było mało:) podkład jest bardzo wydajny. Ma też sprytnie wymyślony aplikatorek w tubce - spiczasty z małym otworkiem, dzięki temu można go doskonale dozować (bo podkład jest dosyć płynny) oraz w kolorze podkładu, dzięki czemu nie jest wiecznie brudny, czego nienawidzę. Używam tego produktu od: kilku lat Ilość zużytych opakowań: 5-6
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną

Artykuły

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.
szukaj