KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Goldwell Color Glow, Love Brown Shampoo (Szampon `Odcienie brązu`)

4,3 na 54 opinie

adania
    29 sierpnia 2011 o 20:13
    5 / 5
    coś fantastycznego
    Po rozjaśnianiu moich włosów,doszłam do wniosku że chciałabym mieć ciemniejszy odcień włosów tj. ciemny blond.Niestety nawet najlepsze farby od fryzjera mają to do siebie że się wypłukują i po paru tygodniach od zabiegu jestem znów słoneczną blondynką :( Przypadkiem trafiłam na szampon goldwella i muszę przyznać że po pierwszym użyciu byłam wręcz oszołomiona :) Różnica była bardzo zdecydowana. Moje włoski zyskały ślicznego brązowego odcienia,przy czym wyglądały na zdrowsze i ładnie się układały.Odejmuję pół gwiazdki za to,że po umyciu zrobił mi się kołtunek nawet na grzywce (nie wiedziałam że to jest w ogóle możliwe :)) Wszystkim ten szampon serdecznie polecam! Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

hecate
    4 marca 2009 o 22:47
    Taki bajer
    Kupilam przypadkiem. Od dawna jestem brunetka - farbowancem. W chwili obecnej wlosy mam bardzo ciemne. Produkt ten mnie zaskoczyl, nie spodziewalam sie ujrzec zadnych cieplych refleksow na moich wlosach, myslalam, ze moja czern pochlonie je bez reszty. Ale po kilku zastosowaniach pod swiatlo widac ladnie ocieplony kolor wlosow. Mysle, ze za wlosach jasniejszych niz moje daloby to wrecz rewelacyjny efekt. Poza tym - przewydajny kosmetyk, niewielka ilosc pieni sie i wystarcza na umycie wlosow. Kolezanka wczesniej sugerowala, ze myje wlosy najpierw innym szamponem - nie trzeba, Love Brow doskonale myje. Pozbywa sie kosmetykow stylizujacych i innych zabrudzen szybko i skutecznie. KWC? Nie Bardzo. Odzywka to rzecz niezbedna. Bardzo przesusza wlosy, placze ja. Tylko po zastosowaniu odzywki po myciu wlosy da sie ulozyc. Takie cos za cos. Mysle, ze mozna miec, stosowac, powiedzmy, dwa razy w tygodniu dla urody, bardziej niz pielegnacji. Używam tego produktu od: kilka tygodni Ilość zużytych opakowań 1 i: juz zakupilam sobie zapas
    Używa produktu od:tydzień

x0x0
    6 lutego 2008 o 18:02
    Widać efekty.
    Trafiłam na ten produkt gdy szukałam kosmetyków do pielęgnacji włosów nie testowanych na zwierzętach. Kupiłam całą serię na allegro, i obecnie używam jednocześnie szamponu, odżywki i fluidu. Jestem zachwycona produktami z tej serii, już po pierwszym zastosowaniu widać efekty w postaci ciepłych refleksów w moich ciemno brązowych włosach. Szampon jest wydajny, mała ilość wystarcza do umycia włosów, produkt dobrze się pieni, ma zwartą konsystencję & delikatnie pachnie. Myślę, że sięgnę jeszcze po kolejne opakowania. Używam tego produktu od: paru tygodni Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

lilith_ed
    27 kwietnia 2007 o 17:23
    zdecydowanie POLECAM:)
    Włosy od dawna farbuje na rozne odcienie brazu roznymi farbami. Zuzylam jedno opakowanie szampobu do kasztanowych wlosow loreal gloss color i choc byl dobry, to ten jest lepszy:D 1) pieni sie delikatnie(mam wlosy sredniej dlugosci, wiec szampon musi sie choc troszke pienic, zeby mi wlosow calkowicie nie skoltunic, a umyc; ja myje wlosy najpierw szamponem nivea do brazowych wlosow, co by je domyc porzadnie;), a potem rekreacyjnie tym:) ) 2) ładny zapach 3) wydajny 4) jak na profesjonalny, srednio drogi (ja kupilam za 29zl) 5) zatrzymuje kolor, moze bez glebi, ale na dluzej:) 6) mozna do niego dobrac odzywke, fluid, pianke (tez do brazowych wlosow) Wady: 1) dostepnosc (zalezy od miasta, zawsze pozostaje allegro;) ) 2) bez odzywki po umyciu sie nie obejdzie, przynajmniej nie u mnie;) (choc nawet, gdyby sie moglo obejsc, to bym nalozyla, o) Nie ideal i KWC, ale jak dla mnie to najlepszy szampon do wlosow farbowanych na braz:) POLECAM Używam tego produktu od: kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego