KWC LogobyWIZAŻ logo

2 lutego 2010 o 21:29
    bardzo dobry produkt
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:nie określono
    Używam jej od półtora roku, stosunkwo często a ona działa bez zarzutu, z płytkami nie dzieje się nic niepokojącego, jej stan wciąż jest bardzo dobry. Prostownica bardzo dobrze spełnia swoje zadanie-szybko prostuje włosy, efekt utrzymuje się do następnego mycia, nie straszna im gumka do włosów czy wigloć w powietrzu. Gwiazdkę odejmuję za to, że po włosach muszę przejechać conajmniej 2 razy, żeby uzyskać satysfakcjonujący efekt. Prócz tego z plusów wymienię: - poręczność w użyciu, - szybkie nagrzewanie, - regulację temperatury, - super długi kabel. W czasie jej używanie nie zauważyłam, żeby kondycja moich włosów się pogorszyła, są naprawdę w dobrym stanie. Nie kupię ponownie, na rynku jest tyle prostownic do przetestowania:) Tę polecam, bo za naprawdę małę pieniądze, zapewnia świetny efekt. Używam tego produktu od: ok 1,5 roku Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsza
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
    bleki00
    13 października 2011 o 16:22
    bardzo dobra!
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:nie określono
    To była moja pierwsza profesjonalna prostownica, wcześniej używałam kilku zwykłych bez ceramicznych płytek. Plusy: +szybkie nagrzewanie +dobrze prostowała włosy nawet przy niższej temperaturze +dłuugi i gruby kabel (mogłam podłączyć ją do kontaktu w pokoju a prostować włosy przy lustrze na przedpokoju) +przy odpowiedniej pielęgnacji włosów nie zauważyłam ich zniszczenia +praktycznie zerowe zużycie płytek Niestety po prawie 3 latach użytkowania (zostały 2 miesiące do końca gwarancji) prostownica zaczęła wyłączać się po jej zamknięciu. Po oddaniu do serwisu została wymieniona na nową - S6500 Nie kupię ponownie bo nie jest to sprzęt zmieniany często a jest wiele innych do wypróbowania Używam tego produktu od: ok. 3 lat Ilość zużytych opakowań: 1
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 8 marca 2015 o 0:18
    Genialne urządzenie!
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:nie określono
    Prostownicę dostałam w 2009 roku na święta. Minęło 6 lat a prostownica wcale nie straciła na swojej świetności. Nie trzeba dużo się namachać aby włosy były idealnie proste i błyszczące. Świetna do robienia loków. Używam jej tylko na najniższej temperaturze 150 stopni, co zdecydowanie wystarcza do ułożenia włosów. Bardzo wygodnie leży w dłoni, kabel jest nieplaczacy co również jest wielka zaletą. Minusów nie widzę! Ideał od lat :) Używam tego produktu od: Dłużej niż kilka lat Ilość zużytych opakowań: 1
  • 4 grudnia 2013 o 23:53
    bez zarzutów
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Używam jej od około 6 lat prawie codziennie a jeszcze jakieś włosy mi zostały na głowie,i to nawet całkiem sporo ;) Przeżyła kilka upadków ale nadal działa bez zarzutów. Jakiś czas temu troszkę zeszła powłoka z jednej z płytek , tak z 3 mm z brzegu, ale nie przeszkadza to w prostowaniu.
    achaa
    9 lipca 2013 o 17:20
    świetna
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Od 3 lat używam tej prostownicy - niestety już się lekko przetarła i tym samym muszę ją wymienić na nową. Jednakże polecam jak najbardziej! włosy są błyszczące i ich nie niszczy. Używam tego produktu od: 3 lat Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka