Claresa, Sonda dwustronna do zdobień

Claresa, Sonda dwustronna do zdobień

Pojemność 1 szt

Lekka i wygodna w użyciu sonda dwustronna. 2 różne końcówki umożliwiają precyzyjną aplikację takich ozdób jak np. cekiny, cyrkonie czy hologramy, jak również modelowanie żelu i akrylu. Nie męczy palców i dłoni, przez co idealnie sprawdzi się również przy malowaniu wzorów i zdobień lakierami i farbkami.

inne

Bardzo przydatny i dobry aplikator do zdobień.

Używam go już od 2 lat. Bardzo go lubię i nigdy mnie nie zawiódł. Świetnie sprawdza się do robienia wzorów i aplikacji ozdób, brokatu, itd. Na plus 2 końcówki. Jest poręczna i wygodna. Nie wyślizguję się. Szybko można przy jej użyciu wykonać manicure czy pedicure.

Hit do zdobienia paznokci

Sonda do zdobień jest bardzo prosta w użyciu. Lekka, bardzo poręczna i łatwa w czyszczeniu. Zdobienia wykonuje się bardzo szybko i dokładnie, nie trzeba mieć dużej wprawy w zdobieniach. Co najważniejsze jest to bardzo tani gadget. Towarzyszy mi od początku mojej przygody z hybrydami i nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez niej :)

Ok.

Fajny produkt do robienia wzorków. Pięknie wygladaja.
Mały, wygodnie się go trzyma w dłoni.
Precyzyjnie wykonane wzorki.
Niedroga sonda.
Trwały materiał.
Polecam wszystkim.

Nigdy nie mogłam na paznokciach wykonać idealnej kropki, kreski czy ogólnie jakiegoś wzoru. Aż do czasu nabycia tego łatwego w użytkowaniu gadżetu. To co robię na paznokciach z użyciem sondy jest teraz idealne.

Sonda... Ciekawa nazwa. Jak dla mnie patyczek precyzyjny....

Patyczek zakupiłam w jednym ze sklepów stacjonarnie w momencie gdy zapragnęłam aby mój maniciure i pediciure zyskał nowy design.

Plastikowe trzonko dobrze trzyma się w dłoni, nie wyślizguje o ile mamy suche dłonie wiadome w przeciwnym razie bywa różnie....
Skówka z metalową końcówką jakość dobra. Jest to tani produkt, aby zniszczyć go trzeba się bardzo postarać, wiadome tym gadżetem wykonujemy bardzo precyzyjną, spokojną pracę.
Ja swoją sondę mam jedną od około4-5 lat. Jest w ciągłym użyciu. Jako życiowa sroka lubiąca błyskotki na paznokciach nic się z nią nie dzieje. Nie planuję kolejnego zakupu. Życzę sobie takich urządzeń więcej. Tanie, niezawodne, łatwo dostępne.

Przydatna rzecz

Przydatna sprawa przy stylizacji paznokci zarówno lakierami hybrydowymi, jak i tradycyjnymi. Dosyć solidnie wykonana, dzięki czemu może nam użyć przez bardzo długi czas. Idealnie wykonuje kropki tej samej wielkosci na naszych paznokciach. Mo zna też za jej pomocą stylizować różnego rodzaju wzory.

Fajna!

Sonda to wygodny sprzęt, który nadaje moim paznokciom wdzięku i uroku.
Dzięki niej możemy wykonać ładne zdobienia.
Sama posiadam kilka sond i jestem z nich bardzo zadowolona.
Są trwałe, wykonane z dobrych materiałów.
Zdecydowanie polecam, nawet każdemu amatorowi! ;-)

Sonda jest bardzo pomocna nie tylko dla profesjonalistek ale i początkujacych, można wykonać różne wzorki z łatwością i dokładnością. Jest lekka co przyczynia się do lepszego użytkowania, łatwa do czyszczenia i przechowywania.