Sephora, Szklany pilnik do paznokci

Sephora, Szklany pilnik do paznokci

Jednostronny pilnik do paznokci o długości 14 cm wykonany ze szkła hartowanego. Główne zalety produktu:
- nie powoduje rozdwajania paznokci
- ładnie wykańcza brzegi paznokci
- nie zadziera paznokci
- bardzo szybko piłuje paznokcie
- wystarczy go wypłukać pod bieżącą wodą i jest jak nowy
- nie ściera się tak szybko jak pilniki papierowe
- sprzedawany w etui ochronnym

pilniki

Trwały i estetyczny

Dostałam ten pilnik w prezencie już wiele lat temu i nadal jest w bardzo dobrym stanie. Jeżeli był w jakimś etui to chyba szybko je zgubiłam, bo odkąd pamiętam trzymam go luzem w kosmetyczce. Mimo że tam się obija o różne rzeczy to nadal wygląda dobrze, nie ma żadnych wyszczerbień. Po takim czasie pomarańczowy kolor koncówki trochę się już zdarł, ale nie wpływa to w żaden sposób na komfort używania ani jakość produktu. Pilnik dobrze leży w doni i łatwo go utrzymać w czystości, wystarczy woda ze zwykłem mydłem.

Szklany pilnik zdziera dość dużo paznokcia za jednym pociągnięciem, więc jest super, gdy skracamy paznokcie. Ja mam je generalnie krótkie, więc w większości sytuacji, gdy chcę je jedynie delikatnie wyrównać, sięgam jednak po papierowy. Szklanego używam częściej do pedicure. Co mnie skuecznie od niego odstrasza to dźwięk, jaki potrafi czasem wydawać na paznokciach - szczerze tego nie znoszę i z tego względu osobiście wolę jednak pilniki papierowe. Obiektywnie muszę jednak przyznać, że to wytrzymały i dobry jakościowo produkt.

Klasyk

Dobrej jakości pilnik. Po użyciu paznokcie się nie rozdwajają, nie są obszarpane. Długo utrzymuje "ostrość". Łatwo go otrzymać w czystości - można opłukać pod wodą. Polecam.

Sephora,szklany pilnik do paznokci

Z pewnością kupię jeszcze raz ! Pilnik podpatrzyłam u siostry. Dotychczas używałam jedynie tzw " pumeksowych" ????. Dodam że mam tendencje do łamliwych i rozdwajających się paznokci. Później zrozumiałam że szorstki pilnik jeszcze bardziej niszczy moje paznokcie . Zaczęłam używać szklanego pilniczka i widzę poprawę moich paznokci. Przede wszystkim idealnie się nadaje do wygładzania płytki paznokcia. Raz spróbowałam i zostaje ????

najlepsze są pilniki szklane, ktory nie szarpią płytki

Szklany pilnik od Sephory, jest poręczny, powłoka nie jest jak pumeks w dotyku, ładnie się prezentuje z kolorem pomarańczowym , szata graficzna jest typowa dla firmy, Jest niewielki i dostajemy go w opakowaniu, wiec może nam towarzyszyć w torebce, niby szklany a już parokrotnie wypadł mi z dłoni i jest cały, tak samow w torebce czasem obija się o perfumy i nawet pęknięcie się nie pojawiło.

Dziubek jest dobrze wyprofilowany, co ułatwia nam pozbycie się niechcianych skórek, jak i zanieczyszczeni pod paznokciem, nie jest on zbyt gróby, swobodnie dostaniemy się w zakamarki paznokcia.

Delikatnie piłuje paznokcie, można nadać paznokciom ładny kształt i nie szarpie ich. Z pewnością był to jeden z moich najtrafniejszych wyborów. Odkąd używam tego pilnika paznokcie zdecydowanie mniej się rozdwajają. Końcówka po opiłowaniu jest bardzo gładka. Nie ma zadziorów jakie zdarzają się w przypadku pilników metalowych. Przy pomocy szklanego pilnika paznokcie opiłowane są zdecydowanie szybciej niż w przypadku pilników papierowych.

Ten pilnik to zakup na długi czas, ponieważ nie ściera się on tak łatwo, używam go systematycznie juz 3 miesiac i jest dalej wydajny.

Dobra, szklana klasyka

Bardzo lubię ten szklany pilnik. Kupiłam go kiedyś przypadkiem i do tej pory używam go najczęściej. Zawsze mam jeden w torebce i jeden w łazience.
Pilnik jest trwały, dobrze się go używa, uważam, że jest lepszy niż pilniczki papierowe. I zdecydowanie lepiej się prezentuje.

Lubię

Pilnik kupiłam przypadkiem, dotychczas używałam tylko papierowych. Ten jest świetny-pomógł mi zniwelować problem rozdwajających się paznokci. Pinik nie wymaga szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych; wystarczy po użyciu umyć go w ciepłej wodzie i juz jest gotowy do ponownego stosowania. Kupię ponownie, gdy ten się zużyje lub ulegnie zniszczeniu.

Fajny

Bardzo zgrabny pilniczek, dobrze sobie radzi z delikatnymi paznokciami, zapobiega rozdwajaniu, w prosty sposób można nadać im kształt i paznokcie są ładnie wypiłowane Często do niego wracam, cena nie jest wygórowana, a na pewno posłuży na długo.

Świetny

Bardzo dobry i drobny pilnik.
Dzięki niemu paznokcie rozdwajają mi się o wiele, wiele mniej. Niestety trzeba na niego uważać, bo gdy spadnie na twardą podłogę tłucze się momentalnie. Wiem, co mówię, bo już dwa stłukłam, a trzeciego pilnuję jak oka w głowie. :)

Pomocny przy rozdwajających się paznokciach

Po kilku latach stosowania, nic się z nim nie dzieje. Pilnik nie niszczy paznoki. Bardzo łatwo można go utrzymać w czystości.
\\nNajwiększym jego plusem jes to, że "uwolnił" mnie od borykającego się od lat problemu rozdwajających się paznokci.

jak ja mogłam żyć bez niego!

jak ja mogłam używać papierowych pilników... odkąd go kupiłam nie mogę się z nim rozstać, jest wart swojej ceny, która jak na pilnik jest całkiem wysoka. zawsze kupowałam papierowe pilniki po 20 sztuk w opakowaniu i po miesiącu nie mialam zadnego, wszystkie gdzies się gubiły. a tego będę pilnowac jak oka w glowie, poniewaz jest rewelacyjny!

wedlug mnie mocno sciera. a po stosowaniu odzywki eveline 8w1 musze ciagle przypilowywac paznokce, poniewaz rosną jak szalone ;) wystarczy raz przejechac-musimy byc ostrozne, zeby nie spilowac za wiele.
mozemy nim ladnie modelowac ksztalt pazokci.
nie rozdwaja paznokci.

pol gwiazdki odejmuje za to, ze czasem jest... tępy. jesli nie przepluczemy go wodą jest tępy i w połączeniu z tarciem o paznokieć wydaje niemiłosierny dźwięk, od którego ciarki przechodzą po plecach.

mimo to, pilniczkowy ideał!

prawie ideał

Pilnik jest dobry, ma kilka zalet m.in. to że dosyć szybko piłuje paznokcie, wystarczy kilka machnięć i jest ok, nie ślizga się. Niestety wadą pilnika jest to, że jest (jak dla mnie) za gruby. Mam zwyczaj, że po spiłowaniu paznokci "czyszczę" je od spodu końcówką pilnika, niestety ten pilnik się do tego nie nadaje, końcówka mimo że jest ostro zakończona, to niestety jest za gruba i w rezultacie muszę korzystać do tego innego pilniczka. Gdyby pinik miał cieńszą końcówke to dałabym 5 gwiazdek, tak daję 4. Sporo zalet i jedna wada.
A co do ceny, ja go kupiłam za 39 zl

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: nadal 1

ekspresowy

Doskonały pilnik. Używałam już różnych, ale ten bije wszystkie na głowę.
Piłuje bardzo delikatnie (nie rozwarstwia), ale niezwykle szybko. parę razy zapatrzyłam się w tv i spiłowałam więcej niż chciałam :D
jeden mi się stłukł :( ale natychmiast poleciałam po drugi! drogi ale warto!

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: dwa