Sephora, Szklany pilnik do paznokci

Sephora, Szklany pilnik do paznokci

Jednostronny pilnik do paznokci o długości 14 cm wykonany ze szkła hartowanego. Główne zalety produktu:
- nie powoduje rozdwajania paznokci
- ładnie wykańcza brzegi paznokci
- nie zadziera paznokci
- bardzo szybko piłuje paznokcie
- wystarczy go wypłukać pod bieżącą wodą i jest jak nowy
- nie ściera się tak szybko jak pilniki papierowe
- sprzedawany w etui ochronnym

pilniki

Lubię

Pilnik kupiłam przypadkiem, dotychczas używałam tylko papierowych. Ten jest świetny-pomógł mi zniwelować problem rozdwajających się paznokci. Pinik nie wymaga szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych; wystarczy po użyciu umyć go w ciepłej wodzie i juz jest gotowy do ponownego stosowania. Kupię ponownie, gdy ten się zużyje lub ulegnie zniszczeniu.

Fajny

Bardzo zgrabny pilniczek, dobrze sobie radzi z delikatnymi paznokciami, zapobiega rozdwajaniu, w prosty sposób można nadać im kształt i paznokcie są ładnie wypiłowane Często do niego wracam, cena nie jest wygórowana, a na pewno posłuży na długo.

Świetny

Bardzo dobry i drobny pilnik.
Dzięki niemu paznokcie rozdwajają mi się o wiele, wiele mniej. Niestety trzeba na niego uważać, bo gdy spadnie na twardą podłogę tłucze się momentalnie. Wiem, co mówię, bo już dwa stłukłam, a trzeciego pilnuję jak oka w głowie. :)

Pomocny przy rozdwajających się paznokciach

Po kilku latach stosowania, nic się z nim nie dzieje. Pilnik nie niszczy paznoki. Bardzo łatwo można go utrzymać w czystości.
\\nNajwiększym jego plusem jes to, że "uwolnił" mnie od borykającego się od lat problemu rozdwajających się paznokci.

jak ja mogłam żyć bez niego!

jak ja mogłam używać papierowych pilników... odkąd go kupiłam nie mogę się z nim rozstać, jest wart swojej ceny, która jak na pilnik jest całkiem wysoka. zawsze kupowałam papierowe pilniki po 20 sztuk w opakowaniu i po miesiącu nie mialam zadnego, wszystkie gdzies się gubiły. a tego będę pilnowac jak oka w glowie, poniewaz jest rewelacyjny!

wedlug mnie mocno sciera. a po stosowaniu odzywki eveline 8w1 musze ciagle przypilowywac paznokce, poniewaz rosną jak szalone ;) wystarczy raz przejechac-musimy byc ostrozne, zeby nie spilowac za wiele.
mozemy nim ladnie modelowac ksztalt pazokci.
nie rozdwaja paznokci.

pol gwiazdki odejmuje za to, ze czasem jest... tępy. jesli nie przepluczemy go wodą jest tępy i w połączeniu z tarciem o paznokieć wydaje niemiłosierny dźwięk, od którego ciarki przechodzą po plecach.

mimo to, pilniczkowy ideał!

prawie ideał

Pilnik jest dobry, ma kilka zalet m.in. to że dosyć szybko piłuje paznokcie, wystarczy kilka machnięć i jest ok, nie ślizga się. Niestety wadą pilnika jest to, że jest (jak dla mnie) za gruby. Mam zwyczaj, że po spiłowaniu paznokci "czyszczę" je od spodu końcówką pilnika, niestety ten pilnik się do tego nie nadaje, końcówka mimo że jest ostro zakończona, to niestety jest za gruba i w rezultacie muszę korzystać do tego innego pilniczka. Gdyby pinik miał cieńszą końcówke to dałabym 5 gwiazdek, tak daję 4. Sporo zalet i jedna wada.
A co do ceny, ja go kupiłam za 39 zl

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: nadal 1

ekspresowy

Doskonały pilnik. Używałam już różnych, ale ten bije wszystkie na głowę.
Piłuje bardzo delikatnie (nie rozwarstwia), ale niezwykle szybko. parę razy zapatrzyłam się w tv i spiłowałam więcej niż chciałam :D
jeden mi się stłukł :( ale natychmiast poleciałam po drugi! drogi ale warto!

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: dwa

Polecam !!

Jest to najlepszy pilniczek, jaki można sobie wymarzyć.
Z pewnością mogę się podpisać pod wszytkimi obietnicami producenta, ale ja najbardziej doceniam to, jak subtelnie zakończa bregi paznokci.

Minus to cena, jdna strona do piłowania i to, że dość łatwo go potłuc ;)

Ten pilnik to ABSOLUTNY must have!!

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: chyba z 3 już potłukłam, ale nadal jestem mu wierna ;)

Pilnik Wszech Czasów

Ten pilnik dojrzałam na wizażu już dawno. Dodałam go do "ulubionych" i jakoś o nim zapomniałam. Wahałam się przed zakupem myśląc " Co w nim takiego wyjątkowego, że kosztuje prawie 40 zł?!" Ale w końcu zdecydowałam, że warto wypróbować go i odstawić metalowe i papierowe pilniki, które nie służyły moim paznokciom ( mają tendencję do rozdwajania) Nie żałuję ani jednej wydanej na niego złotówki. Jak dla mnie jest bezbłędny :) Operuje się nim lekko łatwo i przyjemnie, szybko można wymodelować paznokieć tak jak chcemy, dobrze leży w dłoni. Jest szklany przez co na pewno będzie służył przez długi czas. Dołączone do pilnika etui ułatwia przechowywanie. Póki co nawet nie rozglądam się za innymi pilnikami, ten ma wszystko czego potrzebuje. Mimo dość wysokiej ceny naprawdę warto go mieć :) Polecam !!

Ilość zużytych opakowań: Pierwszy pilnik :)

Rewelacja

Zachęcona Waszymi opiniami pobiegłam i kupiłam - cena aktualnie 39 zł w M1 Czeladź - oczywiście w Sephora .
Mam krótkie paznokcie z tendencją rozdwajania ale od tygodnia po pierwszym szlifie - w końcu jest ładna płytka :)
Jestem bardzo zadowolona i polecam.

Używam tego produktu od: TYGODNIA

TAK

Pomimo na początek troszkę odstraszajacej ceny, zaryzykowałam, kupiłam. Nie żałuję. Pilnik jest delikatny, nie niszczy paznokia. Nie \"stępia sie\". Bardzo odporny na wszelkie \"wędrówki w torebce\" (nawet bez etui) :)
Używam go od początku roku... nie zauważyłam jego \"zmęczenia\", nadal jest idealny i spełnia w 100% swoje zadanie!

Używam tego produktu od: od stycznia 2010
Ilość zużytych opakowań: jeden

100% Zadowolenia

Nie jest to mój pierwszy szklany pilnik.Nad jego kupnem zastanawiałam się dośc długo ze względu na cenę, zachęcało mnie zaś plastikowe etui ułatwiające przechowywanie.
Nie zawiodłam się!! Mam go 1,5 roku i jest tak samo dobry jak w dniu zakupu co nie zdażyło mi się wcześniej przy pilnikach tego typu.
Napiszę krótko.Zgadzam się w 100% z opisem produktu.
Szczerze polecam,dobra inwestycja na długi czas :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: od 1,5 roku używam wciąż tego samego pilnika.