Spontex, Myjka kąpielowa z delikatnej siateczki

Spontex, Myjka kąpielowa z delikatnej siateczki

Pojemność 1 szt

Delikatnie myje i masuje, nadając skórze świeży wygląd.
Zwiększa wydajność mydła / żelu pod prysznic. Posiada praktyczną zawieszkę.

Wykonanie
sztuczne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Delikatna i trwała

Do mycia ciała lubię używać rąk, ale lubię też myjki, dlatego zawsze w mojej łazience jakaś wisi. Najczęściej kupuję te z Rossmanna, ale nie zawsze mi po drodze do niego, zwłaszcza po jedną myjkę. Dwupak marki Spontex kupiłam w Biedronce i zdaje się, że taka wersja powstała tylko dla tego marketu. I chyba nie jest w stałej ofercie, bo teraz myjek nie widuję.

A szkoda, bo jest to produkt bardzo dobrej jakości. Przede wszystkim jest wykonana z niezwykle trwałego materiału. Nie rozpada się i nie rozplątuje, więc wymiana na nową to wyłącznie kwestia higieniczna. Mimo wysokiej trwałości myjka jest przyjemna i nie drapie nawet wrażliwej skóry.

Świetnie spienia kosmetyki myjące, zwiększając ich wydajność. Delikatnie masuje, a dzięki swojej sporej objętości efektywnie myje. Łatwo się wypłukuje i szybko schnie. Posiada dobrej jakości sznureczek umożliwiający powieszenie myjki, która wtedy szybciej obcieka i nie leży w wilgoci, co raczej jest średnio higieniczne.

Myjka zapakowana jest w foliowy worek, co może w dzisiejszych realiach jest mało pożądane z racji ekologii, ale z drugiej strony zabezpiecza przed obmacywaniem przez tabun ludzi. Dostępna w kilku kolorach. Cena całkiem przyzwoita, zwłaszcza w dwupaku. Ale jak już pisałam taka rozszerzona wersja dostępna była w Biedronce w czasowej ofercie. Generalnie myjkę Spontex uważam za godną polecenia.