KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 84% osób
    moonstone
    11 lipca 2010 o 22:06
    Jak na razie najlepszy
    Przetestowałam już wiele żeli do brwi i ten wydaje się być najlepszy. Dobra konsystencja, dwa kolory do wyboru, ładnie układa brewki nie obciążając ich. Nie osypuje się, równomiernie nakłada, subtelnie nabłyszcza satynowym blaskiem. Niezbyt duża pojemność co w tym wypadku uważam za zaletę - nie zdąży wyschnąć bo się po prostu skończy. Cena / jakość uważam dobra szczególnie w promocji (nie mówiąc o konsultantkach :)) Używam tego produktu od: dawna Ilość zużytych opakowań: kilka
    Używa produktu od:nie określono

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    olcia7
    30 lipca 2015 o 15:52
    3 / 5
    Nie podzielam zachwytów..
    Aż musiałam przewertować wszystkie recenzje tego produktu, bo oczom nie wierzyłam. Wszystkie są tak zachwycone? Niemożliwe! No, trafiłam na 2 recenzje niezbyt pochlebne. Jestem dość jasną blondynką o chłodnym odcieniu karnacji. Brwi mam raczej naturalnie ciemne, też w chłodnej tonacji. Zawsze nieco przyciemniałam brwi delikatnie popielatą kredką. Razu pewnego postanowiłam zaszaleć i kupić kosmetyk przeznaczony stricte do makijażu brwi. Posiłkowałam się też wcześniej lekturą poniższych recenzji. Zachęcona kupiłam i od razu taki niewypał. Przede wszystkim nietrafiony odcień. Bałam się,że brązowy (dla brunetek w końcu) okaże się za ciemny i będzie teatralny efekt. Kupiłam więc wersję dla blondynek. I wszystko może by grało, gdyby żel był w tonacji popielatej, ale ten wygląda jakbym nałożyła za dużo podkładu na okolice brwi. Jasny brąz przebija spomiędzy moich naturalnie popielatych włosków. Zel nie daje zdrowego połysku a nawet delikatnie matowi, co niezbyt mi się podoba. I jak ten syn marnotrawny powróciłam do mojej popielatej kredki. A ponieważ temat już zaczęłam, to dokupiłam sobie najtańszą odżywkę do rzęs i brwi i uważam, że efekt jest 10Ox bardziej naturalny i lepszy. Być może powinnam kupić wersję dla brunetek (spróbuję wymienić i ew. wrócę do recenzji), ale dla blondynek to dla mnie pieniądze wyrzucone w błoto. Używam tego produktu od: użyłam kilka razy Ilość zużytych opakowań: niestety ani jednego
    Używa produktu od:nie określono

katarzyna_bb
    3 marca 2015 o 23:33
    Godny uwagi :)
    Do tego typu produktów podchodziłam dosyć niechętnie, bo zazwyczaj nie przynosiły żadnych efektów. Ten jednak okazał się być wyjątkiem. Dodał moim brwiom objętości, lekko je usztywnił i wzmocnił. Dzięki niemu mogłam na dłużej cieszyć się nienaruszonym makijażem. Produkt bardzo wydajny - starcza na długi okres regularnego stosowania. Cena adekwatna do jego jakości. Szkoda tylko, że jest problem z jego dostępnością. Nie zawsze można na niego trafić w katalogu ;/ Używam tego produktu od: kilku lat Ilość zużytych opakowań: 2 pełne

aniaxxs
    17 lutego 2015 o 22:38
    polecam
    mam niesforne brwi ale gdy uzywam tego produktu sa one ładnie ułożone i błyszczące.Szkoda ze tak rzadko jest ten produkt w promocji.Nie ma żadnych minusów z mojej strony Używam tego produktu od: 7 miesiecy Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

barbarka95
    22 grudnia 2014 o 17:43
    4 / 5
    Kolejna perełka oriflame\'u
    Bardzo dobry produkt, wygodny w użyciu, dobra jakość i efekt. Plusy: :) dobrze utrwala makijaż brwi oraz podkreśla je :) opakowanie estetyczne :) cena niska :) produkt łatwo dostępny Minusy: :( szczoteczka nabiera za dużo żelu Używam tego produktu od: 2 msc Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1