KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Avon Care, Sheer Lip Gloss with Jojoba Oil (Błyszczyk do ust z jojobą)

3,6 na 5156 opinii

Kupi ponownie: 49% osób
  • 17 sierpnia 2008 o 13:14
    Melonowa słodycz ;)
    Używa od:nie określono
    Przede wszystkim ma powalający melonowy zapach, który przypomina mi mój wycofany mini błyszczyk z Color Trenda. Nawilża usta, nadaje im piękny blas i rzeczywiście stopniowo uwalnia kolor, który z przezroczystego robi się soczyście różowy :D Niestety mam zastrzeżenia co do konsystencji, która często przypomina na ustach glutowatą galaretę. Warto kupić w promocji ( ja dałam za niego 4,90), ale w cenie regularnej raczej bym go nie kupiła. Nie wylewa się z opakowania, które jest całkiem ładne. Używam tego produktu od:pół roku Ilość zużytych opakowań:1
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną
    catttt
    2 / 5
    2 lutego 2010 o 21:51
    2+ :)
    Używa od:nie określono
    Mam mieszane uczucia co do tego błyszczyku. Owszem, kolor daje, trochę inny niż się spodziewałam, ale nie czepiajmy się:) Nawilżenia nie zauważyłam. Zauważyłam za to, że jest trwały, nie da się go szybko zjeść:) Zbiera się w kącikach ust różowy nalot-wygląda to okropnie! Ciężko wydobyć go pod koniec opakowania. Używam tego produktu od: jakiś czas Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 22 lipca 2011 o 12:03
    Fajny!
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:nie określono
    Kupiłam go kiedyś w promocji za 5-6zł. Bardzo fajny zapach i gęsta konsystencja sprawia że błyszczyk utrzymuje się w miare długo na ustach. Nadaje lekko różowy transparentny kolor ,ponoć dopasowuje się do koloru warg. Super nawilża:)i nadaje mega blask! Dla wielbicielek delikatnego podkreślenia ust POLECAM w 100% Używam tego produktu od: w 2010r Ilość zużytych opakowań: dwa
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 24 lipca 2015 o 2:12
    Bardzo kiepsko
    Używa od:nie określono
    Same minusy... - aplikacja (wypływa go zbyt dużo), - działanie - wysusza, - niezbyt przyjemny zapach, - lejąca się konsystencja, - niewydajny (w tym przypadku to akurat na plus :) - kolor - nie przepadam za żadnym odcieniem różowego, - opakowanie - tubka z dziubkiem. Używam tego produktu od: używałam dawno temu Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 10 lipca 2015 o 15:50
    Był taki fajny...
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    plusy: + śliczny zapach + nawilża + nabłyszcza + wygodna aplikacja minusy: - trudno wydobyć z opakowania inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie: - słaba dostępność - trochę za wysoka cena
    U konsultantki
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną