KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Eau Thermale Avene Couvrance, Concealer Pen (Korektor w pędzelku)

3,9 na 57 opinii

plimplum
    23 grudnia 2012 o 21:23
    3 / 5
    normalny
    Jestem w posiadaniu odcieniu bezowego, uzywam go pod oczy. Maskowac cienie, maskuje jednak po aptecznej marce spodziwam sie czegos wiecej. Jakis skladnikow pielegnacyjnych. W drogeriach za podobna cene mozna znalezc to samo ;)

bojulka
    25 października 2012 o 16:41
    5 / 5
    świetny!
    Mam delikatną cerę i widoczne sińce pod oczami. Kupiłam ten korektor, bo używam podkładu z tej serii i jest najlepszy. Jestem z niego bardzo zadowolona: +w ogóle go nie widać, nie roluje się, nie podkreśla zmarszczek +ładnie kryje cienie +dobrze się nakłada, ma lekką konsystencję +ufam, że jest dobry dla skóry, w końcu to Avene -za mało rozjaśnia Wcześniej próbowałam Loreala Magic (beznadzieja) i korektorów Clinique (za delikatne - nie kryły, albo za ciężkie i się "rolowały")

lolidka
    14 września 2012 o 17:28
    4 / 5
    może być
    oceniam wersje beżową: +jest trwały, nie ściera sie szybko +wygląda naturalnie na skórze-jak większość kolorówki Avene +fajnie się go nakłada pędzelkiem + nawet wydajny-może dlatego ze używam go tylko pod oczy +nie wysusza i nie odznacza się w zagłębieniach-zmarszczkach i porach +lekka konsystencja - w ogóle go nie czuć na skórze co bardzo lubię ale: -cena jest przesadzona-30 zł to max a nie ponad 50 (ma małą pojemność) -nie kryje jakoś mocno- raczej lekko ale trwale nie wiem czy polecam, nie zaszkodzi skórze, rewelacji nie ma ale zaszkodzi portfelowi, trochę bubel niby potrzebny ale zbędny ale nie jest zły Używam tego produktu od: 3 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie
    Używa produktu od:rok lub dłużej

xPauuli
    27 września 2011 o 19:52
    4 / 5
    porządny
    Korektor nakładam na policzki, gdyż w tym miejscu mam problemy z naczynkami. Plusy : - dość dobrze redukuje zaczerwienienia - ma lekką konsystencje, nie jest klejący, nie czuć go na twarzy - nie podrażnia, nie uczula a dużo kosmetyków wywołuje pieczenie mojej skóry - długo się utrzymuje Minusy : - nie wiadomo kiedy się kończy - cena, jak za taką ilość produktu Ogólnie polecam ten produkt ! ;) Używam tego produktu od: 2 miesiące Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego
    Używa produktu od:rok lub dłużej

strawberrysweet
    1 marca 2010 o 17:07
    2 / 5
    przereklamowany......
    Zachęcona opiniami na wizażu nabyłam korektor w aptece za 65 zł (mam kolor zielony). Byłam przekonana, że spełni swoje zadanie- zależało mi na zatuszowaniu drobnych blizn po wypryskach i delikatnych zaczerwień w okolicy nosa. Jednak korektor jest naprawdę przeciętny. Słabo niweluje zaczerwienienia, jest bardzo widoczny mimo solidnego rozprowadzenia i dobrego podkładu, który nakładam na korektor. Poza tym opakowanie i sposób aplikacji też pozostawiają wiele do życzenia...... Zbyt wysoka cena w stosunku do jakości;/ Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego