Babydream, Wattepads (Płatki kosmetyczne)

Babydream, Wattepads (Płatki kosmetyczne)

Pojemność 60 szt

Płatki kosmetyczne, 60 sztuk, rozmiar 9 x 11 cm. Wyjątkowo miękkie płatki kosmetyczne babydream z wytłoczonym ślicznym motywem są niesamowicie miękkie i oczyszczają skórę dziecka w sposób delikatny i dokładny.

• 100% bawełna

Bardzo dobry produkt

Płatki są dostępne w sieci drogerii Rossmann. Są dedykowane dzieciom choć ja czasem kupuje większe jeśli mam dość mocny makijaż, dzięki temu łatwiej i szybciej mi jest go zmyć. Płatki są miękkie i delikatne, dobrze chłonne. Nie rozwarstwiaja się i nie pozostawiają strzępków. Często w promocji.

Bardzo przydatne

Zakupione w rosmann chwilę przed urodzeniem dziecka. Poleciła mi koleżanka, która już miała starsze dziecko. Płatków używałam od samego początku do mycia twarzy, okolic intymnych córci. Jak również do nakładania oliwki po umyciu. Produkt sprawdził się bardzo dobrze do dziś czasem z niego korzystam, córcia ma 3 lata.

Duze platki kosmetyczne nadają się idealnie do przemywania woda małej pupci. Choć ja czasami przecinałam je na pół, żeby maksymalnie je wykorzystać. Platki są mile w dotyku, nie rozwarstwiaja się. Moglby być troche tańsze, ale cóż nie są jeszcze najdroższe w swojej kategorii.

Dobre

Płatki duże używam odkąd mam dwoje dzieci, często używałam do przemycia zamiast chusteczek nawilżanych.

Płatki są delikatne i miękkie, nie rozwarstwiają się przy wyciąganiu.

Podczas mycia nie pozostawiają na skórze dziecka pozostałości.

miękkie

Płatki kosmetyczne od Babydream przydają się w każdej sytuacji, używam je do mycia maluszka jak i do przemywania ciałka oliwką. Materiał wacika jest delikatny i miły w dotyku nie drapie ,ani nie podrażnia, produkt wydajny. Opakowanie wiązane ,przezroczyste, wiem ile mam płatków ,i kiedy mam zakupić nowe. Wielkość płatka w sam raz. Jak dla mojego maluszka i dla mnie to jesteśmy zadowoleni, polecamy:)

Bardzo dobre, chociaż drogie

Zaczęłam ich używać odkąd w moim domu pojawił się mały ssak. Przydatne w oczyszczaniu jego twarzy oraz okolic intymnych – to fajna opcja w połączeniu z ciepłą wodą, bo mój malec za zimnymi nawilżanymi chusteczkami nie przepada. Zużyłam już kilka opakowań i wyrobiłam sobie o nich opinię.

Zapakowane są jak większość tego typu produktów – przezroczysta folijka, ze sznureczkiem, dzięki któremu możemy sobie opakowanie zawiesić w dowolnym miejscu. Z opcją otwarcia z obu końców. Szata graficzna całej zielonej linii jest w porządku, tutaj również nie mam zastrzeżeń. Opakowanie ładne, zgrabne, funkcjonalne – na tym nam wszystkim zależy.

Waciki mają dość spory kształt, który w pielęgnacji malucha zdecydowanie ułatwia nam sprawę. Sprawdzają się zarówno do mycia buzi, rączek jak i pupy. Są chłonne, dobrze absorbują płyny. Nie rozwarstwiają się, nie pozostawiają strzępków waty, nie rolują się. Świetnie zbierają zanieczyszczenia. Są przy tym miękkie i delikatne, nie podrażniają, nawet delikatnej skóry buzi noworodka. Dostępność jest bardzo dobra, bo znajdziemy je w Rossmannach, niestety cena nie należy do najniższych i za to odejmuję gwiazdkę. W stosunku do liczby wacików w opakowaniu lekko zawyżona. Mimo tego kupię je ponownie, chociaż nie w regularnej cenie – zapoluję na promocję.

Fajne płatki lecz trochę za drogie

Niewątpliwie, przy pielęgnacji dziecka rozmiar i kształt tych płatków jest ułatwieniem. Płatki nie rwą się i są bardzo delikatne dla skóry dziecka. Sama po nie czasami sięgałam.
Nie rozumiem jednak dlaczego produkty, gdy przeznaczone dla dziecka, od razu stają się droższe. Cena takich płatków bez napisu BABY jest o wiele niższa. Można znaleźć płatki równie miękkie i chłonne, o tej wielkości i kształcie za mniej.

Bardzo dobry

Niewątpliwym atutem tych płatków jest ich rozmiar. Idealne do przemywania ciałka dziecka, buźki , rączek, pupki. Świetnie się sprawdzają do zmywania makijażu. Dość drogie jak na ilość sztuk.

Duże płatki kosmetyczne o wielorakim zastosowaniu

Bawełniane płatki kosmetyczne o rozmiarze 9x11 przydają się nie tylko w codziennej pielęgnacji naszego dziecka, ale również dla nas dorosłych.

Mają wielorakie zastosowanie, np. przemywanie twarzy i ciała u dzidzi, czy w demakijażu u mamy.

W opakowaniu jest 60 sztuk. Są miękkie, delikatne, nie powodują podrażnień. Na pewno ogromnym atutem jest ich rozmiar oraz chłonność. Można ich używać na sucho i mokro.

delikatne, przyjemne

płatki kosmetyczne od baby dream są bardzo delikatne i przyjemne dla delikatnej skóry dziecka, po zamoczeniu w wodzie nie stają się ciężkie i sztywne jak to w przypadku innych płatków kosmetycznych, przez co w łatwy sposób można ich użyć np do podcierania niemowlaka lub umycia zakamarków raczek czy stopek, nie uczulają, bez zbędnych substancji zapachowych

Babydream

Babydream płatki kosmetyczne, bardzo przypadły mi do gustu.

Idealnie grube, miękkie i duże wspaniale sprawują się do zmywania makijażu jak i pielegnacji przy przewijaniu dzidziusia.
Przy zakupie tradycyjnych płatków kosmetycznych zazwyczaj rozczarowywałam się ich grubością i tym jakie potrafią być twarde i szorstkie w dotyku.
W przypadku tych wacików nie zauważyłam nic co mogłoby mi przeszkadzać.
Można ich również używać poprez ich rozdzielenie bo są na tyle grube.

Opakowanie jest bardzo wygodne. Posiada sznurek dzięki czemu łatwo można zamykać opakowanie.

Cena tych wacików jest bardzo przystępna.
Zważywszy na wydajność i jakość bardzo lubię ich używać. Stale goszczą w mojej półce łazienkowej.

Używam ich również przy przewijaniu mojej córeczki. Jako jedne z nielicznych są wygodne w użytkowaniu i jakość ich pozostaje bez zarzutów.

Od razu dwie paczki

Używam głownie wacików do przemywania twarzy. Jest to zdecydowanie najbardziej wygodna wielkość płatków do tego typu czynności. Szkoda tylko, że nie ma większej ilości płatków w opakowaniu i żeby oszczędzić sobie biegania do drogerii zbyt często to zawsze w moim koszyku lądują minimum dwie paczki.