KWC LogobyWIZAŻ logo

NeFhRi
    3 września 2013 o 13:27
    5 / 5
    ReWeLaCyJnY krem!
    Krem jest bardzo dobry gdyż: + jest wydajny + świetnie zwęża pory + doskonale złuszcza martwą skórę idealnie wyrównując ją po bliznach trądzikowych, nawet tych głębszych + ujednolica koloryt cery Są również dwa minusy jak dla mnie: - mocny zapach - dość drogi i cieżko go kupić Ale ostateczny efekt mi wystarczył by o minusach zapomnieć:) POLECAM :) Używam tego produktu od: używałam przez jesień i zimę, teraz zacznę nowu Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

glam_boy
    26 maja 2012 o 18:21
    5 / 5
    REVELEJSZYN ALE OSTROŻNIE!
    Krem można kupić na allegro. jak to bywa w przypadku kosmetyków z netu byłem ostrożny i sceptyczny lecz miło się zaskoczyłem. OGÓLNIE polecam bo to bardzo skuteczny i dobry kosmetyk lecz trzeba pamiętać po pierwsze o bardzo dokładnym oczyszczeniu twarzy. Jeśli będziemy używać glikolu i jednocześnie myć twarz byle jak- tak że pozostaną na niej bakterie to efekt będzie odwrotny do zamierzonego. Poza tym trzeba go nakładać oszczędnie. Zwłaszcza na początku może szczypać i mrowić co jest nie przyjemne., lecz niedługo to mija i jest ok. Uważam ze warto się przemęczyć. na ten krem zawsze kładłem coś nawilżającego bo to jednak kwas glikolowy w wysokim stężeniu jak an krem więc lekko podsusza. PLUSY: - skutecznie odnawia skórę, po tygodniu jest jak nowa, - rozjaśnia i ujednolica koloryt, - dobrze likwiduje ślady po pryszczach- przebarwienia, zrogowacenia, nierówności itd- nie ma po nich śladu, - skutecznie zwęża i oczyszcza pory, - baaardzo wydajny- krem jest mocny i wystarczy odrobina by pokryć nim całą twarz, - lekka nietłusta konsystencja, - błyskawicznie się wchłania, - nie zapycha MINUSY: - nie radzi sobie z zaskórnikami, co prawda ogranicza powstawanie nowych lecz starych nie spłyca. Odwrotnie- wypych ich zawartość na wierzch... Ostatecznie po miesiącu wszystkie zaskórniki stały się większe, było widać ze mają ochotę eksplodować więc zebrałem się na odwagę i pousuwałem je- wyszły od razu bo ujścia były drożne-glikol widać je "oczyścił" i po zaskórnikach n ie było śladu. - można łatwo przesadzić nakładając go zbyt wiele- wtedy może podrażnić twarz, - nie można go nakładać w miejsca gdzie mechanicznie coś usuwaliśmy- wtedy w tym miejscu glikol wniknie głębiej i stworzy suchy placek który będzie się musiał złuszczyć. Używam tego produktu od: używałem wielokrotnie Ilość zużytych opakowań: 3 (całe)

curiosa83
    29 maja 2010 o 22:06
    4 / 5
    Nowa skóra
    Krem bardzo skuteczny, wyleczył mi moją skórę z podskórnych zaskórników, przebarwień potrądzikowych, spłycił też blizny. Jestem obecnie zachwycona stanem mojej skóry, a było naprawdę ciężko...Krem stosowałam na noc, troszeczkę piecze przy aplikacji, zapach też zbyt intensywny, ale naprawdę było warto. Na pewno powrócę do tego kremu jesienią. Używałam też tego kremu na brzuch pociążowy:)Nie mam rozstępów, ale miałam tam rozciągniętą i"wymęczoną" skórę i podobnie jak na twarzy zdziałał cuda.Skóra jest gładziutka i sprężysta, prawie jak przed ciążą:)Naprawdę polecam Używam tego produktu od: jesien/zima Ilość zużytych opakowań: 2

cathy
    22 maja 2008 o 20:54
    4 / 5
    Jak dla mnie najlepszy
    Kremów z kwasami używam od dłuższego czasu i często wydawało mi sie, ze nieco na siłę, bo moja cera jakoś niespecjalnie za nimi przepada. Mam ogromną skłonność do zapychania i niestety, po kilku dniach najczęściej krem ląduje u kogoś innego ( i to nie jest efekt oczyszczania sie cery, który jest całkiem normalny przy preparatach kwasowych) Po ostatnim takim zapchaniu (produktem gabinetowym z kwasami) zostało mi kilka nieciekawych plamek na twarzy, więc postanowiłam jeszcze przed nadejściem lata powalczyć z nimi. Zanim kupiłam ten krem, dokładnie przeanalizowałam jego skład i chociaż nielubiany przeze mnie propylene glycol znajduje się w składzie, to jednak na dość odległym miejscu. Postanowilam zaryzykować no i okazało się to strzałem w 10. Efekty, jakie uzyskałam po 3 tygodniach regularnego stosowania (ja stosuję go co drugi dzień na przemian z płatkami pilingującymi z kwasem) są rewelacyjne, jak na koszty, jakie poniosłam. Drobne plamki znacznie (naprawdę ZNACZNIE zbladły, żeby nie powiedzieć, ze prawie zniknęły:), cera ma wyrównany koloryt, krem nie spowodował zapchania (a tego się obawiałam najbardziej), drobne niespodzianki na twarzy już mi nie wyskakują (odpukać:) )... Jeżeli chodzi o konsystencję- dość delikatny, biały krem i niestety, dosyć intensywnym cytrusowym zapachu, ktory na szczęście nie utrzymuje sie długo. Estetyka opakowania pozostawia niestety wiele do życzenia, białe, toporne, ale za to mamy doskonały produkt w świetnej cenie (ja zapłaciłam za niego ok. 30 zł) Do tego wydaje się być bardzo wydajny- używam od 3 tygodni, co prawda co drugi dzień, ale z opakowania ubyło naprawdę niewiele, mimo, iż nakładam go mało oszczędnie. Z pewnością wrócę do niego po lecie (latem, mimo stosowania filtrów, nie odważę się używać kwasów:)) Używam tego produktu od: 3 tygodni Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej