KillyS, Pilnik mineralny z etui

KillyS, Pilnik mineralny z etui

Pojemność 1 szt

Pilnik mineralny do użytku profesjonalnego i domowego. Drobnoziarnisty - idealny do skracania delikatnych, kruchych i łamliwych paznokci. Zapobiega ich rozdwajaniu się. Niezbędny do opiłowywania krawędzi po skróceniu paznokci. Zapewnia długotrwałe użytkowanie. Posiada praktyczne zamknięcie - idealny do torebki!

pilniki

Rewelacja

Używam go stosunkowo nie długo, ale po testach stwierdzam, że jest rewelacyjny. Wygodny w użyciu. Skupię się na ściętej końcówce, gdyż jest ona w zasadzie namiętnie używana przeze mnie. Nigdy nie wycinam skórek, a ten pilniczek świetnie spisuje się podczas ich odsuwania i wydobycia suchych skórek bez konieczności ich cięcia. Wejdzie w każdy zakamarek i wszystko elegancko wypiłuje. Druga końcówka natomiast, także spełnia swoje zadanie, jak obiecuje producent. Lekkie skorygowanie długości paznokcia nie jest problemem. Jestem mega zadowolona.

Najlepszy

Stosuję go od lat, bo jest bardzo poręczny, trwały i można nim szybko nadać odpowiedni kształt. Idealny do cienkich i rozdwajających się paznokci. Mniejszą końcówką dobrze matowi się top od hybrydy, przez co bardzo szybko można ją ściągnąć. Jego jedyną wadą jest kruchość - nie zawsze przetrwa upadek na płytki bez etui.

Precyzyjny

Od wielu lat zapuszczam paznokcie. Nie potrafię mieć krótkich, czuję się jakby część moich palców uciekła. Często przy przypadkowych sytuacjach paznokcie łamią się kawałek, przez co muszę je skrócić. Dotychczas inne pilniczki sprawiały że paznokcie miałam spiłowane za mocno i często nie równo. Gdy próbowałam je wyrównywać, w pewnym momencie nie było już co. Pilniczek od KillyS pozwala bezpiecznie wyrównać długość i uformować pożądany kształt paznokcia. Polecam raczej osobom cierpliwym, które lubią piłować pazurki podczas oglądania serialu, filmu bądź też czytania książek i artykułów.

nie pozwólcie by spadł

Pilnik jest wspaniały. Bardzo dobrze chociaż delikatnie piłuje paznokcie. Jest zatem idealny do delikatnych i zniszczonych paznokci. Opakowanie bardzo wygodne i higieniczne (zamykane). Jedyną jego wadą jest to, że mi się połamał gdy spadł na podłogę.

idealny do cienkich i rozdwajających się paznokci

Od zawsze mam słabe, cienkie i rozdwajające się paznokcie, które szarpał nawet pilnik papierowy, co powodowało tzw. zadry i jeszcze większe rozdwajanie się. Ten pilnik jest na tyle drobny i delikatny, że tego nie robi! Paznokcie są pięknie i "gładko" spiłowane - od razu zauważyłam różnicę. Po raz pierwszy od wielu miesięcy udało mi się zapuścić je do wymarzonej długości!
Jedyna uwaga - nie nadaje się do skracania paznokcia - jest na to zbyt delikatny i zajęło by to mnóstwo czasu - raczej tylko do delikatnego wykończenia i spiłowania.

zawiodłam się trochę na tym produkcie

Kupiłam ten pilnik, zachęcona pozytywnymi opiniami i wszędzie opiewanymi cudownymi właściwościami pilingów mineralnych i szklanych, zwłaszcza że mam bardzo słabe i rozdwajające się paznokcie i żadne witaminy i suplementy nie pomagają:( No, ale do rzeczy: ten pilnik piłuje strasznie słabo, nadaje się tylko, żeby nadać ładniejszy kształt paznokciom skróconym już uprzednio. Ściera się bardzo szybko, więc już po krótkim czasie nie da się nic zrobić. I z rozpaczy kupiłam jedyny dostępny pilniczek jaki był w markecie (o zgrozo, metalowy!) i moje paznokcie wcale się nie rozdwajają jakoś bardziej a przynajmniej mają ładny i zadbany wygląd. Plusy tego produktu to na pewno końcówka- sprawdza się jako odsuwacz do skórek, no i jest poręczna na wyjazd, jako produkt 2w1. Opakowanie też jest dość fajne- zatyczka chroni pilnik przed zabrudzeniami i uszkodzeniami i jest dość trwała.

Używam tego produktu od: mam go od kilku lat, ale teraz uzywam tylko końcówki:)

bez rewelacji

Plusy:
+ poręczne opakowanie - pod względem piłowania
+ idealny do wyrównania paznokcia np. po zlamaniu
+ koncówka do usuwania tego co wejdzie pod paznokieć - można ja stosowac do odpychania skórek

Minusy:
- za słaby aby skrocić paznokcie
- przezroczysta nakladka na cześć piłujaca nie trzyma sie pilnika w ogole. Caly czas spada, gubi się w torebce - nie chroni pilnika

słaby

Ostatnio przybyło mi mnóstwo produktów tej marki, bo zwykle dokupuje coś w pobliskim markecie, gdy robię zakupy :rolleyes:;)
Pilnik jest estetyczny, ale niepraktyczny. Bardzo szybko połamały mi się przezroczyste nakładki na pilniczek i na kolec do usuwania niepożądanych gości z pod płytki pazokcia :)
Jest to produkt przeznaczony dla osób, które regularnie dbają o paznokcie (czyli nie dla mnie :p: ) bo pilniczek jest tak drobnoziarnisty, że na opiłowanie dłuższego paznokcia trzeba naprawdę sporo czasu. Ja nie mam do tego nerwów :rolleyes:;)
No i niestety, bardzo szybko się tępi, więc bardzo szybko przestał mi być potrzebny.
Ogólnie :SŁABY :(
Nie kupię ponownie :nie:

Używam tego produktu od: kilka tygodni

strzępi

Kupiłam ten pilniczek, ponieważ polecany jest do łamliwych i rozdwajających się paznokci, czyli dokładnie takich jak moje :(
Niestety rozczarował mnie okrutnie. Strzępił i rozdwajał moje paznokcie, chociaż trzeba przyznać, że fakturę ma w miarę delikatną (tj takie jakby maleńkie drobinki ścierne). Dosyc szybko się stępił, u mnie po ok. miesiącu sporadycznego używania.
Jedyny plus za praktyczne etui, które pozwala nosić go w torebce.

Używam tego produktu od:używałam około miesiąca

Superpomysł

Ciekawy pomysł z tym pilniczkiem.Kupiłam go,wierząc,że "do czegoś się przyda",a okazuje się,że jest to bardzo fajny produkt.To cudo nadaje się do torebki-gdy pojawi się (nagle) problem z paznokciem,można go od razu rozwiązać;)
Z drogiej strony przyrząd do czyszczenia-zastanawiam się,czy nie można by nim odsunąć zmiękczonych skórek,ale jakoś nie jestem do końca przekonana...

Zdecydowanie wolę szklane pilniczki,ale ten jest naprawdę w porządku(i to za takie małe pieniądze).

Naprawdę fajna zabawa z tym pilniczkiem,na dodatek wolno się zużywa.Myślę,że starczy mi na długo-będzie w sam raz do torebki.A dopóki nie kupię szklanego będzie mi służył też w domu.

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

zupełnie OK

Bardzo delikatny pilniczek do paznokci. Nie strzępi płytki, za co ma dużego plusa. Osadzony jest w plastikowe rączce, mnie się nie kiwa ani nie wylatuje. Na początku jest niewygodny, bo jest kanciasty-byłam przyzwyczajona do płaskich pilniczków ten ma przekrój kwadratowy, jest po prostu inny. Paznokcie się o dziwo piłuje nim całkiem wygodnie. Ma fakturę bardzo drobnego pumeksu, wiec postanowiłam traktować go jak pumeks, czyli moczę go na noc co jakiś czas w wodzie z dodatkiem alkoholu i olejku z drzewa herbacianego.
Jest bardzo wygodny z jednej strony mamy pilniczek z drugiej strony szpatułkę. Bardzo to fajne rozwiązanie.
Etui praktyczne. Nie jest odporne na zarysowania-po roku używaniu jest całe w kreskach od środka(zarysowania od wkładania w nie pilniczka), ale nie pękło i wciąż spełnia swoją rolę czyli ochrania pilniczek.
Podsumowując-wg mnie całkiem przyzwoity produkt.

Ilość zużytych opakowań: wciąż jedno, bo wciąż spełnia swoje zadanie

przyzwoity

Mialam dawno. Dobrze sie nim piłowało. Nawet niezbyt szybko sie tepił ale mnioe od razu na początku wyleciała z tego białego opakowania i miałam sam malutki pilniczek. w sumie dobry ale zadna rewelacja.
Moze jeszcze kiedys sobie kupie, nie wiem.

Używam tego produktu od: dawno