KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Pantene Pro-V Większa Objętość, Szampon z odżywką 2 w 1 (stara wersja)

3,1 na 531 opinii

• 13 grudnia 2012 o 13:17
    jest ok!
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:nie określono
    ten produkt marki pantene jest bardzo w porządku szczerze przekonał mnie najbardziej swoim zapachem i tym że włosy były po nim fajnie nawilżone i miękkie (przede wszystkim nie suche,bez objętości ) jest to tani szmapon o dużej pojemności ,jednak nie przekonał mnie do ponownego zakupienia go gdyż może był on dla mnie za cięzki nie wiem ogólnie ten szmapon ni jest jakiś najlepszy ale dobry pięlęgnuje włosy i byłam zdziwiona ze ich nie przetłuścił gdyż szampony z odżywką mają do tego zdolności . Używam tego produktu od: dawna Ilość zużytych opakowań: 1 całe
  • 2 sierpnia 2012 o 23:13
    do bani
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:nie określono
    To nie dla mnie. Z początku byłam zadowolona. Piękny zapach, ładnie się pienił i fajnie uniósł włosy u nasady. Były puszyste i mięciutkie. Czar prysł za drugim użyciem, ale umyłam nim włosy jeszcze kilka razy i \'czym dalej w las\' tym było gorzej. Strasznie wysuszył mi włosy, miałam po nim problemy z rozczesywaniem. Zrobiło mi się siano na głowie i poleciał do kosza. Osobiście to nie polecam. Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego i nic więcej
  • 11 listopada 2011 o 19:09
    Ratunek dla moich włosów ;)
    Używa od:tydzień
    Moje włosy od zawsze były cienkie i płaskie,dokładnie takie o jakich mówi Alicja Bachleda-Curuś. Na poczatku śmiałam się z tej reklamy, lecz po użyciu tego szamponu zauwarzyłam, że moich włosów jest tak jakby wiecej. Nigdy nie inwestowałam w tego typu szampony, jednak od kilku dni muszę używać szampon powiększający objętość gdyż ściełam włosy na krótko. Chciałam żeby wygladały one na zdrowe i gęste, taki cel osiągnęłam po użyciu tego szamponu. Kupiłam go tylko dlatego że był w promocji, nigdy wcześniej go nie używałam i to był błąd. Myślałam że będzie mi je przetłuszczał gdyż moje włosy szybko się przetłuszczaja, lecz nic takiego się nie stało. Wprost przeciwnie, są gęstsze, zdrowe i mocne. Ten szampon to cudo, napewno do niego powrócę, lecz jeszcze nie teraz, narazie wypróbuję inne, a jak nie znajdę lepszego to do niego powrócę. Z czystym sumieniem polecam ;D Używam tego produktu od: tygodnia Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 400ml
  • 26 października 2011 o 13:20
    Same plusy
    Używa od:nie określono
    Uzywalam szamponow Pantene jako nastolatka i wtedy nie bylam z nich zadowolona, tak jak pisza niektore wizazanki - wlosy mi sie po nich bardzo elektryzowaly. Niedawno do nich wrocilam, bo szukalam produktow do wlosow 2 w 1, sporo pracuje i nie mam zbyt wiele czasu na pielegnacje wlosow. Kupilam Pantene ze wzgledu na zapach i musze powiedziec, ze byl to strzal w 10! Moje wlosy reaguja na niego zupelnie inaczej niz wtedy. Sa mocne, wydaja sie grubsze, ladnie sie ukladaja. Po umyciu tylko je rozczesuje i moge zapomniec o dalszej pielegnacji, piankach, sprayach itp, bo ten szampon utrzymuje moje wlosy w swietnej kondycji. Używam tego produktu od: ostatnio od 6 miesiecy Ilość zużytych opakowań: 2 x 500ml
  • 13 września 2011 o 19:51
    Nawet nawet
    Używa od:nie określono
    Używałam już wielu szamponów, jednak zawsze staram się testować następne i nie mam ulubionego. Kiedyś w moim domu pojawił się także ten szampon i muszę przyznać, że jestem z niego dosyć zadowolona. Opakowanie jest ładne, poręczne. Na pewno nie wyślizgnie się z ręki. Sam szampon ma jak dla mnie odpowiednią konsystencję, nie jest ani za rzadki ani za gęsty. Podoba mi się jego zapach. Włosy są po jego użyciu lśniące i puszyste, tak jak obiecuje producent. Nie można oczywiście oczekiwać cudów, ale moim zdaniem ten szampon dobrze działa na włosy. Dla mnie najważniejsze jest to, by szampon nie obciążał i ten produkt tego nie robi. Nie uczula, jest wydajny i wystarcza na długo. Według mnie warto spróbować Używam tego produktu od: ponad pół roku temu kupiłam Ilość zużytych opakowań: kilka