KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 11% osób
    Summer
    28 czerwca 2019 o 22:53
    Mocny zapach
    Miałam zamiar kupić inny krem, ale ten przyciągnął mnie jako nowość, limitowanka oraz fajnym opakowaniem. Krem jest dosyć lekki, odpowiedni na dzień, raczej do normalnej lub lekko suchej skóry. Wchłania się w miarę szybko. Wyróżnia się intensywnym zapachem, czuję go mocniej niż perfumy, które akurat na sobie mam. Według opisu na opakowaniu zapach ma być owocowo-świeży, ale dla mnie pachnie bardziej wanilią lub kokosem (w sumie to owoc...), w każdym razie jest mocno słodki, dopiero w tle jest może coś owocowego, w sensie właśnie bardziej świeżego i soczystego. Tak sobie pomyślałam, że pachnie jak mieszanka dwóch poprzednich limitowanek Isany: kokosowej i takiej w opakowaniu z flamingami.
    Używa produktu od:miesiąc

viola_bujak
    19 września 2019 o 9:41
    Słodki zapach, średnie działanie
    Mam dłonie bardzo wymagające, jeśli chodzi o pielęgnację - kremu używam kilka razy dziennie i testuję ich całe tabuny. Isana Young girl power skusił mnie ceną i opakowaniem. Jednak nie wiem, czy kupiłabym drugi raz. Bardzo wolno się wchłania, zostawia lepką warstwę na skórze, a zapach nieco odbiega od opisywanego - aczkolwiek nie jest nieprzyjemny. I działa , niestety, bardzo krótko, muszę go często używać, by zapewnić dłoniom jako takie nawilżenie.
    Zalety:
    • -zapach
    • -wygląd opakowania
    • -cena
    Wady:
    • -wolno się wchłania
    • -pozostawia dziwną warstwę na skórze
    • -skład
    • -działa krótko
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania

hekek
    15 lipca 2020 o 23:18
    3 / 5
    Średni, nieco dłużej się wchłania
    Przeciętny krem o waniliowym zapachu. Preferuję szybko wchłaniające się kremy, nawilżające. Ten po aplikacji pozostawia na dłużej lepką warstwę. Tragedii nie ma ale zanim chwycimy w rękę np smartfona warto parę chwil poczekać. Nawilżenie, odżywienie skóry rąk słabe, często trzeba powtarzać aplikację.
    Zalety:
    • 1. Przyjemny zapach
    Wady:
    • 1. Średnio szybko się wchłania.
    • 2. Słabe nawilżenie i działanie odżywcze.
    Używa produktu od:2 tygodnie

potoczus
    14 marca 2022 o 10:38
    2 / 5
    Dość dziwny
    Zdecydowanie mnie nie zachwycił. Przede wszystkim bardzo skromnie nawilża, długo się wchłania i zostawia na skórze dziwny, silikonowy film. Najgorszą kwestią jest chyba jego zapach, który według opisu miał być owocowy i świeży, ale dla mnie jest słodki i ciężki. Na plus na pewno jego cena i bardzo wygodne w użyciu opakowanie.
    Zalety:
    • cena
    • opakowanie
    Wady:
    • zapach
    • wolno się wchłania
    • niewystarczająco nawilża
    Używa produktu od:kilka miesięcy

3 osób uznało tą opinię za pomocną
    malwi73
    13 czerwca 2021 o 13:04
    1 / 5
    Nie zdzierżyłam zapachu.
    Kremik kupiłam kiedyś w Rossku nie wdając sie w szczegóły. A, że miałam dużo pootwieranych to wylądował w zapasach. Teraz przyszedł jego czas. Niestety nie byłam w stanie go używać i wylądował w śmieciach. Już na samym wstępie odrzucił mnie jego zapach. Wąchając z tubki był ogromnie słodki, az mdlący. Po wyciśnięciu z tuby doszła do niego lekka woń jakby spalenizny. O Jeżu jaka to była piorunująca mieszanka. Do porzygu. Nałożyłam go dwukrotnie na dłonie wmawiając sobie że jak kasa wydana to trza używać. no, ale nie, zapach był mocno wyczuwalny, aż robiło się niedobrze. Użyłam go więc na stopy, myślac, że to dalej od nosa i może w taki sposób go zużyję. Niestety smród nadal był odczuwalny. Także nie chcę, ale muszę go wyrzucić. Co do działania na skórze to było lekkie nawilżenie. I tyle.
    Używa produktu od:tydzień
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania