hi hybrid, Naklejki na paznokcie

hi hybrid, Naklejki na paznokcie

Naklejki hi stickers niepowtarzalne naklejki na paznokcie, z którymi można powiedzieć hi! całemu światu. To niezwykle prosty i szybki sposób na oryginalne paznokcie ze wzorkami w wielkim stylu!
Naklejki hi Unicorn to ultra dziewczęce wzory, które można mieszać do woli. Jeśli jesteś miłośniczką prostych ozdób z pewnością przypadną Ci do gustu nasze naklejki hi stickers Simple. Modne, czarne zdobienia będą wyglądać super na każdym kolorze lakieru od hi hybrid, więc sprawdzą się u każdej #higirl! Naklejki hi stickers Vibes – naklejki na paznokcie z soczystymi owocami, barwnymi liśćmi i zwierzęcym motywem. Jeśli uwielbiasz przyrodę, a w Twojej duszy drzemie dzika natura – te naklejki pomogą Ci ją wyrazić.

Zależy Ci na efekcie WOW i chcesz zrobić wrażenie na koleżankach? Ozdób swoje paznokcie naklejkami hi stickers, a całkiem odmieniony mani zyskasz w kilka chwil! Oryginalne wzorki mogą być Twoje, a Ty nie musisz już uczyć się ich malowania, aby wyrazić siebie poprzez paznokcie. Przyklej na nie naklejki i say hi to WOW! Twórz takie kompozycje, na jakie akurat masz ochotę. Dobry dzień czy kiepski humor? Pokaż to na paznokciach!

ozdoby do paznokci

Ładne wzory

Zakupiłam te naklejki w drogerii Natura. Akurat trafiłam na wyprzedaż i zapłaciłam za nie 5 zł. Mam nadzieje że będą nadal w sprzedaży. Posiadam Unicorn i Vibes.
Wzory są bardzo śliczne i wyraźne. Te naklejki są samoprzylepne więc nie trzeba bawić się z wodą. Przykładamy wyciętą naklejke na przygotowany paznokieć. Chwilke dociskamy. Pokrywamy topem i ciach do lampy. I piękny wzór gotowy.
Nie ma problemy żeby zdjąć je z paznokcia

Dobrze wyglądają na paznokciach

Na naklejki wpadłam na promocję w Lidlu. Cena trochę mnie zaskoczyła ale skusiłam się na nie, ponieważ były ciekawe wzory.
Bardzo łatwe w użyciu przy użyciu odrobinkę wody. Nie niszczą się podczas nakładania , przynajmniej mi się tak nie zdarzyło ???? polecam

boskie :)

bardzo lubię te naklejki i jednocześnie żałuję, że producent oferuje jedynie trzy szablony - liczę na więcej! :) ogromną zaletą produktu jest fakt, iż są samoprzylepne (większość naklejek to naklejki wodne, z którymi ciężej się operuje w mojej opinii). ja mam małą płytkę, więc naklejam głównie na kciuk, gdyż na pozostałe paznokcie w większości naklejki są za duże. w zupełności mi to jednak wystarcza. ze względu na rozmiar paznokcia muszę dobrze przytrzymać szablon, żeby naklejka się przykleiła (już, niestety, kilka zniszczyłam :(). dla mnie najładniejszy z szablonów to ten biało-czarny, pasuje do większości stylizacji.

w mojej opinii najlepiej używać naklejek na jasnych kolorach, gdyż ciemne (i inne intensywne) mogą przez nie przebijać - ale to chyba przypadłość wszystkich naklejek do paznokci.

Śliczne na lato! Trzymają się też bez hybryd

Nie używam na razie hybryd i naklejki stosowałam na zwykłe, klasyczne lakiery (używałam topu Seche Vite).
Mimo tego nie było problemów z aplikacją i bardzo dobrze się trzymały.
Wzorki są naprawdę śliczne, idealne do pastelowych kolorów na paznokciach i wszelkich brokatów. Polecam!

Uroczość.

Mam dwa warianty tych naklejek - Unicorn i Simple. Jednorożec to mój ulubieniec *.*

Naklejek 'uczyłam się' na chińskich aplikacjach z Aliekspress. Chociaż nauki to tutaj wiele nie ma, bo całość jest naprawdę łatwa - nożyczki, pęseta, trochę wody i voila, mamy manicure jak z salonu. Naklejki hi hybrid! też są bajecznie proste w obsłudze. Wystarczy chwilka i możemy cieszyć się nienaganną stylizacją.

Wzory są naprawdę śliczne. Junikorny są zabawne, wersja Simple jest elegancka i prosta.

Trwałość zależy od produktów bazowych, naklejki nie sprawiają, że lakier trzyma się krócej lub dłużej. Nie sprawiają też problemów przy ściąganiu lakieru.

Dostępność w miarę ok, ja swoje kupiłam w Drogerii Natura.

Naklejki hi

Wesołe kolorowe wzorki, łatwa aplikacja, duża trwałość i cena bardzo przystępna. Ten produkt ma same plusy więc polecam z czystym sumieniem. Tak jak ktoś już napisał na żywo robią jeszcze lepsze wrażenie.

Unicorn moje ulubione

W moim towarzystwie te naklejki robią furorę :) Wszyscy zwracają na nie uwagę i pytają skąd je wzięłam. Na obrazku nie robią takiego wrażenia jak w odpowiednio skomponowanej stylizacji. Ostatnio nawet widziałam o nich artykuł chyba na Joy'u.

Dobry , przemyślany zakup

Pierwszy raz kupiłam naklejki tej marki i uważam to za trafiony zakup. Świetnie się trzymają i nie odklejają, mają fantastyczne wzory i są łatwe w aplikacji. Ponadto ich cena naprawdę zachęca do wypróbowania.
Jestem nimi miłe zaskoczona.

Unicorn

Naklejki są dobrej jakości i dobrze trzymają się paznokci. Ja nakładam na nie jeszcze top więc nie mam problemu z odpadaniem. Bardzo szybko się je aplikuje. Pięknie wyglądają na paznokciach, dodają im bajkowego uroku ;)

Bajeczne

Bajeczne wzory, zwłaszcza unicorn! Chociaż osobiście zdecydowałam się wypróbować simple bo są delikatniejsze ;) Zdały egzamin, zwłaszcza na delikatnych kolorkach wyglądają bardzo subtelnie i elegancko. Łatwe nakładanie to dodatkowy atut

Unicorn

Wszystkie wzory są śliczne, ale zdecydowałam się wypróbować naklejki Unicorn :) Aplikacja prosta jak obsługa cepa ;) Naklejki trzymają się tak długo puki nie ściągnę hybryd tylko trzeba na wierzch nałożyć top. No i wyglądają bajecznie :D

Naklejki vibes

Dobrze trafione wzory :) Każdy zestaw ma coś w sobie aczkolwiek mnie najbardziej urzekł vibes z modnym motywem liści :) Proste, ładne i dobrze się trzymają więc polecam :)