KWC LogobyWIZAŻ logo

5 / 5
    25 lutego 2013 o 19:12
    Chwalę go :)
    Używa od:rok lub dłużej
    Mam cienkie loki do ramion i muszę przyznać, że Joanną jestem zachwycona. Od momentu zakupu kremu (zapłaciłam 14,50 zł), przestałam używać lakieru i pianki. Oczywiście, włosy mogą przez to być nieco bardziej oklapnięte, ale w zasadzie różnica jest niewielka, bo z kolei skręt jest lepszy. Ja nakładam krem na wilgotne, czasem nawet bardzo mokre, włosy - jeśli po umyciu włosy zdążą przeschnąć, należy je znów zwilżyć (np. wodą w pojemniczku z rozpylaczem lub po prostu mokrymi rękami). To prosta sztuczka, o której nie pomyślałam wcześniej, a dzięki niej przestały mi się puszyć włosy po suszeniu! Zanim nałożę krem, rozczesuję włosy, a następnie wyprostowanymi palcami dłoni rozdzielam na grubsze pasma - dzięki temu loki są bardziej wyraziste i mniej się puszą (naprawdę polecam spróbować tej metody!). Po nałożeniu kremu suszę dyfuzorem letnim powietrzem, głową w dół (nie gorącym, bo fryzura gorzej wychodzi) i na średnim nawiewie. Fakt, trwa to dłużej, ale odkąd zmieniłam metodę suszenia (jakieś 1,5 miesiąca) jestem baaardzo zadowolona z efektów. Krem nakładam porcjami wielkości pistacji, ponieważ lepiej się go rozprowadza w małej ilości, trzymając głowę w dole, pamiętając o włosach u nasady. Dzięki tej technice i temu kremowi naprawdę mam sprężynki, w dodatku często skręt zaczyna się już w pierwszych centymetrach włosa. Ponieważ w ciągu dnia często zakładam włosy za ucho, logicznym jest, że po kilku godzinach loki przy twarzy mogą być mniejsze. Niemniej jednak - moja ocena jest jak najwyższa, a fakt, że dzięki temu kremowi odstawiłam piankę i lakier (mniej alkoholu i wysuszania) sprawia tylko, że efekt końcowy dla włosów jest o niebo lepszy :) Gdyby ktoś szukał tego produktu w Szczecinie, ja kupiłam go na Manhattanie w jednym ze sklepików. PS: Do wszystkich Wizażanek - jeśli kupujecie jakieś produkty, które nie występują w sieciówkach, piszcie, skąd je macie. Ułatwi nam to życie :) Wybaczcie długi opis, ale często szukam sposobu postępowania z włosami, więc może to, co napisałam o suszeniu, komuś się przyda :)
    4 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 28 czerwca 2013 o 19:13
    to jeszcze nie to...
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:rok lub dłużej
    kupiłam, bo podobno miał być super-ekstra-niesamowicie-wspaniały. niestety, żadna z obietnic się nie spełniła. mam cienkie włosy, układające się w dość duże loki. znaczy kiedyś się tak układały, bo już nie chcą, dlatego szukam specyfiku, który to jakoś naprawi. + cena (nie jest jakaś wygórowana, więc może być) + wydajność (nie wiem czy się kiedyś skończy...) plusem jest też efekt, jednak, żeby mógł zaistnieć, muszą zostać spełnione 3 warunki: *włosy nie mogą być zbyt długie *włosy powinny być dobrze wycieniowane *trzeba użyć odpowiedniej ilości specyfiku NIESTETY spełnienie tej trójki graniczy z cudem. i o ile dwa pierwsze punkty względnie da się spełnić, o tyle do trzeciego potrzeba czasu i praktyki w użytkowaniu. odrobinkę za dużo - włosy są oklapnięte i sklejone. odrobinkę za mało - combo: i puszek i sklejenie i poplątanie. - dostępność (trochę się naszukałam...) - zapach (na mokrych włosach jeszcze mogę przeżyć, na suchych... płyn do trwałej i cukierki?) - opakowanie (jak wycisnę i zamknę a okaże się, że jest za mało, to bieda, płacz i zgrzytanie zębami, bo wszystko się klei, a mycie rąk milion razy podczas układania samych włosów jest męczące...) na minus idzie też to, że włosy krótko wyglądają ok po użyciu tego kremu. rano spoko, w południe średniawo i wieczorem najlepiej prosto do mycia... krótko: może dla grubszych włosów się nada. ;) Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 10 maja 2016 o 19:41
    dostaje ode mnie czwórkę z minusem
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Produkt wart swojej ceny. Zapewnia przyzwoite utrwalenie loków, chociaż moje po kilku godzinach tracą sprężystość i robią się "oklapłe". Ma formę lejącej emulsji i czuć jego lepiące właściwości. Zapach jest dość mocny i mnie osobiście drażni - jest bardzo chemiczny. Produkt zamknięty w poręcznej tubce, łatwo wydobyć go z opakowania. Z dostępnością różnie bywa - ja swój kupiłam za ok 13 zł w hurtowni fryzjerskiej. Trzeba uważać z jego ilością - jeśli użyjemy za dużo skleja loki i tworzy na włosach okropnie wyglądające "strąki" Aby otrzymać efekt naturalnych fal wgniatam go we włosy i delikatnie skręcam włosy. Nie używam go też codziennie aby uniknąć zbyt dużego obciążenia włosów produktami do stylizacji. Moim zdaniem jest to całkiem udany kosmetyk, który warto wypróbować jeśli nie ma się zbyt "wymagających" loków i jest zdecydowanie lepszy niż jego brat w formie spray'u.
    Szczegóły:
    Inna drogeria
  • 14 lipca 2015 o 20:56
    Bezkonkurencyjny
    Używa od:nie określono
    Potrzebowałam czegoś delikatnego ale skutecznego, więc skusiłam się do zakupienia go i nie żałuję. Nie skleja włosów tak jak niektóre stabilizatory loków, nie ma efektu puszenia, loki są po nim sprężyste i elastyczne, nakładam go na mokre włosy, ale zdarza się mi użyć na suche i włosy wyglądają również ładnie, są ułożone, nie są posklejane i za to duży plus. Jest bardzo wydajny a używam go dość często, cena jest adekwatna do produktu. Polecam wszystkim posiadaczkom pięknych, kręconych włosów. Używam tego produktu od: grudnia Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno
  • 19 maja 2015 o 22:50
    Świetny kosmetyk!
    Używa od:nie określono
    We wrześniu zeszłego roku zrobiłam sobie trwałą ondulację i potrzebowałam czegoś, co poprawi jakość loków. Pani w salonie polecała mi spray z Kerastase ale kosztował około 100zł a ja takiego budżetu aktualnie nie miałam, na sam zabieg ondulacji sporo wydałam. Szukałam czegoś tańszego. Produkt ten znalazłam na wizażu i to był naprawdę strzał w 10! Krem jest świetny, zacznijmy od tego, że pięknie pachnie, cudowny ma zapach, lepszy niż niejedne perfumy :p Aplikuję go na wilgotne włosy, a raczej wgniatam w pasma włosów. Gdy fryzura była jeszcze świeża a loki były lokami a nie falami jak teraz to czasami wgniatałam w nie trochę wody i nakładałam żel, aby odświezyć skręt. Loki były sprężyste i pięknie się układały, piszę "były", ponieważ teraz mam coś pomiędzy falami a lokami. Ale i tak ten żel świetnie ujażmia mi włosy. Lśnią, pachną, nie kleją się, są puszyste i lejące zarazem, mają cudowny naturalny krztałt. Do tego cena... Jest zabójczo niska jak na taką jakość. Nie mam mu nic do zarzucenia, uwielbiam go stosować :)