Clavier, Folia transferowa

Clavier, Folia transferowa

Folia transferowa do paznokci – holograficzna, różne kolory.Jest przeznaczona do zdobienia paznokci, która dodaje metaliczny efekt w stylizacjach. Można folie położyć na cały paznokieć albo stworzyć połyskujące wzory. Również można ją śmiało wykorzystać do zdobień na naturalnej płytce, tipsie, oraz przy technice żelowej i hybrydowej.
Dwa główne sposoby użycia:
Na kleju specjalnym do foli transferowej.
Na warstwie dyspersyjnej żelu lub lakieru hybrydowego."

Specyfikacja:
1 arkusz folii
10×4 cm

ozdoby do paznokci

Clavier , folia transferowa

Miałam okazje dostać do testowania 2 folie transferowe w kolorze złotej i fioletowej , po raz pierwszy miałam okazje testować i bardzo mi się spodobała i godne są polecenia , napewno nie raz jeszcze kupię tylko w innych kolorach

Folia transferowa Clavier

Folia daje bardzo ciekawy efekt na paznokciach w bardzo krótkim czasie. Idealna jeśli nie mamy czasu na precyzyjne długotrwałe zdobienia - tylko przykładamy i gotowe :)

Najlepsza!

W porównaniu do folii transferowych innych firm to ta od Clavier jest niezastąpiona. Idealnie przykleja się do lakieru ,nie ściera się, bardzo wydajna, ślicznie prezentuje się na paznokciach rewelacyjny produkt w bardzo niskiej cenie.

Wykorzystała: kilka próbek

Idealny ozdobnik

Z początku miałam problem jak obejść się z tą folią, gdyż dopiero uczę się hybryd i tego jak można je ozdabiać.
Okazało się to całkiem proste. Folię - spodobała mi się szczególnie złota _ nałożyłam na lepką warstwę lakieru, do lampki i gotowe. Fajny efekt, wart uwagi, bo dzięki temu każdy paznokieć wygląda nieco inaczej.
Ciekawa jestem innych kolorów folii.

Jak dla mnie idealna!

Folia jest świetną ozdobą manicure. Wystarczy ją odbić na paznokciach, utwardzić w lampie i już :)

Owa folia nie ,,rozwala się", jest wytrzymała. Działa, dokładnie tak jak powinna.

Łatwe i szybkie zdobienia

Pierwszy raz użyłam foli transferowej do dodatkowego ozdobienia hybrydy. Bardzo mi się podoba łatwość wykonania, wystarczy nałożyć na lakier pasek foli w miejscu w którym chcemy uzyskać zdobienie i na to top. Na ciemniejszych lakierach pięknie wygląda złota folia, ale kombinacji jest wiele zależy tylko od naszej wyobraźni. Ogólnie jestem bardzo zadowolona.

Proste i oryginalne zdobienie

Przetestowałam dwie holograficzne folie transferowe (złotą i fioletową), które idealnie nadają się do prostych zdobień. Szczególnie do gustu przypadła mi ta złota. Wystarczy kilka razy przyłożyć folię do lepkiego paznokcia pokrytego warstwą lakieru i utrwalić w lampce. Każdy paznokieć wygląda inaczej, oryginalnie, jakby spod ręki artysty! Nie trzeba być profesjonalną kosmetyczką, by mieć piękne zdobienie na paznokciach.

Rewelacyjna do zdobień mani

Mam kilka rodzajów folii i wszystkie sprawdzają się idealnie ale najbardziej udane mani wychodzi za sprawą koloru różowego i złota. Pięknie się prezentuje na lakierze przykryte topem. Folia dobrej jakości i w dobrej cenie.

Wiele możliwości w dobrej jakości

Folia jest dobrej jakości, dobrze przykleja się do lakieru i daje możliwość stworzenia wielu różnorodnych stylizacji na paznokciach.
Zdobienie odbija się w wyrazistym kolorze, można tworzyć dowolne efekty i łączyć różne kolory.
Paski folii wystarczają na kilka do kilkunastu użyć.

Bardzo dobra folia

Folia jest super, świetnie się odbija na paznokciach hybrydowych. Mam dwa kolory : złoty i różowy i oba są świetne. Bardzo ładnie się błyszczą po odbiciu. Nie zauważyłam żadnych wad.

Ładnie się prezentuje

Miałam już kilka podejść do zdobień z folią ale jakoś nigdy mi nie było po drodze, żeby zainteresować się tematem. Jednak dostałam folie razem z lakierami i stwierdziłam że to idealny moment by opanować tę sztukę zdobień, a jak się później okazało, zdobienia z folią są nie zwykle proste a dają mega efekt. Zdobienia wykonane w ten sposób utrzymują się tak długo aż do zdjęcia lakieru, czyli jednym słowem są świetne.

Wykorzystała: kilka próbek

Różowa i złota folia

Folie transferowe są świetnym dodatkiem do różnych stylizacji paznokci. Miałam przyjemność testować różową i złotą. Obie mają śliczne kolory i pięknie się błyszczą. Folie dobrze się odciskają w warstwie dyspersyjnej lakierów. ;) polecam!