Nam Professional by Wibo, Smart Blender Contour (Gąbka do makijażu)

Nam Professional by Wibo, Smart Blender Contour (Gąbka do makijażu)

Pojemność 1 szt

Mała, ergonomiczna gąbka niezbędna do wykonania perfekcyjnego makijażu. Delikatny i komfortowy materiał sprawia, że gąbka dokładnie i równomiernie rozprowadza produkt na twarzy dając naturalny efekt. Wąska końcówka umożliwia precyzyjne wykonanie makijażu specyficznych stref twarzy- jak kontur oka, usta czy skrzydełka nosa

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Nie warta swojej ceny

Generalnie gąbeczek tego typu miałam już ze 30 różnych na pewno. Tę kupiłam skuszona promocją (24,99 zł to nadal drogo w porównaniu do świetnych gąbeczek Ibra za 13 zł) i ciekawym kształtem. Jest nieco inna w dotyku niż większość gąbeczek typu Lovely. Jakby wykonana z czegoś niego innego (wiem, wiem, pomocne). Nie rośnie zbyt bardzo pod wpływem wody, ale nie jest też taka jak niektóre najtańsze gąbki, które w ogóle się pod wpływem wody nie zmieniają. Przejdźmy jednak do rzeczy - gąbeczka jest jakby chropowata. Zazwyczaj mamy miłe w dotyku i miękkie, ta zaś jest jest chropowata i nie tak przyjemna. Wchłania więcej podkładu, niż zazwyczaj wchłaniają tego typu produkty. Ogólnie rzecz biorąc gdyby kosztowała pół tej ceny byłaby niezła. Tak jest po prostu średniakiem i tych 25 zł (wąż w kieszeni) w życiu bym ponownie za nią nie dała.