Indigo Nails Lab, Nail Forms (Formy do paznokci)

Indigo Nails Lab, Nail Forms (Formy do paznokci)

Umożliwia idealne wymodelowanie tunelu. Dzięki formom jest to łatwe i przyjemne.
Formy Indifo mają mocny, ale bezpieczny klej, który sprawi, ze szablon pozostanie na miejscu tak długo jak trzeba. Elastyczny, a jednocześnie odpowiednio sztywny szablon pozwoli tworzyć rozmaite kształty i budować paznokcie o różnej długości.

inne

Jedne z najlepszych szablonów!

Fioletowe szablony z indigo to jedne z moich ulubionych. Przebijają je jedynie te przezroczyste. Super się na nich pracuje. Linie idealnie wyznaczają kształt migdałka. Klej mocno trzyma przez co mamy gwarancję, że szablon się nie rozpręży przy przedłużaniu. Czy polecam? Oczywiście! Są warte zachodu

Bardzo fajne i solidne formy do paznokci. Ogólnie bardzo dobrze się trzymają, nie rozklejają się same. Ogólnie polecam. Formy posiadają miarki dzięki którym łatwo można odmierzyć pożądaną długość. Radzą sobie również z nieszablonowymi paznokciami. Można zrobić z nich każdy kształt. Polecam

Dobra forma

Formy są bardzo łatwe w użytkowaniu. Klej skleja je mocno nie rozwalają się. Dzięki kolorom łatwo jest je przyciąć mają wyznaczone miarki. Bardzo dobra firma i bardzo dobre formy. Nadają się do różnych przedłużeń i sprawdzą się przy różnych żelach.

Najlepsze dla problematycznych paznokci

Stosowałam różne szablony od takich zwykłych po plastikowe i moje serce skradły szablony INDIGO <3.
Moje pazy są problematyczne, każdy jest inny a dodatkowo płytka miękka, wyginającą się i rozdwajająca z przerośniętym hyponychium. Plastikowe szablony innych marek w moim przypadku nie zdały egzaminu, powodowały dotkliwy ból i ciężej było je podłożyć. Formy Indigo są elastyczne, łatwo się podcina a dopasowywanie to sama przyjemność. W końcu przy nich poczułam ulgę :)
Kocham je miłością bezgraniczną <3.