hi hybrid, Lint-Free Pads (Płatki Bezpyłowe)

hi hybrid, Lint-Free Pads (Płatki Bezpyłowe)

Cena PLN 8.99

Niezbędnik w każdej kosmetyczce hybrydomaniaczki.
Ułatwiają ściąganie manicure hybrydowego oraz odtłuszczanie paznokci.
Nie pylą i zmywają najmniejsze zanieczyszczenia.

inne

Jeśli masz problem z pozostawionymi przez wacik paprożkami, jest to produkt dla ciebie

Cześć, długi czas miałam problem przy robieniu paznokci, że mój wacik rozrywał się i zostawiał pełno paproszków na paznokciu. Irytowało mnie już to tak bardzo, że postanowiłam zakupić ten produkt polecony przez panią ekspedientkęw sklepie natura aby go przetestować.

Gdy pierwszy raz korzystałam z tych wacików bezpyłowych nie wiedziałam jak się nimi posługiwać, ponieważ są dosyć twarde i sztywne i dosyć specyficzne w dotyku. Jednak gdy nalałam na niej płyn okazało się że nie rozrywają się tak jak zwykłe bawełniane bezpyłowe waciki.
Odkąd używam tych wacików które są bardzo wydajne, robienie paznokci staje się dla mnie przyjemniejsze, ponieważ nie muszę męczyć się z wyciąganiem kawałków wacika z lakieru bądź po prostu wymieniać mojego wacika po trzech lub czterech paznokciach.

Jak już wcześniej napisałam są one bardzo wydajne ponieważ w takim opakowaniu mamy 100 sztuk, a przez to że są one sztywne i nie rozrywają się jeden płatek starczy nam na tak długo jak tylko chcemy.

Jeśli również macie problem taki jak ja miałam, polecam wam wykupić te płatki bezpyłowe i sprawdzić czy podołają waszym oczekiwaniom.