KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Garnier Ultra Doux [Naturalna Pielęgnacja], Odżywka do włosów normalnych `Mango i kwiat tiare`

3 na 547 opinii

• 6 stycznia 2013 o 1:43
    Bardzo fajna, choć niewydajna
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Odżywka ma dość rzadką konsystencję (coś jak lekkie mleczko), ale nie przelewa się przez palce i nie spływa z włosów. Łatwo się ją rozprowadza. Szybko wnika we włosy (przez co można przesadzić z nakładaną ilością), jednak wbrew pozorom nie potrzeba jej dużo. Najbardziej zauroczył mnie jej zapach ... Cudowny i rześki, jak owocowo-owocowy koktajl egzotyczny, ale z owoców, których zapach uwielbiam, czyli mango! Bardzo naturalny i tak soczysty, że chciałoby się jeść ten kosmetyk, a nie nakładać na włosy. Podczas użycia zapach wypełnia całą łazienkę. Szkoda tylko, że szybko ulatnia się z włosów. Skład odżywki, jak na markę Garnier, bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Mamy tu sporo naturalnych olejów: począwszy od oleju palmowego, przez kokosowy, skończywszy na ekstraktach z mango i kwiatu tiare. Wkradł się co prawda silikon, których unikam w pielęgnacji, ale nie jest on na początku składu i nie należy do grupy ciężkich silikonów (amodimethicone usuwany jest już za pomocą delikatnego szamponu bez SLS np. Babydream). Jakie są efekty stosowania? Odżywka spełnia wszystkie wymagania, których oczekuję od codziennej odżywki do włosów. Przede wszystkim wygładza i ułatwia rozczesywanie, a także pozostawia włosy lśniące, zadbane i dobrze nawilżone. Ani razu nie obciążyła i nie spowodowała nadmiernego przetłuszczania czy elektryzowania. Trzeba pamiętać, że jest to odżywka do włosów normalnych, więc nie naprawi zniszczonych czy farbowanych. Nie polecam jej komuś, kto chce zregenerować włosy, bo sądzę, że nie dałaby rady (nie odżywia jakoś spektakularnie). Opakowanie w energetycznym, pomarańczowym kolorze, świetnie zaprojektowane graficznie (jak cała seria Naturalna Pielęgnacja). Klapka otwiera się swobodnie i jest naprawdę solidna. Wydobycie kosmetyku nie sprawia problemów dzięki temu, że odżywka stoi na zakrętce - dla mnie to duże ułatwienie i oszczędność czasu, bo włosy myję zawsze rano. Jedyne do czego mogę się naprawdę przyczepić to wydajność, a raczej jej brak. Starczyła mi zaledwie na miesiąc czasu, chociaż nakładałam dość oszczędnie i nie używałam jej dzień w dzień. Nie jest jednak droga i na pewno jeszcze do niej wrócę, ale wcześniej na pewno wypróbuję inną odżywkę z Naturalnej Pielęgnacji - może awokado i masło karite? Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie 200 ml
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
    errola
    2 / 5
    7 października 2016 o 20:47
    Takie nic
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Taka sobie odżywka, nic specjalnego. Raczej nie polecam, bo jej działanie odżywcze na włosach było raczej przeciętne. Poza tym była mało wydajna. Otwór w opakowaniu był dosyć dużo i zawsze wylewało się jej zbyt dużo. No właśnie, wylewała, bo to raczej taka odżywka, która była mało gęsta i kremowa. Zapach był słodki, cukierkowy, taki jak szampon. Trochę męczący przy dłuższym stosowaniu.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Inna drogeria
  • 25 lutego 2016 o 6:14
    tylko dla zdrowych, niewymagających włosów
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:nie określono
    Obecnie zapuszcza naturalne włosy - duża część to właśnie zdrowe naturalki, które nie potrzebują dużo; zostają jednak jeszcze rozjaśniane końcówki. Odżwykę kupiłam skuszona obietnicami pięknego zapachu i mocno się rozczarowałam :( nie pachnie owocowo, obok mango nawet nie stała.. zapach jest kwiatowy, bardzo słodki, mdły. Zdecydowanie nie dla mnie. Konsystencja jest bardzo żadka, lejąca przez co odżywka jest niewydajna. A jak właściwie działa? A no nie działa. Ułatwia rozczesywanie i to by było na tyle ;) Jeśli mamy zdrowe włosy i właściwie tylko na tym nam zależy - można spróbować, w każdym innym wypadku nie polecam. Używam tego produktu od: kilka miesięcy Ilość zużytych opakowań: jedno
  • 11 stycznia 2016 o 16:45
    Delikatna odżywka
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:nie określono
    Bardzo przyjemna odzywka do codziennego stosowania. Niezwykły zapach pozwala nam się odprężyć i uczynić dbanie o włosy bardziej relaksującym. Cena i dostępność też na plus. Działanie - w zasadzie średnie - nie szkodzi, ani też nie pomaga. Nie obciąża włosów, delikatnie je wygładza. Używam tego produktu od: ok. dwa lata temu Ilość zużytych opakowań: Jedno całe
  • 26 sierpnia 2014 o 15:08
    słaba i ble zapach
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:rok lub dłużej
    Opakowanie:Poręczne,plastikowe.Widać ile produktu jeszcze zostało.Łatwo je rozciąć aby wydobyć końcówkę odżywki. Pojemność/Wydajność:200 ml.Wydajność jest tragiczna...na moje włosy do łopatek odżywki wystarczyło na ok. 1,5 tygodnia ;/ Konsystencja/Zapach:Lekka i biała,ale nie spływa z włosów.Jak dla mnie to wcale nie mango i kwiaty,ale coś podobnego jak dla mnie...duszące i śmierdzące... Działanie:Odżywka nie potęguje puszenia się moich włosów,ani też nie zapobiega mu.Nie nadaje im blasku.Za to faktycznie jak obiecuje producent odżywka nie obciąża włosów ani nie zawiera parabenów,również łatwo jest je po niej rozczesać.Skład jest całkiem ok,niestety nie spisała się u mnie tak dobrze,abym chciała po nią sięgnąć jeszcze raz.Od odżywki wymagam jeszcze czegoś prócz tego,że nie spływa z włosów. Używam tego produktu od: 1,5 tygodnia Ilość zużytych opakowań: jedno całe