Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Produkty podobne
Artykuły
KWC LogobyWIZAŻ logo
Gumki i spinki do włosów

Anwen Bawełniana scrunchie 

3,2 na 55 opinii
40% kupi ponownie

Porównaj ceny

hairstore.pl
Anwen Anwen Bawełniana Scrunchie Czarna
12,31  zł
cocolita.pl
Anwen Bawełniana Scrunchie Gumka do Włosów
12,99  zł

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
3,2 na 5
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Trwałość / wykonanie:
Design produktu:
Kupi ponownie: 40% osób
  • 4 maja 2025 o 9:53
    Klasyczny powrót w dobrym stylu
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Bawełniana scrunchie od Anwen to pierwsza „lepsza” gumka, którą kupiłam, kiedy zaczęłam bardziej świadomie dbać o swoje włosy. Wcześniej używałam głównie cienkich gumek lub sprężynek, a ten zakup był dla mnie krokiem w stronę delikatniejszej pielęgnacji. To także sentymentalny powrót do dzieciństwa – pamiętam, że jako mała dziewczynka nosiłam gumki właśnie w tym stylu, a dziś scrunchie wracają do łask. Gumka dobrze sprawdza się na moich włosach – długich za łopatki i średniej grubości. Bez problemu zwiążę nią niskiego kucyka lub koka. Wysoki kucyk niestety nie zawsze się utrzymuje, ponieważ gumkę mogę przełożyć tylko raz. Dostępna jest jedynie w klasycznym czarnym kolorze – prostym, eleganckim i pasującym do wszystkiego. Materiał, z którego jest wykonana, jest delikatny i nie niszczy włosów. Chociaż obecnie częściej sięgam po gumki jedwabne, które trochę bardziej mi odpowiadają, ta bawełniana nadal dobrze się sprawuje. Sprawdza się również do związywania włosów po olejowaniu – można ją łatwo wyprać w pralce, a po dwóch latach wciąż wygląda bardzo dobrze. Co ważne, jest to jeden z niewielu produktów marki Anwen, który rzeczywiście u mnie się sprawdził. Cena jest według mnie rozsądna i nie wykluczam, że w przyszłości kupię ją ponownie.
    Zalety:
    • materiał
    • wykonanie
    • delikatna dla włosów
    • ładnie się prezentuje
    • cena
    Wady:
    • mogłaby być bardziej elastyczna
    Szczegóły:
    • Trwałość / wykonanie
    • Zgodność z opisem producenta
    • Stosunek jakości do ceny
    • Design produktu
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 26 czerwca 2023 o 16:35
    Spodziewałam się czegoś lepszego
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Gumka do włosów wykonana z tego samego materiału co czarny turban do włosów od Anwen. Niestety po otwarciu opakowania czar prysł, mimo ze z tą firmą mam do czynienia od jakiegos czasu i wiem ze produkty są tak - albo sie je kocha albo nienawidzi. Ja mam z tej firmy swoje ulubione produkty ale i takie które nie robią dla mnie nic. Gumka niestety jak na moje włosy - da się zawinąć tylko raz. Guma jest zbyt ciasna. Niestety jesli ktoś ma cienkie włosy lub bardzo grube - moze mieć problem z założeniem tej gumki na włosy. W tej cenie znajdziemy lepsze gumki w drogeriach, które będą przyjemnie trzymać sie na włosach.
    Wady:
    • gumka nie rozciąga sie zbyt bardzo
    Szczegóły:
    • Trwałość / wykonanie
    • Zgodność z opisem producenta
    • Stosunek jakości do ceny
    • Design produktu
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 6 kwietnia 2023 o 11:32
    Niestety nie… To zdecydowanie najgorsza scrunchie do włosów jakiej używałam
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:tydzień
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Scrunchie do włosów od Anwen kupiłam niedawno podczas promocji w Kontigo. Cena tego produktu to ok. 13 zł. Czy jest tego warta? Moim zdaniem nie. Scrunchie wykonana jest z bawełny, z bardzo ale to bardzo mocną gumą. W dodatku materiał jest mało przyjemny w dotyku (nie wiem czy to dlatego, że jestem przyzwyczajona raczej do włókna bambusowego czy akurat ta bawełna właśnie taka jest?). Kompletnie nie mogę doszukać się plusów tej gumki. Fakt nie zsuwa się z włosów. Ale tylko dlatego, że ta guma bardzo mocno ściska włosy, o uszkodzenia włosów nie trudno z tą gumką. Używanie jej to naprawdę ostateczność (jeśli akurat pod ręką nie mam swojej ulubionej bambusowej scrunchie). Zdecydowanie jestem na nie…
    Wady:
    • bardzo mocno, nieprzyjemnie ściskająca guma
    • bardzo szorstki materiał
    Szczegóły:
    • Trwałość / wykonanie
    • Zgodność z opisem producenta
    • Stosunek jakości do ceny
    • Design produktu
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 25 kwietnia 2022 o 19:37
    Może być
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Gumka jest wykona z fajnej grubszej bawełny, dobrze trzyma włosy (mam proste i śliskie włosy i lubią "zjeżdżać z nich gumki i spinki), uszyta starannie z dużą ilością materiału. Używałam ją na mokrych i olejowanych włosach i faktycznie, jak obiecuje producent, nie zabrudziła się i nie zniszczyła. Jednak ma wg. mnie duży minus - w środku jest zwyczajna guma, zawiązana na supeł stąd tylko trzy gwiazdki ode mnie. Przy max rozciągnięciu mam wrażenie że wżyna się we włosy. Uważam że przy tej cenie za gumkę do środka mogli dać nylonową cienką frotkę , mam takie scrunchie i dużo lepiej się sprawują.
    Zalety:
    • fajna grubsza bawełna
    • trzyma włosy
    • nie brudzi się podczas olejowania
    Wady:
    • w środku zwykła guma związana na supeł, przy max rozciągnięciu mam wrażanie że wżyna się we włosy
    Szczegóły:
    • Trwałość / wykonanie
    • Zgodność z opisem producenta
    • Stosunek jakości do ceny
    • Design produktu
    Produkt kupił/a w
    Otrzymałam w prezencie
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 9 października 2021 o 21:48
    Dobrze trzyma włosy
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Tego typu gumek używam na noc do ochrony włosów podczas snu. Ta jest dosyć duża i wykonana jest bardzo estetycznie z porządnej bawełny. Nie jest śliska w dotyku co akurat u mnie się sprawdza - śliskie choć ponoć lepsze dla włosów lubią mi się zsuwać. Gumka jest ciasna i wystarczy związać włosy "na dwa razy". Używam jej od miesiąca i póki co się nie rozciągła. Tak jak zwiążę włosy wieczorem tak się budzę rano więc można powiedzieć, że spełnia swoje zadanie. Nie zauważyłam aby plątała włosy. Można ją kupić w granicach 12 zł, jak na trwałość i wykonanie myślę, że to dobra cena. Przy dłuższych włosach moje "must have".
    Zalety:
    • Cena
    • Wykonanie
    • Trwałość
    • Spełnia swoje zadanie
    Szczegóły:
    • Trwałość / wykonanie
    • Zgodność z opisem producenta
    • Stosunek jakości do ceny
    • Design produktu
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    4 osób  uznało tę opinię za pomocną

Artykuły

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.