Nam Professional by Wibo, Exchangeable Magnetic Palette (Paleta magnetyczna na wkłady)

Cena PLN 31.99

Magnetyczna paleta wielokrotnego użycia. Umożliwia konfigurację ulubionych produktów w formie wkładów, tj: cieni do powiek, róży, rozświetlaczy, pudrów. Zapewnia dowolność w organizowaniu palety, można w niej przechowywać swój ulubiony zestaw do makijażu.

Wymiary: 87cm x 138cm

do pudru, do różu, do pudru brązującego, do cieni
pojedyncze
inne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Kompaktowa, dobrze wykonana paleta magnetyczna

Paletę kupiłam przy okazji promocji w drogerii. Nie jest to moja pierwsza paleta magnetyczna, więc mam porównanie. Wykonanie jest bardzo dobre, na ten moment (2 miesiace) nic się złego nie dzieje, paleta jest w dobrej jakości plastiku, magnes w srodku trzyma mocno, nic się nie przesuwa. Lusterko jest dodatkową zaletą :) Rozmiar raczej średni niż mały, zmieści się kilka rozświetlaczy czy róży. Polecam

• Trwałość / wykonanie: 1
  • Design produktu: 4

Mogł być hit..

Paletę posiadam od ponad roku. Do zakupu kasetki skłoniło mnie wbudowane lusterko oraz przyjemny dla oka kolor beżowego różu, charakterystyczny dla marki. Obudowa wykonana jest z tworzywa z wykończeniem typu soft touch. Nie mam zarzutu co do działania magnesu, produkty umieszczone w kasetce się nie przesuwają. Lustro jest wystarczająco duże by wygodnie wykonać makijaż. Największą zaletą jest jednak pojemność w stosunku do wielkości. Wymiary palety sprawiają, iż jest ona poręczna, zaś cienkie ścianki pozwalają na umieszczenie w środku więcej wkładów kosmetyków niż bardziej zabudowane palety kartonowe.
Niestety po niecałych dwóch tygodniach od zakupu całkowicie odłamało się wieczko produkt, pomimo ostrożnego użytkowania. Z tego powodu nie mogę ocenić produktu wyżej niż dwie gwiazdki. Dalej korzystam z palety ze względu na jej wybitną pojemność, jednak niesmak pozostał.

• Trwałość / wykonanie: 4

Super kasetka

Kasetkę kupiłam kilka dni i temu w Rossmann, akurat była na nią jakas promocja. Potrzebowałam jakiejs paletki magnetycznej, ponieważ mam kilka luźnych cieni, głównie z Glam Shopu. Ta sprawdziła się idealnie, ma mocny magnes i fajne lusterko.

• Trwałość / wykonanie: 5

Wygodna i kompaktowa

Mając sporo pojedynczych cieni postanowiłam poszukać magnetycznej kasetki. W drogerii zauważyłam ciekawą paletę od NAM. Okazało się, że paletka jest bardzo pojemna, nie zajmuje dużo miejsca i ma wygodne lusterko. To super opcja także na wyjazdy, kiedy chcemy zabrać mniej produktów. Magnes porządnie trzyma wkłady, bardzo wygodnie się z niej korzysta, w końcu wszystko jest w jednym miejscu. Na plus także elegancki i minimalistyczny design.

ZALETY
Rozmiar
Design
Jakość wykonania
Porządne lusterko
Dostępność

WADY
Brak