KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: % osób
    Smerfeta83
    6 stycznia 2022 o 12:34
    3 / 5
    Przekombinowana i raczej nie kupię ponownie.
    Zacznę od tego że pierwszy minus to cena regularna tej gąbki 36 zł to lekka przesada. Ja kupiłam ja za połowę ceny tylko dlatego że ma ona ciekawy kształt nota bene nie do końca przydatny. Ale po kolei. Gąbka ma kolor ni to ciemny róż ni to beż. Faktura jest inna niż np. Eveline. Mamy tu mniej gładką , lekko chropowata powierzchnię z widocznymi ”porami”. Dzięki większym dziurkom w materiale mam wrażenie że wpija dużo kosmetyku i niestety ciężko ją potem doprać .Po kilku użyciach nie wygląda estetycznie ale na szczęście nie pęka i nie psuje się. Pod wpływem wody staje się bardzo duża i mnie to zaskoczyło. Największa gąbeczka w moich zasobach. Dla skóry jest miękka i delikatna, nie daje uczucia walenia po twarzy czymś nieprzyjemnym ale idzie wyczuć inna fakturę gąbki Mam takich gadżetów dużo w domu ale na tą się skusiłam bo ma nieco inny kształt. Jest to jajko które z jednej strony jest ścięte( standard) ale ma też ucięty czubek. Nie ma tego ostrego wykończenia dzięki któremu można wjechać gąbka w trudno dostępne miejsca. Ta mała ścięta powierzchnia po czubku nie wiem do czego ma służyć. Pod oczu się nie nadaje , przy skrzydełkach nosa też nie. Dla mnie trochę przekombinowana. Używam jej chętnie nakładając podkład to standardowa częścią bo to dobry produkt. Więcej nie kupie.
    Zalety:
    • -nie robi smug, plam, dobrze rozprowadza podkład
    • -miękka
    • -bardzo duża po zmoczeniu
    Wady:
    • -cena regularna
    • -zużywam więcej podkładu bo mocniej go wpija
    • -kształt nie do końca ma u mnie zastosowanie
    Szczegóły:
    • Trwałość / wykonanie: