Fox, Uniwersalny składany dyfuzor

Fox, Uniwersalny składany dyfuzor

Pojemność 1 szt

Ciągle zmieniasz miejsca lub wybierasz się w podróż? Zabierz ze sobą składany dyfuzor do włosów kręconych, by mieć Good Hair Day w każdej sytuacji! Dyfuzor dedykowany włosom falowanym i kręconym, a dzięki składanej obudowie zmieści się nawet do torebki.

Wykonany jest z elastycznego, wytrzymałego materiału silikonowego.
Posiada uniwersalne wejście na suszarkę – patrz wymiary poniżej.
Akcesorium jest odporne na działanie wysokich temperatur (zalecamy jednak suszenie włosów letnim lub zimnym nawiewem dla uzyskania najlepszego efektu).
kompatybilny z suszarką FOX BEE.
Wymiary:

średnica dyfuzora 13,6 cm
średnica wejścia 6 cm
Waga: 0,2 kg
Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych - czarnej i czerwonej.

Kształt
składane
inne
Wykonanie
plastikowe

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Odkrycie wyjazdowe

ja: Mam dużo cienkich, kręconych włosów w typie wurly (zmieszanie fali i loka czyli typ 2c/3a). Średniporowate w kierunku niskoporowatych, długości do ramion. W okresie zimowym lubią się plątać nad karkiem i mają tendencje do wypadania. Często bywają matowe i szorstkie.

Oczekiwania: Dobre podbicie skrętu, bez efektu spuszenia, szybkość suszenia.

Wrażenia: To moje odkrycie wyjazdowe. Ten dyfuzor składa się idealnie, do kompaktowej wersji, mieści się w kosmetyczce. Samo dopasowanie dyfuzora mogłoby być bardziej uniwersalne. Mimo to, na klasyczny rozmiar suszarki pasuje w porządku, jest u góry gumowe, nie zsuwa się i nie niszczy suszarki. Sam efekt jest zadowalający choć nie jest idealny. Nie puszy włosów, ładnie podbija skręt, a dzięki swojej kielichowej formie relatywnie szybko suszy. Wcześniej miałam do czynienia z podobnym dyfuzorem z aliexpress, ale ten jest znacznie lepiej wykonany. Uważam, że ten dyfuzor to niezbędnik kręconowłosej podróżniczki.