Loczek, Dyfuzor rączka do włosów kręconych

Loczek, Dyfuzor rączka do włosów kręconych

Pojemność 1 szt

Specjalna rączka/dyfuzor do włosów kręconych i loków.

Posiada gumowe obręcze w środku ŚREDNICA: 5,5 CM

dosusza skórę głowy, świetny w połączeniu z dyfuzorem GAMA
nadaje objętości włosom, podkreśla skręt
rozprowadza przyjemne, ciepłe powietrze po włosach i skórze głowy
spełnia te same zadania, co znacznie droższe nakładki innych firm o tym samym kształcie
unosi włosy u nasady
odpowiednio użyty nie puszy i nie zaburza skrętu włosów

inne
Wykonanie
plastikowe
Kształt
płaskie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Świetny produkt.

ja: Mam dużo cienkich, kręconych włosów w typie wurly (zmieszanie fali i loka czyli typ 2c/3a). Średniporowate w kierunku niskoporowatych, długości do ramion. W okresie zimowym lubią się plątać nad karkiem i mają tendencje do wypadania. Często bywają matowe i szorstkie.

Oczekiwania: Dobre podbicie skrętu, brak puchu i rozwarstwienia włosów.

Wrażenia: Ten dyfuzor to tańszy odpowiednik Devafuser. Dla mnie to rewolucja w suszeniu włosów. Najpierw myję włosy, następnie stylizuję je odżywką bez spłukiwania i kremem z pianką lub pianką z żelem. Skręt jest pięknie zdefiniowany, jest odpowiednia objętość, a przy tym efekt jest bardzo naturalny. Loki są idealnie sprężyste, błyszczące, a czas suszenia jest dość szybki. Łatwo się nim operuje nawet przy suszeniu skóry głowy. Uważam, że to całkiem świetne rozwiązanie, dyfuzor imituje koszyczek który robię naturalnie z własnych dłoni. Minus, że ten dyfuzor nie jest uniwersalny, nie pasuje do każdej suszarki. Widać też, że jest znacznie gorzej wykonany od oryginału. Łatwiej uszkodzić go przy upadku. Używam go do wykończenia fryzury po suszeniu dyfuzorem Ga.Ma i to jest strzał w dziesiątkę. Po zakupie tego dyfuzora jestem skłonna rozważyć kupno oryginału.