Curaprox, Dental tape DF 820 PTFE (Taśma dentystyczna)

Curaprox, Dental tape DF 820 PTFE (Taśma dentystyczna)

Cena PLN 29.90

Odporna na zrywanie. Gładka. Niezwykle skuteczna.

Niezwykle odporna na zrywanie. Z powłoką teflonową, aby zapewnić cudowną gładkość. Taśma przesuwa się bez problemu w ciasnych przestrzeniach międzyzębowych. I czyści po prostu cudownie!

Ten innowacyjny produkt do pielęgnacji zębów jest wykonany z odpornej na zrywanie taśmy teflonowej. Teflonowa powłoka znacznie ułatwia prześlizgiwanie się pomiędzy punktami stycznymi.

nici dentystyczne
oczyszczające, antybakteryjne
bez fluoru

taśma świetna, opakowanie okropne

Moja nowa dentystka wywróciła zupełnie moją pielęgnację zębów. Jedną z jej rekomendacji jest używanie taśmy zamiast nitki. To ma być delikatniejsze, zwłaszcza dla ciasnych przestrzeni (dolne, przednie zęby). Kiedyś miałam taśmę i niezbyt ją lubiłam, ale jak trzeba to trzeba.

Taśmy nie znalazłam ani w Rossmannie ani w Hebe. Znalazłam w aptece.

Curaprox to firma szwajcarska.

Taśma jest powlekana teflonem. Jest bardzo dobra. Mocna, nie strzępi się, wchodzi w ciasne przestrzenie, nie rani dziąseł. Bez zapachu.

Opakowanie jest zdecydowanie beznadziejne. Taśma zacina się i nie można jej wyjąć. Trzeba opakowanie rozdzielić na dwie części (na szczęście jest to możliwe). Okazuje się, że wałek z taśmą nie trzyma się dobrze i przemieszcza się. Praktycznie codziennie trzeba powtarzać procedurę z umiejscowieniem taśmy.

Pomimo tego, że taśma jest świetna, produkt dostanie jedną gwiazdkę, bo ze względu na opakowanie nie nadaje się do użytku.