Matrix, Vavoom, Extra Hold Freezing Spray (Lakier nadający kształt)

Matrix, Vavoom, Extra Hold Freezing Spray (Lakier nadający kształt)

Shape Maker Extra Hold lakier modelujący mocno utrwalający.
Lakier nadający kształt o mocnym utrwaleniu. Szybko schnący z formułą bez dodatku wody chroni włosy przed wilgocią. Może być wielokrotnie użyty, ponieważ nie tworzy warstw. Włosy mogą być wielokrotnie czesane, modelowane, bez ich obciążania i bez jakichkolwiek osadów. Umożliwia modelowanie fryzury również po jego aplikacji.
Wyjątkowo wygodna formuła suchego lakieru pozwalająca mocno utrwalić włosy, ale nie skleja, co nadal umożliwia modelowanie. Idealnie nadaje się do modelowania mokrych, jak i suchych włosów.
Stosowanie: Rozpyl trzymając pojemnik w odległości 25-30 cm od włosów. Pozostaw do wyschnięcia. W razie potrzeby nanieś poprawki i ponownie rozpyl lakier na włosach.

utrwalające
lakiery do włosów
w sprayu
lekkie
Utrwalenie
mocne

WOW!

Uwielbiam profesjonalne kosmetyki a jak już moja fryzjerka polecała mi firmę Matrix to wiem, że będzie dobrze! :) I jest! Do tej pory z lepszych lakierów do włosów używałam Artego Touch i ten w sumie jest podobny. Ma inny zapach - też obłędny, lekko owocowy, nie duszący. Świetnie delikatnie, równomiernie i szeroko rozpyla, nadaje połysk. Mam krótką fryzurę i bardzo łatwo u mnie o "kask" na głowie a ten lakier pięknie utrwala wymodelowane wcześniej włosy. Pozostają naturalne, ruszają się ;) a nie trzymają zlepione siebie. Na pewno to nie jest mocny lakier, raczej zaliczyła bym go do średnio utrwalających, który w ciągu dnia jeszcze traci na mocy. Zachowuje świeżość włosów, nadaje połysk i elastyczność. Utrzymuje formę włosów. Zdecydowanie wart zakupu.

P.S. Lakier ma inną szatę graficzną, niż ta na zdjęciu.