KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Garnier Podstawa Pielęgnacji, Tonik łagodzący z różą do cery suchej i wrażliwej (stara wersja)

3,9 na 5151 opinii

santia91
    25 października 2011 o 20:38
    5 / 5
    polubiliśmy się:)
    mimo, że nie mam cery suchej, a raczej mieszaną w kierunku tłustej, postanowiłam kupić ten tonik. moja cera przewrażliwiła się ostatnio po użyciu pianki matującej z avonu a sam krem nawilżający nie dawał rady. Musiałam mieć też łagodzący tonik. Ten z garniera spisał się znakomicie. Złagodził moją cerę i dodał jej ładnego blasku. W dodatku przepięknie pachnie różami. Jest dość tani (w biedrze kosztuje koło 10zł;) szkoda tylko, że w buteleczce jest 200ml, chętnie kupiłabym większy format, np. 350ml;) POLECAM! Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    201704240919
    24 listopada 2013 o 15:22
    4 / 5
    Stara wersja - jak najbardziej
    Jest to jeden z niewielu produktów Garniera, który zapadł mi w pamięć i bez wątpliwości i obaw mogłabym go używać, niestety producent zmienił skład - ale to nie miejsce, by o tym pisać,w końcu oceniam starą wersję. Od toniku oczekuję efektu tonizowania - czyli przywrócenia naturalnego pH, odświeżenia, delikatnego oczyszczenia i tyle. Wiele osób oczekuje cudów od zwykłego toniku - nie, tonik tego nie zrobi. Dlatego komentarze nie \\\\\\\'usunął mi trądziku; czy \\\\\\\'tylko oczyszcza\\\\\\\' nie są na miejscu. :) Tonik Garniera jak najbardziej robi to, co powinien robić tonik. Jak prezentuje się skład? Mamy wodę, nawilżającą glicerynę, ekstrakt z róży, łagodzący pantenol, konserwanty, kompozycję zapachową. Stara wersja toniku przede wszystkim tonizuje. -delikatnie nawilża (gliceryna może powodować delikatny lepki film na skórze, dlatego większość może oskarżyć go za film, który pozostawia na skórze) -oczyszcza -odświeża -koi i łagodzi -delikatnie ściąga (ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu - ściąga delikatnie pory) -nie wysusza -nie alergizuje -wydajny i stosunkowo tani -bardzo ładne i porządne opakowanie Gdyby Garnier nie zmienił składu, mogłabym go polecić,a tak zostaje mi tylko jedynie recenzja produktu, który nie jest już dostępny... Polecam! Używam tego produktu od: dwa lata Ilość zużytych opakowań: trzy opakowania

KitkaMalutka
    2 sierpnia 2013 o 8:11
    3 / 5
    raczej na nie
    Nie jest to może najgorszy tonik jaki miałam okazję używać, ale w moim odczuciu nie działa do końca tak jak powinien. Jest delikatny, to fakt, jednak po dłuższym czasie spowodował lekki wysyp..;/ Nie czułam też aby dostatecznie tonizował skórę i przygotowywał ją na przyjęcie kremu. W zasadzie to czy jego użyłam czy nie, nie miało większego znaczenia. W tej cenie można dostać coś lepszego. Na plus jest wydajność oraz delikatność (brak uczucia ściągnięcia po użyciu) To jednak nadal za mało... Używam tego produktu od: używałam dawno Ilość zużytych opakowań: jedno

Vanir410
    9 kwietnia 2013 o 18:06
    4 / 5
    ma swoje plusy i minusy
    +dobry do przemywania wrażliwej skóry +oczyszcza +miły zapach -nie łagodzi -nie poprawia wyglądu cery ani nic Jeśli chodzi o cenę to jest przyzwoita, niezbyt drogi, ale nie specjalnie tani. Używam tego produktu od: poł roku Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Brandy Alexander
    3 października 2012 o 23:05
    5 / 5
    Dobry do codziennej pielęgnacji
    Dobry tonik, spełnia swoje zadanie. Oczyszcza, sprawia, że cera jest świeża i promienna. Łagodzi podrażnienia. Poza tym ma przyjemny zapach. Mam cerę naczynkową i muszę stwierdzić, że ten tonik radzi sobie z moją skórą lepiej niż niejeden tonik przeznaczony specjalnie dla cery naczynkowej. Można nim odświeżać okolice oczu - nie podrażania nic a nic. Niestety, nie zauważyłam efektu nawilżenia. Używam tego produktu od: pół roku Ilość zużytych opakowań: dwa