KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Avon Naturals, Red Rose & Peach, Moisturizing Body Whip (Nawilżający mus do ciała `Kwiat róży i brzoskwinia)

4,3 na 519 opinii

Średnia ocena:
4,3 na 5
Kupi ponownie: 58% osób
  • 11 marca 2013 o 20:26
    Jeden z najlepszych balsamów do ciała jakie używałam
    Używa od:nie określono
    Dostałam ten produkt od mamy, która bardzo lubi kosmetyki z Avonu. Użyłam raz i się zakochałam. + cudowny zapach + przyjemna, lekka, kremowa konsystencja + praktycznie opakowanie (lubie balsamy w \'słoiczku\') + dobrze się go rozprowadza + dobrze nawilża, skóra jest przyjemna (gładka, miękka w dotyku) + dobrze się wchłania, utrzymuje się długo na skórze (balsamuje się zawsze wieczorem, gdy kładę się spać i potem jak wstaje rano dalej czuje nawilżone ciało po tym balsamie) + nie klei się jak inne balsamy - szybko się kończy gdy używa się go codziennie na całe ciało (mało wydajny) Co do ceny trudno powiedzieć - ogólnie nie należy do tanich ale bardzo często te balsamy można spotkać na promocji. Mimo wszystko warto wypróbować :)
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 10 lipca 2014 o 20:32
    Wspaniały
    Używa od:rok lub dłużej
    Ma piękny zapach, wspaniałą konsystencję i super nawilża <3 Plusy : + nawilża. + piękny zapach. + konsystencja. + cena. + dobrze się wchłania. Minusy : - nie wiem jak u was, ale u mnie w opakowaniu jest strasznie dużo wody.. :/ Używam tego produktu od: 7 miesięcy. Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe.
  • 24 marca 2013 o 23:45
    ULUBIONY KOSMETYK DO PIELĘGNACJI CIAŁA
    Używa od:nie określono
    Uwielbiam to masło. Ma przepiękny zapach, można się nim narkotyzować cały dzień. Ma lekką konsystencję, własnie takiego musu. Szybko się wchłania. Pozostawia skórę nawilżoną i super gładką. Jest wydajny i ma przystępną cenę. Serdecznie polecam, mój nr 1 wśród balsamów/maseł/musów do ciała :) Używam tego produktu od: pół roku temu Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań
    pajla21
    5 / 5
    4 marca 2013 o 23:04
    Używa od:rok lub dłużej
    Plusy: - dobrze nawilża - skóra staje się przyjemna w dotyku - ma fajna konsystencję - dobrze się wchłania - ładnie pachnie - praktyczne opakowanie - cena Minusy: - mało wydajny Ogólnie bardzo lubię kosmetyki do ciała z Avonu ponieważ zawsze działają tak jak obiecuje producent, albo mam takie szczęście i wybieram same najlepsze;-). Natomiast jedyną wadą tego musu jest to, że bardzo szybko się kończy:-(. POLECAM! Używam tego produktu od: 5 miesięcy Ilość zużytych opakowań: jedno
  • 26 stycznia 2013 o 21:06
    nawet przyzwoity
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:nie określono
    Miałam ten mus jakiś czas temu, skusiłam się na niego bo bardzo uwielbiam ten zapach &quot;Róża i brzoskwinia&quot;, tylko szkoda, ze już nie produkuja tej mgiełki zapachowej...ale cóż...wrócę jednak do musu- bardzo wydajny, po przystępnej cenie, zapach piękny, konsystencja kojarzyła mi się z taką gęstą ubitą śmietaną :-) :-) :-) szybko się wchłaniał, zapach utrzymywał się dość długo, ale muszę dać minusik za nawilzenie- którego moja skóra nie doswiadczyła zbyt długo. wolę bardziej nawilżające kosmetyki. Używam tego produktu od: miałam go pół roku temu Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie