KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Nivea Visage, Nawilżający krem przeciwzmarszczkowy na dzień z olejkiem z winogron

2,5 na 52 opinie

• 29 sierpnia 2013 o 18:17
    nie nawilża!
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:nie określono
    Nie liczyłam na działanie przeciwzmarszczkowe kremu za 19 zł. Ale i nie o to mi chodziło. Szukałam raczej czegoś co nawilży moją skórę i będzie nadawało się pod makijaż. Niestety krem nie daje sobie rady z moją mieszaną cerą. Po uzyciu nie mam poczucia nawilżenia, a po nałożeniu makijazu moja skóra jest sucha jak pieprz. Łuszczy się pod koniec dnia. Dodam, że mam cerę mieszaną i przetłuszczającą się w linii T. Więc jak to możliwe? :-) Zwykły krem nawilżający Olay dużo lepiej się sprawuje. Nie polecam niestety. Używam tego produktu od: miesiąc Ilość zużytych opakowań: męczyłam 1
    Produkt kupił/a w
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 13 czerwca 2012 o 21:34
    średniak
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:nie określono
    czy redukuje zmarszczki? raczej nie :) mam niewielkie ale i z nimi nie daje sobie rady. Doskonale nawilża więc tu producent ma plusa ;) ładnie pachnie, szybko się wchłania. Troszkę mam wrażenie jakby zapychał. Od kiedy zaczęłam go uzywać pojawiły mi się ropne, podskórne grudki z którymi wcześniej nie miałam problemów w takim stopniu jak miałam przy tym kremie.. Używam tego produktu od: dwa miesiąca Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1
    Produkt kupił/a w
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną